Založ si blog

II. otvorený list R. Ficovi. Kde sa skrýva Počiatek ?

Vážený pán, Róbert Fico,

to čo predvádzate ako premiér je viac kúzelná atrakcia trikov, ale žiadna reálna politika v prospech bežných ľudí. Slovensko potrebuje nový reštart a radikálne zmeny v krajine. Vaša strana SMER sa zapíše do dejín ako obyčajná strana, ktorá krajinu nedokázala posunúť vpred a hlavne vymaniť z pasce chudoby a zbedačených nízkych príjmov. Svoje príležitosti ste trestuhodne prepásli. Chyba číslo jedna bola, že Vás už v roku 2002 ovládli oligarchovia, ktorí Vám prefinancovali veľkolepé volebné kampane. To, že ste si v hlave nedokázali uvedomiť, že si to vyberie veľkú daň je vaša chyba číslo dva. Podpísali ste tak zmluvu s diablom. My, občania Slovenska sme na to doplatili nielen finančne, ale čo je závažnejšie, zbytočnými úmrtiami kvôli stavu zdravotníctva.

Za nasledovné nesiete priamu zodpovednosť :

  • Vyše 3 milióny exekúcií na Slovensku a zničené životy ľudí pod ťarchou nákladov z exekúcií.
  • 110 tis zbytočne zomrelých ľudí vinou stagnujúceho zdravotníctva počas 10 rokov vašej vlády.
  • Ekonomické samovraždy a rozbité rodiny spôsobené exekúciami.
  • 300 tisíc ľudí, ktorí doslova utiekli za vašej vlády zo Slovenska (30 tis. ľudí ročne), lebo nechcú žiť v chudobnej krajine.
  • Státisíce dôchodcov žijú z menej ako  300 eur mesačne.
  • Nedokončená diaľnica medzi Košicami a Bratislavou, ktorú ste sľuboval dokončiť do roku 2014 len dokresľuje neschopnosť vašej vlády.
  • Najchudobnejšie regióny ako Banskobystrický a Prešovský kraj chudobnejú naďalej. Nič ste nezmenili.

Vinou vašej vlády sa pretrhla niť života tisícov ľudí, kvôli vašej neschopnosti zlepšiť zdravotníctvo a porušili ste tým svoje ústavné aj premiérske povinnosti, pretože podľa ústavy ste do rúk prezidenta skladali sľub, citujem „Budem konať svoje povinnosti v záujme občanov“. Tým, že ste problémy zdravotníctva dokázateľne prehĺbili, o čom svedčia čísla EUROSTATU o ročných   zbytočných úmrtiach 11 tis. ľudí, ide o nezlomný dôkaz proti Vám a vašej politike, ktorá zlyhala na celej čiare.    Aj preto som podal oznámenie o podozrení z trestného činu 18.10.2017 za Vašu priamu zodpovednosť pre nefunkčné zdravotníctvo a vysoký počet zbytočne mŕtvych na Slovensku. Za vašu nečinnosť a úmrtia musíte prevziať a niesť zodpovednosť. Vyzývam Vás, aby ste prevzali túto zodpovednosť.

 

Kde sa skrýva exminister dopravy Ján Počiatek ?

Podotýkam, že stavebné tendre v rokoch 2012-2016 za vedenia Vášho ministra dopravy za SMER Jána Počiatka boli zrejme manipulované a často vyhrávali firmy z tretieho až štvrtého miesta, hlavne firma Váhostav-SK, ktorá sa napriek získaným štátnym zákazkám dostala do reštrukturalizácie, čím ste pomohli z pozície štátu  oligarchovi Jurajovi Širokému, ktorý vlastní Váhostav-SK.

Tento list bude opäť distribuovaný do všetkých relevantných inštitúcií EÚ, do rúk premiérom aj veľvyslancom nech vedia kam ste až doviedli tento maličký štát, do akého stavu absentujúcej morálky ste ľudí dostali. Frustráciu ľudí ste už dosiahli. Ako vidíte mnohých z nás ste nezlomili a budeme bojovať do posledného dychu, aby sme krajinu oslobodili spod Vášho zlého riadenia a tým  spod oligarchickej moci.

Pán Fico, stojíte tak povediac v ceste pre veľké zmeny v krajine tým, že ste ešte neabdikovali z funkcie premiéra. Zanechávate za sebou jednu veľkú dieru.

Tlejúce emócie a roztrpčenosť ľudí rastie. To, čo sa teraz javí ako rezignácia ľudí je len ticho pred búrkou. Veľký tresk sa blíži.

Zápach hrnca, ktorého zapáchajúcu kašu ste sám s oligarchami navarili sa šíri po celom Slovensku ako mor a budeme potrebovať tento zápach prikryť veľmi tesným poklopom, inak sa zadusíme.

Abdikujte !

S pozdravom

 

Ing. Viktor Béreš

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

SR Prievidza Bojnice Nemocnica MZ Kalavská Návšteva TNX

Kalavská: Rezort zdravotníctva v rámci stratifikácie s bojnickou nemocnicou počíta

15.10.2018 15:41

Bojnická nemocnica má dlhodobo problémy s nedostatočnými platbami za výkony.

NAKA

NAKA zasahovala v Limbachu a Moste pri Bratislave

15.10.2018 15:19

Zásah má súvisieť s envirokriminalitou a vyvážaním nebezpečného odpadu na skládku aj pod obchvat D4.

rekreácia, Štrbské pleso, Vysoké Tatry,

Rekreačné poukazy budú pre ľudí, ktorí sú zamestnaní aspoň 24 mesiacov

15.10.2018 14:50

Povinnosť sa bude vzťahovať na zamestnávateľov, ktorí zamestnávajú 50 a viac zamestnancov.

nemecko, kolín, stanica, železnica, polícia, rukojemník

Polícia ukončila rukojemnícku drámu na železničnej stanici v Kolíne

15.10.2018 14:25, aktualizované: 15:40

Celú železničnú stanicu, jednu z najväčších v krajine, evakuovali a uzavreli, podobne ako aj námestie Breslauer Platz za stanicou.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 418195x
Priemerná čítanosť článkov: 3945x

Autor blogu

Kategórie