Založ si blog

Pacient už môže aj zomrieť ! Minister Drucker znižuje lekársku pohotovosť = zdravotníctvo padá na úplne dno neľudskosti !

Bohatý minister zdravotníctva DRUCKER znižuje už aj tak nízky komfort pohotovosti a ide proti záujmom slovenského národa. Je to neskutočná arogancia Ficovej vlády znížiť počet pohotovosti o polovicu v situácií, keď nám zbytočne zomiera 11.000 ľudí ročne na Slovensku kvôli nefunkčnému zdravotníctvu. Takto bude úmrtnosť ešte väčšia. Opatrením Druckera sa zníži počet pohotovosti čo je v neprospech slovenského národa. Vláda SMER-SNS-MOST opäť potvrdila, že je riadená oligarchiou a mocou peňazí, pričom  záujmy národa sú jej vedľajšie.

Je preto nevyhnutné v budúcnosti obnoviť 24 hod. lekársku pohotovosť a rozšíriť ju aj o 24 hod zubnú pohotovosť na celom Slovensku a v každom okrese. Vyčlenení pohotovostní lekári by mali ako profesionáli pracovať len a len na oddelení pohotovosti.

Rýchlosť výjazdov sanitiek je nedostatočná. Sanitkám trvajú výjazdy často až 1 hodinu. Za tento čas pacient môže zomrieť. Preto vyzývam, aby sa rýchlozáchranky v budúcnosti dostali z rúk PENTY (spoluvlastník vo firme FALCK) a vrátili späť pod štát – kam organicky vždy patrili.

Sledujme pozorne prešľapy vlády a reagujme na ne, ale uvedomujem si všetci, že nespokojnosť národa rastie každým dňom.

Minister Drucker neznižuje platby finančným skupinám ako je PENTA – tá nie je odrezaná od peňazí nás daňových poplatníkov. Ale pacient bude odrezaný od komfortu lekárskej pohotovosti. Štát pod vedením SMERU-MOST- SNS už neslúžiť národu, ale len privilegovaným finančným skupinám ako je Penta, J&T či Paškové firmy.

 

Drucker a SMER povýšili opäť peniaze nad záujem verejnosti mať štát v ktorom bude lekárska pohotovosť k dispozícií občanovi práve vtedy, keď ju potrebuje najviac a rýchlo. Dokedy to všetko budeme tolerovať ?

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

Francúzsko Paríž dieťa záchranca hrdina

Paríž: otec dieťaťa, ktoré viselo z balkóna, dostal podmienku

25.09.2018 23:15

Mamoudou Gassama sa v máji vyšplhal po balkónoch na štvrté poschodie a zachránil štvorročného chlapca.

požiar

V Chorvátsku a Toskánsku zúria lesné požiare, evakuovali desiatky ľudí

25.09.2018 22:51, aktualizované: 23:03

Chorvátske úrady stále pátrajú po 25-ročnej žene z Mexika, ktorá je nezvestná.

Andrej Kiska

Kiska nesúhlasí s Trumpovou myšlienkou America First

25.09.2018 22:33

Prezident SR sa v utorok v New Yorku stretol aj s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom.

verzilov

Verzilov z Pussy Riot je pri vedomí a uzdravuje sa

25.09.2018 21:56

Aktivista v utorok na Twitteri napísal, že predchádzajúcich 12 dní strávil "v čiernej diere".

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 414684x
Priemerná čítanosť článkov: 3912x

Autor blogu

Kategórie