Založ si blog

II. otvorený list R. Ficovi. Kde sa skrýva Počiatek ?

Vážený pán, Róbert Fico,

to čo predvádzate ako premiér je viac kúzelná atrakcia trikov, ale žiadna reálna politika v prospech bežných ľudí. Slovensko potrebuje nový reštart a radikálne zmeny v krajine. Vaša strana SMER sa zapíše do dejín ako obyčajná strana, ktorá krajinu nedokázala posunúť vpred a hlavne vymaniť z pasce chudoby a zbedačených nízkych príjmov. Svoje príležitosti ste trestuhodne prepásli. Chyba číslo jedna bola, že Vás už v roku 2002 ovládli oligarchovia, ktorí Vám prefinancovali veľkolepé volebné kampane. To, že ste si v hlave nedokázali uvedomiť, že si to vyberie veľkú daň je vaša chyba číslo dva. Podpísali ste tak zmluvu s diablom. My, občania Slovenska sme na to doplatili nielen finančne, ale čo je závažnejšie, zbytočnými úmrtiami kvôli stavu zdravotníctva.

Za nasledovné nesiete priamu zodpovednosť :

  • Vyše 3 milióny exekúcií na Slovensku a zničené životy ľudí pod ťarchou nákladov z exekúcií.
  • 110 tis zbytočne zomrelých ľudí vinou stagnujúceho zdravotníctva počas 10 rokov vašej vlády.
  • Ekonomické samovraždy a rozbité rodiny spôsobené exekúciami.
  • 300 tisíc ľudí, ktorí doslova utiekli za vašej vlády zo Slovenska (30 tis. ľudí ročne), lebo nechcú žiť v chudobnej krajine.
  • Státisíce dôchodcov žijú z menej ako  300 eur mesačne.
  • Nedokončená diaľnica medzi Košicami a Bratislavou, ktorú ste sľuboval dokončiť do roku 2014 len dokresľuje neschopnosť vašej vlády.
  • Najchudobnejšie regióny ako Banskobystrický a Prešovský kraj chudobnejú naďalej. Nič ste nezmenili.

Vinou vašej vlády sa pretrhla niť života tisícov ľudí, kvôli vašej neschopnosti zlepšiť zdravotníctvo a porušili ste tým svoje ústavné aj premiérske povinnosti, pretože podľa ústavy ste do rúk prezidenta skladali sľub, citujem „Budem konať svoje povinnosti v záujme občanov“. Tým, že ste problémy zdravotníctva dokázateľne prehĺbili, o čom svedčia čísla EUROSTATU o ročných   zbytočných úmrtiach 11 tis. ľudí, ide o nezlomný dôkaz proti Vám a vašej politike, ktorá zlyhala na celej čiare.    Aj preto som podal oznámenie o podozrení z trestného činu 18.10.2017 za Vašu priamu zodpovednosť pre nefunkčné zdravotníctvo a vysoký počet zbytočne mŕtvych na Slovensku. Za vašu nečinnosť a úmrtia musíte prevziať a niesť zodpovednosť. Vyzývam Vás, aby ste prevzali túto zodpovednosť.

 

Kde sa skrýva exminister dopravy Ján Počiatek ?

Podotýkam, že stavebné tendre v rokoch 2012-2016 za vedenia Vášho ministra dopravy za SMER Jána Počiatka boli zrejme manipulované a často vyhrávali firmy z tretieho až štvrtého miesta, hlavne firma Váhostav-SK, ktorá sa napriek získaným štátnym zákazkám dostala do reštrukturalizácie, čím ste pomohli z pozície štátu  oligarchovi Jurajovi Širokému, ktorý vlastní Váhostav-SK.

Tento list bude opäť distribuovaný do všetkých relevantných inštitúcií EÚ, do rúk premiérom aj veľvyslancom nech vedia kam ste až doviedli tento maličký štát, do akého stavu absentujúcej morálky ste ľudí dostali. Frustráciu ľudí ste už dosiahli. Ako vidíte mnohých z nás ste nezlomili a budeme bojovať do posledného dychu, aby sme krajinu oslobodili spod Vášho zlého riadenia a tým  spod oligarchickej moci.

Pán Fico, stojíte tak povediac v ceste pre veľké zmeny v krajine tým, že ste ešte neabdikovali z funkcie premiéra. Zanechávate za sebou jednu veľkú dieru.

Tlejúce emócie a roztrpčenosť ľudí rastie. To, čo sa teraz javí ako rezignácia ľudí je len ticho pred búrkou. Veľký tresk sa blíži.

Zápach hrnca, ktorého zapáchajúcu kašu ste sám s oligarchami navarili sa šíri po celom Slovensku ako mor a budeme potrebovať tento zápach prikryť veľmi tesným poklopom, inak sa zadusíme.

Abdikujte !

S pozdravom

 

Ing. Viktor Béreš

V ČR sú už platy 4. 000 eur. Slováci sú zotročený národ a lokajská trieda vlády a oligarchov.

10.06.2018

V Čechách v ŠKODA Mladá Boleslav boli platy v máji vo výške 100.000 Kč (4.000 eur) a na Slovensku vo VW Bratislava máte niečo cez 1.000 eur. Väčšina pracujúcich na Slovensku nedosahuje ani viac »

Buržoázny likvidátor Sulík chce drancovať peňaženky občanov.

03.06.2018

Ak má pracujúci človek úplne bežný príjem napr. 650 eur v hrubom, tak podľa Sulíka Vám to po jeho liberálnej reforme má vystačiť na dôchodok 120 eur. Skvelá vízia, že ? Opäť sa teda viac »

Otvorená výzva poslancom parlamentu za SMER vo veci marakešskej deklarácie.

30.05.2018

Vážení poslanci NR SR za stranu SMER, nikdy by som si nedovolil pochybovať ani v náznaku, že ste si neprečítali Ústavu SR, ktorú bravúrne ovládate ako ústavní činitelia SR. Vychádzajúc viac »

Lifeline

Taliani aj Malta odmietli prijať ďalšiu loď s migrantmi. Neľudské, znie z Ríma

22.06.2018 21:27

Taliansky minister dopravy Danilo Toninelli oznámil, že Malta odmietla prijať záchrannú loď Lifeline s 224 migrantmi na palube.

Izrael Palestínčania Gaza protesty zranení

V pásme Gazy sa opäť protestovalo, najmenej 20 Palestínčanov sa zranilo

22.06.2018 21:06

Najmenej 20 Palestínčanov utrpelo zranenia počas ďalšieho zo série protestov na hraniciach medzi pásmom Gazy a Izraelom.

Bašár Asad

Rokovať s USA? Strata času, verí Asad

22.06.2018 20:08

Sýrsky prezident Baššár al-Asad si myslí, že je nezmyselné rokovať so Spojenými štátmi americkými.

Ukrajina

Z jednej zo stredoeurópskych krajín prepašovali na Ukrajinu rádium 226, tvrdí SBU

22.06.2018 19:31

Útvar kontrarozviedky Ukrajinskej bezpečnostnej služby v rámci viacstupňovej špeciálnej operácie zabránil predaju jadrového materiálu v krajine.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 369881x
Priemerná čítanosť článkov: 3591x

Autor blogu

Kategórie