Založ si blog

Ako primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal podviedol všetkých Bratislavčanov.

Odpočet činnosti pána Nesrovnala vo funkcií primátora je neúprosný a pre Bratislavu a celé Slovensko je sklamaním. Pán Nesrovnal nevyriešil a nezmodernizoval Hlavnú železničnú stanicu v Bratislave ako pred voľbami sľuboval. Ani po 2,5 roku od jeho zvolenia NESROVNAL nemá podstatné výsledky a fantazíruje už o druhej stanici na trnavskom mýte, pričom Hlavnú stanicu, ktorá slúži celému Slovensku neopravil.

Ivo Nesrovnal nesplnil svoj popredný predvolebný sľub z roku 2014 na ktorý vábil voličov, že prioritne vyrieši   rekonštrukciu Hlavnej stanice v Bratislave, pritom to bol jeho hlavný sľub a smial sa z exprimátora, ktorý to pred ním nedoriešil.

 

NEPLNENÉ SĽUBY primátora Nesrovnala :

1.Nesrovnal pritom v roku 2014 tvrdil, že dobrý manažér dokáže problém Hlavnej železničnej stanice zvládnuť za 3 mesiace. Z toho čo sám povedal vyplýva, že NESROVNAL nie je dobrý ani schopný manažér, pretože rekonštrukcia je v nedohľadne aj po takmer 2,5 roku od jeho zvolenia do funkcie. Zmluva s Transprojekt s.r.o. mala byť okamžite zrušená už v roku 2014. Kto zatlačil na Nesrovnala, aby uškodil celému Slovensku a vedome neplní sľub, ktorý občanom dal ? Bratislavčania naleteli jeho sľubom a je to ukážka dnešnej politiky klamárov. Naivne sme mu naleteli. Hlavná stanica predsa slúži celému Slovensku a o to viac sa mal snažiť.

  1. Taktiež sľuboval nám voličom zriadiť stavebnú políciu so silnými kompetenciami. Výsledok ? NULA. V Bratislave veselo prekvitajú čierne stavby a mesto s tým taktiež nič od roku 2014 neurobilo.
  2. Nesrovnal v minulosti ešte ako poslanec mestského zastupiteľstva navrhol zachovanie celého PKO ale ako primátor v roku 2015 nečakane a poddajne ustúpil finančnej skupine J&T a súhlasil so zbúraním PKO, kde budú stáť miliónové byty RIVER PARK II a ani náhodou tam nebudú sociálne ani nájomné byty pre chudobných ako by sme si mnohí želali. PKO ako základ mal byť zachovaný a zmodernizovaný a nie všetko búrať, lebo to chce J&T. Nesrovnal prepásol  jedinečnú šancu to zachrániť. Toto je skutočný a slabý pán Nesrovnal. Prečo ustúpil J&T ?
  3. Výberové konania v mestských podnikoch sľuboval pred voľbami Nesrovnal vykonať tak, aby ich riadili profesionálni manažéri a nie politickí nominanti. Výsledok je, že riaditeľov sám naordinoval.
  4. Reklamu v meste zastrešuje J&T. Prečo mesto podporuje finančnú skupinu, ktorá má za sebou škandály a pochybné schránky na Cypre ?
  5. Starý most na ktorom prebiehala oprava bola výsledkom predchádzajúceho primátora, takže Nesrovnal už iba zdedil prebiehajúcu výstavbu a takmer pol roka Nesrovnalovi trvala kolaudácia ktorú hrdo ohlásil v januári minulého roka, ale nikto nechápal o čom hovorí, lebo až o pol roka neskôr začali po Starom moste prúdiť električky. Celé primátorovanie Nesrovnala je jedna katastrofa. Celá rekonštrukcia starého mosta je pritom otázna, pretože prejazd áut tam jednoducho chýba, povedzme si to všetci na rovinu.
  6. Nesrovnalovi zmizlo na Magistráte 3.000 hárkov petície za zrušenie hazardu v roku 2016. Svedčí to o jeho manažérskych schopnostiach riadiť magistrát.

To všetko je žiaľ ukážka ako Slovensko prešľapáva a stráca čas neschopnými jedincami vo funkciách a Bratislava ako hlavné mesto voľbou Nesrovnala nič okrem novej tváričky nezískala. NESROVNAL vo funkcií primátora totálne zlyhal a nevyriešil problém Hlavnej železničnej stanice ako sľuboval.

Predvolebné sľuby musia byť sväté a človek nesmie ľudí sklamať za žiadnych okolností. V opačnom prípade by sa mal takýto funkcionár odvolať. Budeme preto ako občania veľmi vážne zvažovať petíciu za odvolanie primátora za nesplnenie hlavných predvolebných sľubov.

Je Nesrovnal tá mladá krv pre Bratislavu na ktorú sme túžobne čakali ? Potrebujeme už dnes hľadať schopnú náhradu na pozíciu primátora, ktorý dobehne stratený čas a politických škrečkov, ktorí nehýbu vecami je potrebné vytlačiť aj z regionálnej politiky.

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

Francúzsko Paríž dieťa záchranca hrdina

Paríž: otec dieťaťa, ktoré viselo z balkóna, dostal podmienku

25.09.2018 23:15

Mamoudou Gassama sa v máji vyšplhal po balkónoch na štvrté poschodie a zachránil štvorročného chlapca.

požiar

V Chorvátsku a Toskánsku zúria lesné požiare, evakuovali desiatky ľudí

25.09.2018 22:51, aktualizované: 23:03

Chorvátske úrady stále pátrajú po 25-ročnej žene z Mexika, ktorá je nezvestná.

Andrej Kiska

Kiska nesúhlasí s Trumpovou myšlienkou America First

25.09.2018 22:33

Prezident SR sa v utorok v New Yorku stretol aj s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom.

verzilov

Verzilov z Pussy Riot je pri vedomí a uzdravuje sa

25.09.2018 21:56

Aktivista v utorok na Twitteri napísal, že predchádzajúcich 12 dní strávil "v čiernej diere".

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 414748x
Priemerná čítanosť článkov: 3913x

Autor blogu

Kategórie