Založ si blog

Fico pozval globálne korporácie ovládnuť Slovensko podpisom zmluvy CETA (obchodná zmluva Kanada-EU) a zničí slovenské firmy

SMER zničil slovenských výrobcov podpisom obchodnej zmluvy Kanada-EU.  CETA (obchodná zmluva Kanada-EU) umožní globálnym korporáciám ovládnuť Slovensko a zničiť slovenských producentov. Túto zmluvu Fico podpísal a tým vopred pochoval slovenské firmy. USA a Kanada chcú ovládnuť svet aj slovenské energetické zdroje zmluvami s Európou (CETA, TTIP, TISA). V hre je príliš veľa.

Fico podpísal nehanebnú zmluvu CETA s Kanadou. Trik je v tom, že firmy USA sídlia  v Kanade a teraz začnú skupovať Európu. To je pre malé Slovensko  príliš nebezpečné.

Tieto zmluvy spôsobia, že energie, pôdu, poľnohospodárstvo už nebude musieť vlastniť Slovensko ale veľké korporácie z Kanady a neskôr USA.

Ochrana našich zdrojov, pôdy, pôdohospodárstva pred americkými globálnymi korporáciami je krokom pána Fica ohrozená. Kanadské a neskôr americké korporácie ovládnu celý svet vrátane Slovenska. Ide o plánovanú stratégiu USA od konca II. svetovej vojny ovládnuť štáty sveta.

1.Je nevyhnutné okamžite zrušiť zmluvu CETA (Kanada –EU), ktorej podpísaním pán Fico konal v neprospech Slovenska a ohrozuje zvrchovanosť Slovenska  (firmy USA sídlia už aj v Kanade). Ide o dvojnásobnú ekonomickú vlastizradu vlády SMER-SNS-MOST-SIET, ak Fico zmluvu CETA okamžite nezruší vyhlásením v parlamente SR a v Európskom parlamente.

2.Potrebujeme dosiahnuť vyhlásenie vlády a parlamentu, aby nepodporili budúcu zmluvu medzi USA – Európou pre tovary (TTIP) a služby (TISA).

Zmluvy CETA (Kanada), TTIP (USA- tovary), TISA (USA –služby) ohrozujú energetické zdroje, elektrinu, plyn, ktoré musíme zachrániť pred americkými korporáciami, ktoré chcú ovládnuť  naše prírodné zdroje.

Fico napomáha USA a poškodzuje záujmy Slovenska a našu zvrchovanosť krajiny. Kanada bude môcť postupne skupovať pôdu, elektrinu a Slovensko ostane ako chudobný pozorovateľ a väzeň vo vlastnej krajine, ktorú nebudeme vlastniť. Zvrchovanosť krajiny znamená vlastniť územie, ktoré je už teraz rozpredávané. Krok k ovládnutiu vody bude už veľmi malý.

Globálne spoločnosti nám začnú diktovať a zakážu regulovať trh pod hrozbou arbitráži a miliardových sankcií, ktoré položia našu ekonomiku. Je to nebezpečný precedens. Taktiež dôjde k zvýšeniu nezamestnanosti a zníženiu miezd vplyvom prieniku lacných komodít a technológií z Kanady a neskôr aj z USA. Už dnes USA zakladajú advokátske kancelárie, ktoré budú arbitrážami zdierať štáty v Európe.

Nekompromisne potrebujeme prevziať späť Slovenské elektrárne aj SPP – distribúciu do rúk štátu. VODA, ELEKTRINA A PLYN predstavujú energetickú bezpečnosť Slovenska a preto musíme mať v štátnych rukách všetky tieto zdroje. Fico koná presný opak a spôsobuje škody tým, že pozval globálne spoločnosti z Ameriky do Európy, ktoré spôsobia nedozerné škody, ak to nezastavíme TERAZ.

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

Francúzsko Paríž dieťa záchranca hrdina

Paríž: otec dieťaťa, ktoré viselo z balkóna, dostal podmienku

25.09.2018 23:15

Mamoudou Gassama sa v máji vyšplhal po balkónoch na štvrté poschodie a zachránil štvorročného chlapca.

požiar

V Chorvátsku a Toskánsku zúria lesné požiare, evakuovali desiatky ľudí

25.09.2018 22:51, aktualizované: 23:03

Chorvátske úrady stále pátrajú po 25-ročnej žene z Mexika, ktorá je nezvestná.

Andrej Kiska

Kiska nesúhlasí s Trumpovou myšlienkou America First

25.09.2018 22:33

Prezident SR sa v utorok v New Yorku stretol aj s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom.

verzilov

Verzilov z Pussy Riot je pri vedomí a uzdravuje sa

25.09.2018 21:56

Aktivista v utorok na Twitteri napísal, že predchádzajúcich 12 dní strávil "v čiernej diere".

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 414721x
Priemerná čítanosť článkov: 3912x

Autor blogu

Kategórie