Založ si blog

II. otvorený list R. Ficovi. Kde sa skrýva Počiatek ?

Vážený pán, Róbert Fico,

to čo predvádzate ako premiér je viac kúzelná atrakcia trikov, ale žiadna reálna politika v prospech bežných ľudí. Slovensko potrebuje nový reštart a radikálne zmeny v krajine. Vaša strana SMER sa zapíše do dejín ako obyčajná strana, ktorá krajinu nedokázala posunúť vpred a hlavne vymaniť z pasce chudoby a zbedačených nízkych príjmov. Svoje príležitosti ste trestuhodne prepásli. Chyba číslo jedna bola, že Vás už v roku 2002 ovládli oligarchovia, ktorí Vám prefinancovali veľkolepé volebné kampane. To, že ste si v hlave nedokázali uvedomiť, že si to vyberie veľkú daň je vaša chyba číslo dva. Podpísali ste tak zmluvu s diablom. My, občania Slovenska sme na to doplatili nielen finančne, ale čo je závažnejšie, zbytočnými úmrtiami kvôli stavu zdravotníctva.

Za nasledovné nesiete priamu zodpovednosť :

  • Vyše 3 milióny exekúcií na Slovensku a zničené životy ľudí pod ťarchou nákladov z exekúcií.
  • 110 tis zbytočne zomrelých ľudí vinou stagnujúceho zdravotníctva počas 10 rokov vašej vlády.
  • Ekonomické samovraždy a rozbité rodiny spôsobené exekúciami.
  • 300 tisíc ľudí, ktorí doslova utiekli za vašej vlády zo Slovenska (30 tis. ľudí ročne), lebo nechcú žiť v chudobnej krajine.
  • Státisíce dôchodcov žijú z menej ako  300 eur mesačne.
  • Nedokončená diaľnica medzi Košicami a Bratislavou, ktorú ste sľuboval dokončiť do roku 2014 len dokresľuje neschopnosť vašej vlády.
  • Najchudobnejšie regióny ako Banskobystrický a Prešovský kraj chudobnejú naďalej. Nič ste nezmenili.

Vinou vašej vlády sa pretrhla niť života tisícov ľudí, kvôli vašej neschopnosti zlepšiť zdravotníctvo a porušili ste tým svoje ústavné aj premiérske povinnosti, pretože podľa ústavy ste do rúk prezidenta skladali sľub, citujem „Budem konať svoje povinnosti v záujme občanov“. Tým, že ste problémy zdravotníctva dokázateľne prehĺbili, o čom svedčia čísla EUROSTATU o ročných   zbytočných úmrtiach 11 tis. ľudí, ide o nezlomný dôkaz proti Vám a vašej politike, ktorá zlyhala na celej čiare.    Aj preto som podal oznámenie o podozrení z trestného činu 18.10.2017 za Vašu priamu zodpovednosť pre nefunkčné zdravotníctvo a vysoký počet zbytočne mŕtvych na Slovensku. Za vašu nečinnosť a úmrtia musíte prevziať a niesť zodpovednosť. Vyzývam Vás, aby ste prevzali túto zodpovednosť.

 

Kde sa skrýva exminister dopravy Ján Počiatek ?

Podotýkam, že stavebné tendre v rokoch 2012-2016 za vedenia Vášho ministra dopravy za SMER Jána Počiatka boli zrejme manipulované a často vyhrávali firmy z tretieho až štvrtého miesta, hlavne firma Váhostav-SK, ktorá sa napriek získaným štátnym zákazkám dostala do reštrukturalizácie, čím ste pomohli z pozície štátu  oligarchovi Jurajovi Širokému, ktorý vlastní Váhostav-SK.

Tento list bude opäť distribuovaný do všetkých relevantných inštitúcií EÚ, do rúk premiérom aj veľvyslancom nech vedia kam ste až doviedli tento maličký štát, do akého stavu absentujúcej morálky ste ľudí dostali. Frustráciu ľudí ste už dosiahli. Ako vidíte mnohých z nás ste nezlomili a budeme bojovať do posledného dychu, aby sme krajinu oslobodili spod Vášho zlého riadenia a tým  spod oligarchickej moci.

Pán Fico, stojíte tak povediac v ceste pre veľké zmeny v krajine tým, že ste ešte neabdikovali z funkcie premiéra. Zanechávate za sebou jednu veľkú dieru.

Tlejúce emócie a roztrpčenosť ľudí rastie. To, čo sa teraz javí ako rezignácia ľudí je len ticho pred búrkou. Veľký tresk sa blíži.

Zápach hrnca, ktorého zapáchajúcu kašu ste sám s oligarchami navarili sa šíri po celom Slovensku ako mor a budeme potrebovať tento zápach prikryť veľmi tesným poklopom, inak sa zadusíme.

Abdikujte !

S pozdravom

 

Ing. Viktor Béreš

Kiska nepodpísal žiadnu zmluvu v Mexiku. Prezidentský úrad nie je cestovná kancelária.

10.12.2017

Prezident Kiska nepriniesol zo služobnej cesty v Mexiku žiadnu podpísanú zmluvu pre slovenských podnikateľov. Trojdňová návšteva Mexika prezidentom Kiskom (20-23.11.2017) tak bola neefektívna. viac »

Ako zaviesť potravinovú sebestačnosť. Dá sa to.

09.12.2017

Je v záujme celého národa zavedenie 100% potravinovej sebestačnosti v oblasti vybraných produktov, ktoré si budeme vedieť na Slovensku vypestovať a vyrobiť (napr. zemiaky, zelenina, ovocie, mäso, viac »

Otvorený list Druckerovi – výzva na ukončenie šikany pacientov

07.12.2017

Výzva k ukončeniu šikany štátu voči pacientom a výzva, aby štát vydával lieky pacientom ak aj dočasne meškajú so zdravotnými odvodmi. Týmto dôrazne upozorňujem, že lekárne často nevydávajú viac »

David Cameron

Britský expremiér Cameron získa významné miesto. Povedie fond na podporu čínskeho megaprojektu

17.12.2017 13:23

Niekdajší britský konzervatívny premiér David Cameron získa vedúcu funkciu vo fonde na podporu projektu Hodvábnej cesty.

D3, diaľnica, diaľnice, tunel,

Motoristi si môžu kúpiť diaľničné známky, ceny sa nemenia

17.12.2017 12:01

Vodiči motorových vozidiel do tri a pol tony si už môžu kúpiť nové elektronické diaľničné známky pre rok 2018.

Mýto - logo

Mýto zatiaľ vynieslo diaľničiarom 186 miliónov eur

17.12.2017 09:28

Na mýte sa za jedenásť mesiacov vybralo spolu 186,96 milióna eur, čo je medziročne viac o 4,4 %, resp. o 7,81 milióna eur.

kim, korea

Chytili sme Kimovho agenta, veria v Austrálii. Mal dohadovať obchody pre totalitnú krajinu

17.12.2017 09:13

Zadržaný muž čelí obvineniam z predaja uhlia, softvéru o vojenského know how. Takýmito obchodmi mohol KĽDR zaistiť desiatky miliónov.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 62
Celková čítanosť: 227462x
Priemerná čítanosť článkov: 3669x

Autor blogu

Kategórie