Založ si blog

SaS a Droba nie je alternatíva ale pokračovanie záujmov Penty

Víťazstvo SaS v Bratislave je treba chápať ako veľké memento, čo hrozí krajine ak bude SaS rásť. Nezabúdajme, že SaS v Radičovej vláde pripravovala privatizáciu štátnych teplárni a volebný program SaS na národnej úrovní je čisto americký kapitalistický program typu „ Zaplať si ak niečo chceš“.  Od nových predsedov VÚC možno očakávať maximálne len personálne rošády čo je najmenej podstatné pre Slovensko. Ich volebné programy sú postavené na vode, pretože, investície do diaľnic, obchvatov sú rozhodnutie vlády a nie VÚC. Takže pre ľudí sa týmito voľbami nič nezmení. Žiadny z nových  predsedov VÚC jasne nepovedal ako bude na úrovni kraja bojovať proti oligarchom. Nič také nezaznelo. Preto zmenou predsedov VÚC neočakávam žiadne zmeny v živote občanov. Som za to, aby sa VÚC zrušili a ušetríme milióny eur.  Za efektívnejšie považujem vytvoriť  len zúžené krajské úrady s krajským intendantom, ktorý bude predĺženou rukou vlády v každom kraji.  SaS chce privatizovať všeobecnú zdravotnú poisťovňu na národnej úrovni.   Penta už dnes vlastní poisťovňu Dôvera a uvíta oslabenie VšZP a možno jej kúpu. Sulíkov plán predať VšZP  Pente umožní definitívne ovládnuť konkurenčné poisťovne a tým aj verejné zdravotníctvo. Tomu musíme zabrániť. SaS chce na Slovensku to čo je v USA, aby sa za všetko platilo a podľa programu SaS sa solidarita v zdravotníctve zmenší, takže ľudia si priplatia aj za to čo dnes hradí poisťovňa. Dúfam, že ľudia, ktorí hlasovali za Drobu o tom vedeli aké obmedzenie v zdravotníctve SaS plánuje vykonať po parlamentných voľbách.  Možno finančne lepšie zabezpečeným ľuďom je to jedno, ale väčšina ľudí  určite nechce viac platiť.

Viktor Béreš

 

Podtatranský špekulant Kiska

19.05.2018

Ešte som nepočul, aby prezident nekandidoval aj druhý krát. Kiska tým dokázal, že ide len o podtatranského špekulanta. Týmto nielen, že sklamal voličov ale ich podrazil. Nech si nemyslí, že viac »

Matovič a Sulík budú večnou opozíciou.

17.05.2018

Ľudia by si mali prečítať program SaS a zistia, že sú tam také obludnosti ako zavedenie školného na vysokých školách, či predaj teplárni, železničnej spoločnosti KARGO, predaj VšZP či viac »

80% imigrantov sú analfabeti. Imigrácia by znížila IQ slovenského národa.

11.05.2018

Nemecko potvrdilo, že 80 % imigrantov sú analfabeti a nevedia ani obsluhovať klávesnicu na počítači. Imigrantov musíme radikálne odmietnuť aj na Slovensku aj za cenu straty eurofondov ako sa viac »

väzeň, väzenie, väznica, basa,

Egyptského novinára odsúdili na desať rokov väzenia

22.05.2018 22:59

Podľa súdu reportér šíril lživé informácie a bol členom bližšie nespresnenej zakázanej skupiny.

internáty, Bratislava, Mlynská dolina, vražda, Cervanová

Nahrávka môže usvedčiť vrahov Cervanovej

22.05.2018 20:00

Z českého bezpečnostného archívu vyniesol na svetlo novinár Hanus zvukovú nahrávku výpovede korunnej svedkyne v prípade vraždy Ľudmily Cervanovej.

Savčenková

Savčenkovej zamietli odvolanie voči predĺženiu väzby; schudla vraj 20 kíl

22.05.2018 19:55

Savčenková je vo väzbe pre obvinenie z plánovania teroristického útoku a prevratu.

Pamätník vzniku prvej Československej republiky

Oslava Československej republiky delí politikov

22.05.2018 19:34

Na sté výročie vzniku prvej Československej republiky sa chystajú oslavy, ale zatiaľ sa zdá, že Slováci si túto výnimočnú udalosť štátnym sviatkom nepripomenú.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 98
Celková čítanosť: 343541x
Priemerná čítanosť článkov: 3506x

Autor blogu

Kategórie