Založ si blog

SaS a Droba nie je alternatíva ale pokračovanie záujmov Penty

Víťazstvo SaS v Bratislave je treba chápať ako veľké memento, čo hrozí krajine ak bude SaS rásť. Nezabúdajme, že SaS v Radičovej vláde pripravovala privatizáciu štátnych teplárni a volebný program SaS na národnej úrovní je čisto americký kapitalistický program typu „ Zaplať si ak niečo chceš“.  Od nových predsedov VÚC možno očakávať maximálne len personálne rošády čo je najmenej podstatné pre Slovensko. Ich volebné programy sú postavené na vode, pretože, investície do diaľnic, obchvatov sú rozhodnutie vlády a nie VÚC. Takže pre ľudí sa týmito voľbami nič nezmení. Žiadny z nových  predsedov VÚC jasne nepovedal ako bude na úrovni kraja bojovať proti oligarchom. Nič také nezaznelo. Preto zmenou predsedov VÚC neočakávam žiadne zmeny v živote občanov. Som za to, aby sa VÚC zrušili a ušetríme milióny eur.  Za efektívnejšie považujem vytvoriť  len zúžené krajské úrady s krajským intendantom, ktorý bude predĺženou rukou vlády v každom kraji.  SaS chce privatizovať všeobecnú zdravotnú poisťovňu na národnej úrovni.   Penta už dnes vlastní poisťovňu Dôvera a uvíta oslabenie VšZP a možno jej kúpu. Sulíkov plán predať VšZP  Pente umožní definitívne ovládnuť konkurenčné poisťovne a tým aj verejné zdravotníctvo. Tomu musíme zabrániť. SaS chce na Slovensku to čo je v USA, aby sa za všetko platilo a podľa programu SaS sa solidarita v zdravotníctve zmenší, takže ľudia si priplatia aj za to čo dnes hradí poisťovňa. Dúfam, že ľudia, ktorí hlasovali za Drobu o tom vedeli aké obmedzenie v zdravotníctve SaS plánuje vykonať po parlamentných voľbách.  Možno finančne lepšie zabezpečeným ľuďom je to jedno, ale väčšina ľudí  určite nechce viac platiť.

Viktor Béreš

 

Skutok sa nestal – takto vyriešila polícia trestné oznámenie na R. Fica za stav zdravotníctva.

18.02.2018

V decembri 2017 som podal trestné oznámenie na premiéra Fica, ktorý zodpovedá už 10 rokov za Slovensko. Napriek tomu, že sú preukázateľné dôkazy európskeho štatistického úradu EUROSTAT, viac »

Média velebia modelku Kucherenko miesto toho, aby jej pripomenuli, že jej manžel je odsúdený zločinec na 11 rokov.

16.02.2018

Ak by sme žili v normálnej spoločnosti kde morálka hrá hlavnú rolu, tak média by nevelebili modelku Kucherenko, ktorá zjavne žila nad pomery aj vďaka tomu, že jej manžel Kucherenko okrádal viac »

Od začiatku som tvrdil, že SaS je riadená Pentou. Tu je nový dôkaz. Bratislavský župan Droba zamestnal penťáka Szalaya.

09.02.2018

Nový dôkaz hovorí za seba. Bratislavský župan Droba zamestnal na župe penťáka Tomáš Szalaya, ktorý je dokázateľne majetkovo prepojený s Pentou . Kto dnes ešte volí SaS a OĽANO, ten volí viac »

pamätník arménskej genocídy

Holandskí zákonodarcovia schválili označovanie vraždenia Arménov za genocídu

22.02.2018 20:47

Holandská vláda sa však napriek výsledkom hlasovania nebude riadiť týmto rozhodnutím, uviedla ministerka zahraničných vecí Sigrid Kaagová.

migranti

Prílev nelegálnych migrantov do Švajčiarska sa v roku 2017 výrazne znížil

22.02.2018 20:07

Švajčiarska pohraničná stráž v roku 2017 odhalila 27 300 ľudí, ktorí sa v krajine zdržiavali nelegálne.

my sme eu, mysmeeu, danko, kiska, fico, konvent

Slovensko si vydiskutuje budúcnosť únie

22.02.2018 20:00

Odborníci na Európsku úniu vítajú myšlienku hlbšej diskusie o témach únie na Slovensku. Národný konvent o EÚ sa začal podujatím #MYSMEEÚ v Bratislave.

Andrej Kiska

Prezident Kiska vypovedal na polícii, svedčil ako poškodený

22.02.2018 19:39

"Môžem potvrdiť, že prezident vypovedal pred NAKA ako poškodený v súvislosti s únikom daňového tajomstva," povedal hovorca prezidenta Roman Krpelan.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 78
Celková čítanosť: 261668x
Priemerná čítanosť článkov: 3355x

Autor blogu

Kategórie