Založ si blog

Pravda o Bugárovi ako zbohatol v politike

Milí spoluobčania,

nedávno MOST-HÍD reprezentovaný Bélom Bugárom rozposlal listy do poštových schránok na Južnom Slovensku. Je v záujme Slovenska ukončiť moc oligarchov ako sú Világi, Široký, Porr a  definitívne odstaviť finančné skupiny ako sú Penta, J&T od našich daní, aby sme mohli konečne zmodernizovať zdravotníctvo, kde ročne zbytočne zomiera 10.000 ľudí. Podporou súčasných politikov ako je Bugár ale  podporujeme v skutočnosti ich sponzorov, ktorí odčerpávajú naše dane do daňových rajov a preto chýbajú peniaze takmer v každom odvetví hospodárstva kam sa len pozrieme. Podstatné je ale to, že peňazí je dosť z daní, ale tie sa odlievajú sponzorom súčasných vládnych strán.

Poďme ale k faktom, ktoré Bugár vo svojom liste neuviedol :

I. Bugár sa chváli tým, že sa rozbehla výstavba rýchlostnej cesty R7. Bugár nakúpil už v roku 2006 pozemky ako súkromná osoba, ktoré rozprávkovo predal Národnej diaľničnej spoločnosti v roku 2014. Trasovanie diaľnice sa dalo odhadnúť už v roku 2003. Nič sa nedeje náhodne. A pán Bugár na pozemkoch pod R7 zarobil pol milióna eur a ešte má tú drzosť sa chváliť výstavbou R7. Podľa analytického oddelenia strany NAJ ide v prípade Bugára o majetok získaný v konflikte záujmov a Bugárovi musí byť jeho majetok v budúcnosti odňatý. Keďže pánBugár hovorí o právnom štáte, tak bude s našimi opatreniami iste súhlasiť. Bugár si mal vybrať či chce byť politik alebo špekulant, ktorý kupuje pozemky a predá ich NDS počas výkonu funkcie politika. Aj ďalší blízky ľudia Bugára p. František Hideghéty (bývalý šéf Slovenského pozemkového fondu 2003-2007- nominovaný SMS a Bugárom ) a Juraj Gál (námestník Slovenského pozemkového fondu – nominovaný MOST-HÍD) úspešne predali  pozemky pod R7. Ide o jasný konflikt záujmov a ich majetky musia byť v budúcnosti (a nielen im) odňaté. František Hideghéty je dokonca úzko spájaný so škandalóznym predajom pozemkov v Čiernej Vode v roku 2003 firme exministra Martina Glvača zo Smeru.

II.Exekúcie pokračujú a ľudia prichádzajú o strechu nad hlavou aj po schválení novely exekučného poriadku, ktorým sa Bugár v liste chváli.

III. Dôrazne nesúhlasím s pripravovanou skrytou privatizáciou budov súdov v Bratislave o ktoré sa ministerka strany MOST-HÍD Žitňanská horlivo usiluje. Štátny majetok nepatrí Bugárovi ani strane MOST-HÍD, ale občanom Slovenska. Považujeme za hospodárnejšie, aby sa postavila jedna veľká spoločná budova Mestského súdu Bratislava na štátnom pozemku. Ministerku nikto nežiadal reorganizovať súdy tak, že predá štátny majetok a prenajme si budovu od finančnej skupiny Oskara Világiho a J&T. Kto si predá vlastné bývanie a ide do prenájmu ? Takže žiadame Žitňanskú nech nechá štátny majetok na pokoji. Za výsmech občanom považujeme, že ministerka predstavila sudcom prieskum trhu na budovy, kde chce odpratať sudcov, pričom budovy vlastnia Oskar Világi a J&T.

IV.Bugárova dcéra sedela vo vedení firmy Parcus, ktorá vlastní kaštieľ v Rohovciach pri Šamoríne. Parcus nechal spravovať kaštieľ neziskovke SENIOR PARK, ktorej bratislavský župan Frešo poskytol v roku 2012 dotáciu 368.222 EUR. O 2 roky neskôr v roku 2014 podporil Bugárov Most Freša na župana. Iné štátne domovy dôchodcov pritom sú zastaralé a nemajú na modernizáciu dosť financií. Nie každá rodina si môže dovoliť luxusné domovy dôchodcov.

Bugár tým, že išiel so Smerom do vlády definitívne zradil nás všetkých, lebo roky predtým Fica kritizoval. A žiadne listy mu preto nepomôžu. Spomeňme si na Bugárové billboardy CHARAKTER ROZHODUJE. V našich očiach sklamal a nemá viac našu dôveru. Fico a Bugár je jedna banda a navyše Fico prisľúbil podľa vyjadrenia Európskej komisie prijať 60 imigrantov, takže zodpovednosť preberá aj Bugár.Kroky vlády sú v rozpore s tým čo vláda hovorí ohľadom imigrantov.

Zhrnuté a podčiarknuté : Bugárová rodina počas 20 ročného obdobia v politike rozprávkovo zbohatla a oligarchovi Oskarovi Világimu sa tiež veľmi darí. Ministerka Žitňanská za MOST-HÍD navrhla presťahovať sudcov do budov, ktoré vlastní oligarcha Oskar Világi a  J&T.

Najdôležitejšie je už nevoliť tieto poddajné babky. V prírode by sa už dávno  lepší jedinci presadili, ale títo sú držaní svojimi sponzormi pri koryte.  A preto čo sa deje na Slovensku  je proti prírode, ale pozitívne na tom je, že s tým vieme stále niečo urobiť.

Viktor Béreš

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

Francúzsko Paríž dieťa záchranca hrdina

Paríž: otec dieťaťa, ktoré viselo z balkóna, dostal podmienku

25.09.2018 23:15

Mamoudou Gassama sa v máji vyšplhal po balkónoch na štvrté poschodie a zachránil štvorročného chlapca.

požiar

V Chorvátsku a Toskánsku zúria lesné požiare, evakuovali desiatky ľudí

25.09.2018 22:51, aktualizované: 23:03

Chorvátske úrady stále pátrajú po 25-ročnej žene z Mexika, ktorá je nezvestná.

Andrej Kiska

Kiska nesúhlasí s Trumpovou myšlienkou America First

25.09.2018 22:33

Prezident SR sa v utorok v New Yorku stretol aj s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom.

verzilov

Verzilov z Pussy Riot je pri vedomí a uzdravuje sa

25.09.2018 21:56

Aktivista v utorok na Twitteri napísal, že predchádzajúcich 12 dní strávil "v čiernej diere".

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 414704x
Priemerná čítanosť článkov: 3912x

Autor blogu

Kategórie