Založ si blog

Oligarchom a ich denníkom (SME) dôveruje menej ľudí.

Je dobrým signálom, že klesá predaj denníkov, ktoré vlastnia oligarchovia. Všetci vieme, že oligarchovia sú neschopní podnikatelia, ktorí len potrebovali štát, aby s neho vyžmýkali vaše dane. Denník Sme vlastní Haščák známy aktér zámerne nevyriešenej Gorily, pretože Haščáka by museli okamžite zavrieť (čo je len otázka času ako náhle začne platiť právny štát). Haščák, aby oddialil svoje zatknutie a vyšetrovania, rýchlo a v panike chce kúpiť aj TV Markíza, ktorá má nemalé príjmy z Primabanky (reklama, ktorá nás otravovala celé Vianoce). Takže Penta len točí vaše peniaze, ktoré vkladáte do jej Primabanky a peniaze, ktoré platíte na zdravotných odvodov tečú do Haščakovej poisťovne Dôvera a potom tie peniaze končia na Cypre, kde sídli materská firma PENTY. Preto som veľmi rád, že klesá predajnosť denníka Sme, ako jasný dôkaz, že ľudia už neveria denníkom oligarchov, ktorí žijú na nás účet. Osobne mi otravná reklama Primabanky pripomína reklamu nebankoviek BMG. Jednoduchá a primitívna reklama, len aby ste tam vkladali vaše úspory z mizerných platov, ktoré sú nízke len kvôli politike, ktorú tí istí oligarchovia aj zapríčinili. Preto je potrebné oligarchov čím skôr znárodniť, aby konečne začal platiť právny štát bez pijavíc akými sú finančné skupiny ako je Penta či J&T a urobme si na Slovensku čím skôr poriadok s tými čo krajinu pravidelne ničia ako rakovina. Kým je nádor ešte zhubný musíme ho vyrezať, aby sme hostiteľa zachránili. Je to v záujme Slovenska.

https://medialne.etrend.sk/tlac/denniky-vlani-spomalili-pokles-pozrite-si-celorocny-vyvoj-predajnosti.html

 

Viktor Béreš

Podtatranský špekulant Kiska

19.05.2018

Ešte som nepočul, aby prezident nekandidoval aj druhý krát. Kiska tým dokázal, že ide len o podtatranského špekulanta. Týmto nielen, že sklamal voličov ale ich podrazil. Nech si nemyslí, že viac »

Matovič a Sulík budú večnou opozíciou.

17.05.2018

Ľudia by si mali prečítať program SaS a zistia, že sú tam také obludnosti ako zavedenie školného na vysokých školách, či predaj teplárni, železničnej spoločnosti KARGO, predaj VšZP či viac »

80% imigrantov sú analfabeti. Imigrácia by znížila IQ slovenského národa.

11.05.2018

Nemecko potvrdilo, že 80 % imigrantov sú analfabeti a nevedia ani obsluhovať klávesnicu na počítači. Imigrantov musíme radikálne odmietnuť aj na Slovensku aj za cenu straty eurofondov ako sa viac »

väzeň, väzenie, väznica, basa,

Egyptského novinára odsúdili na desať rokov väzenia

22.05.2018 22:59

Podľa súdu reportér šíril lživé informácie a bol členom bližšie nespresnenej zakázanej skupiny.

internáty, Bratislava, Mlynská dolina, vražda, Cervanová

Nahrávka môže usvedčiť vrahov Cervanovej

22.05.2018 20:00

Z českého bezpečnostného archívu vyniesol na svetlo novinár Hanus zvukovú nahrávku výpovede korunnej svedkyne v prípade vraždy Ľudmily Cervanovej.

Savčenková

Savčenkovej zamietli odvolanie voči predĺženiu väzby; schudla vraj 20 kíl

22.05.2018 19:55

Savčenková je vo väzbe pre obvinenie z plánovania teroristického útoku a prevratu.

Pamätník vzniku prvej Československej republiky

Oslava Československej republiky delí politikov

22.05.2018 19:34

Na sté výročie vzniku prvej Československej republiky sa chystajú oslavy, ale zatiaľ sa zdá, že Slováci si túto výnimočnú udalosť štátnym sviatkom nepripomenú.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 98
Celková čítanosť: 343546x
Priemerná čítanosť článkov: 3506x

Autor blogu

Kategórie