Založ si blog

II. otvorený list R. Ficovi. Kde sa skrýva Počiatek ?

Vážený pán, Róbert Fico,

to čo predvádzate ako premiér je viac kúzelná atrakcia trikov, ale žiadna reálna politika v prospech bežných ľudí. Slovensko potrebuje nový reštart a radikálne zmeny v krajine. Vaša strana SMER sa zapíše do dejín ako obyčajná strana, ktorá krajinu nedokázala posunúť vpred a hlavne vymaniť z pasce chudoby a zbedačených nízkych príjmov. Svoje príležitosti ste trestuhodne prepásli. Chyba číslo jedna bola, že Vás už v roku 2002 ovládli oligarchovia, ktorí Vám prefinancovali veľkolepé volebné kampane. To, že ste si v hlave nedokázali uvedomiť, že si to vyberie veľkú daň je vaša chyba číslo dva. Podpísali ste tak zmluvu s diablom. My, občania Slovenska sme na to doplatili nielen finančne, ale čo je závažnejšie, zbytočnými úmrtiami kvôli stavu zdravotníctva.

Za nasledovné nesiete priamu zodpovednosť :

  • Vyše 3 milióny exekúcií na Slovensku a zničené životy ľudí pod ťarchou nákladov z exekúcií.
  • 110 tis zbytočne zomrelých ľudí vinou stagnujúceho zdravotníctva počas 10 rokov vašej vlády.
  • Ekonomické samovraždy a rozbité rodiny spôsobené exekúciami.
  • 300 tisíc ľudí, ktorí doslova utiekli za vašej vlády zo Slovenska (30 tis. ľudí ročne), lebo nechcú žiť v chudobnej krajine.
  • Státisíce dôchodcov žijú z menej ako  300 eur mesačne.
  • Nedokončená diaľnica medzi Košicami a Bratislavou, ktorú ste sľuboval dokončiť do roku 2014 len dokresľuje neschopnosť vašej vlády.
  • Najchudobnejšie regióny ako Banskobystrický a Prešovský kraj chudobnejú naďalej. Nič ste nezmenili.

Vinou vašej vlády sa pretrhla niť života tisícov ľudí, kvôli vašej neschopnosti zlepšiť zdravotníctvo a porušili ste tým svoje ústavné aj premiérske povinnosti, pretože podľa ústavy ste do rúk prezidenta skladali sľub, citujem „Budem konať svoje povinnosti v záujme občanov“. Tým, že ste problémy zdravotníctva dokázateľne prehĺbili, o čom svedčia čísla EUROSTATU o ročných   zbytočných úmrtiach 11 tis. ľudí, ide o nezlomný dôkaz proti Vám a vašej politike, ktorá zlyhala na celej čiare.    Aj preto som podal oznámenie o podozrení z trestného činu 18.10.2017 za Vašu priamu zodpovednosť pre nefunkčné zdravotníctvo a vysoký počet zbytočne mŕtvych na Slovensku. Za vašu nečinnosť a úmrtia musíte prevziať a niesť zodpovednosť. Vyzývam Vás, aby ste prevzali túto zodpovednosť.

 

Kde sa skrýva exminister dopravy Ján Počiatek ?

Podotýkam, že stavebné tendre v rokoch 2012-2016 za vedenia Vášho ministra dopravy za SMER Jána Počiatka boli zrejme manipulované a často vyhrávali firmy z tretieho až štvrtého miesta, hlavne firma Váhostav-SK, ktorá sa napriek získaným štátnym zákazkám dostala do reštrukturalizácie, čím ste pomohli z pozície štátu  oligarchovi Jurajovi Širokému, ktorý vlastní Váhostav-SK.

Tento list bude opäť distribuovaný do všetkých relevantných inštitúcií EÚ, do rúk premiérom aj veľvyslancom nech vedia kam ste až doviedli tento maličký štát, do akého stavu absentujúcej morálky ste ľudí dostali. Frustráciu ľudí ste už dosiahli. Ako vidíte mnohých z nás ste nezlomili a budeme bojovať do posledného dychu, aby sme krajinu oslobodili spod Vášho zlého riadenia a tým  spod oligarchickej moci.

Pán Fico, stojíte tak povediac v ceste pre veľké zmeny v krajine tým, že ste ešte neabdikovali z funkcie premiéra. Zanechávate za sebou jednu veľkú dieru.

Tlejúce emócie a roztrpčenosť ľudí rastie. To, čo sa teraz javí ako rezignácia ľudí je len ticho pred búrkou. Veľký tresk sa blíži.

Zápach hrnca, ktorého zapáchajúcu kašu ste sám s oligarchami navarili sa šíri po celom Slovensku ako mor a budeme potrebovať tento zápach prikryť veľmi tesným poklopom, inak sa zadusíme.

Abdikujte !

S pozdravom

 

Ing. Viktor Béreš

Výroky politických strán a Sorosovej mimovládky na tému utečenci

20.03.2018

Rozhodnite o svojej budúcnosti skôr ako pôjdete na manipulované protesty : Viktor Béreš (NAJ) : „ Neprijmeme ani jedného imigranta z tretích krajín. NAJ považuje za prvoradé pomôcť dôchodcom, viac »

Sorosové mimovládky zasievajú islamizáciu v Európe. Musíme tomu začať aktívnejšie čeliť.

14.03.2018

Prečo nebojovala pravica a novinári aj proti ekonomickým samovraždám, zbytočným úmrtiam či stavu chudoby už pred rokom ? Medzitým sa objavila záhadná vražda a sorosové mimovládky začali viac »

13 krokov, ktoré by nasledovali po zvrhnutí vlády

09.03.2018

Predčasné voľby. Nastúpi vláda Matovič-Sulík, kde bude aj strana mafiána Kollára, ktorý podnikal so zastreleným mafiánom Steinhübelom. Pár pozícií vymenia. Pár ľudí zavrú, aby sa viac »

Peniaze, graf, burza, ekonomika, euro, dolár, trh

Fed zvýšil základný úrok, bude v tom pokračovať

21.03.2018 21:48

Americká centrálna banka (Fed) v súlade s očakávaniami zvýšila úrokové sadzby. Signalizovala agresívnejšie sprísňovanie menovej politiky.

Mark Zuckerberg, USA

Zuckerberg priznal chyby a sľúbil lepšiu ochranu dát užívateľov

21.03.2018 21:36

Najväčšia sociálna sieť sveta podľa neho zlepší ochranu osobných údajov a obmedzí k nim prístup aplikáciám iných spoločností.

Francúzsko, Sarkozy, polícia, vypočúvanie

Exprezident Sarkozy čelí už predbežnému stíhaniu

21.03.2018 21:02, aktualizované: 21:49

Vyšetrujúci sudcovia museli rozhodnúť, či exprezidenta prepustia na slobodu, začnú trestne stíhať alebo ho predvolajú v neskoršom termíne.

Chemický útok proti Kurdom

Na území oslobodenom od povstalcov v Sýrii našli vyše 40 ton chemických zbraní

21.03.2018 20:15

Damask oficiálne potvrdil svoju pripravenosť pomáhať pri akomkoľvek vyšetrovaní chemických útokov v Sýrii.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 84
Celková čítanosť: 280158x
Priemerná čítanosť článkov: 3335x

Autor blogu

Kategórie