Založ si blog

Oligarchom a ich denníkom (SME) dôveruje menej ľudí.

Je dobrým signálom, že klesá predaj denníkov, ktoré vlastnia oligarchovia. Všetci vieme, že oligarchovia sú neschopní podnikatelia, ktorí len potrebovali štát, aby s neho vyžmýkali vaše dane. Denník Sme vlastní Haščák známy aktér zámerne nevyriešenej Gorily, pretože Haščáka by museli okamžite zavrieť (čo je len otázka času ako náhle začne platiť právny štát). Haščák, aby oddialil svoje zatknutie a vyšetrovania, rýchlo a v panike chce kúpiť aj TV Markíza, ktorá má nemalé príjmy z Primabanky (reklama, ktorá nás otravovala celé Vianoce). Takže Penta len točí vaše peniaze, ktoré vkladáte do jej Primabanky a peniaze, ktoré platíte na zdravotných odvodov tečú do Haščakovej poisťovne Dôvera a potom tie peniaze končia na Cypre, kde sídli materská firma PENTY. Preto som veľmi rád, že klesá predajnosť denníka Sme, ako jasný dôkaz, že ľudia už neveria denníkom oligarchov, ktorí žijú na nás účet. Osobne mi otravná reklama Primabanky pripomína reklamu nebankoviek BMG. Jednoduchá a primitívna reklama, len aby ste tam vkladali vaše úspory z mizerných platov, ktoré sú nízke len kvôli politike, ktorú tí istí oligarchovia aj zapríčinili. Preto je potrebné oligarchov čím skôr znárodniť, aby konečne začal platiť právny štát bez pijavíc akými sú finančné skupiny ako je Penta či J&T a urobme si na Slovensku čím skôr poriadok s tými čo krajinu pravidelne ničia ako rakovina. Kým je nádor ešte zhubný musíme ho vyrezať, aby sme hostiteľa zachránili. Je to v záujme Slovenska.

https://medialne.etrend.sk/tlac/denniky-vlani-spomalili-pokles-pozrite-si-celorocny-vyvoj-predajnosti.html

 

Viktor Béreš

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

V ČR sú už platy 4. 000 eur. Slováci sú zotročený národ a lokajská trieda vlády a oligarchov.

10.06.2018

V Čechách v ŠKODA Mladá Boleslav boli platy v máji vo výške 100.000 Kč (4.000 eur) a na Slovensku vo VW Bratislava máte niečo cez 1.000 eur. Väčšina pracujúcich na Slovensku nedosahuje ani viac »

indonézia, krokodíl, masaker

Nechutná pomsta prírode: Indonézania za smrť muža pozabíjali 292 krokodílov

16.07.2018 19:09

Väčšina zabitých zvierat boli chované v rámci programu na ochranu zvierat.

matečná

Matečná sa stretne s Čižnárom, chce mu vysvetliť systémy kontrol v PPA

16.07.2018 18:11

Hovoriť budú o výsledkoch preskúmania trestných vecí týkajúcich sa samostatne hospodáriacich roľníkov.

ministri obrany, Federica Mogheriniová

Diplomati: Spojené štáty zostávajú priateľmi EÚ, napriek vyhláseniam Trumpa

16.07.2018 17:53

Šéf francúzskej diplomacie Jean-Yves Le Drian vyzval Európanov na "zmierlivý" tón a upozornil, že Trump označil za nepriateľov aj Čínu a Rusko.

Lietadlo Boeing 747

Šéfovi Boeingu sa tiež clá nepáčia, škodí to biznisu

16.07.2018 17:31

Šéf amerického Boeingu Dennis Muilenburg sa obáva, že clá a ďalšie obchodné reštrikcie môžu poškodiť rast globálnej ekonomiky.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 105
Celková čítanosť: 379518x
Priemerná čítanosť článkov: 3614x

Autor blogu

Kategórie