Založ si blog

Oligarchom a ich denníkom (SME) dôveruje menej ľudí.

Je dobrým signálom, že klesá predaj denníkov, ktoré vlastnia oligarchovia. Všetci vieme, že oligarchovia sú neschopní podnikatelia, ktorí len potrebovali štát, aby s neho vyžmýkali vaše dane. Denník Sme vlastní Haščák známy aktér zámerne nevyriešenej Gorily, pretože Haščáka by museli okamžite zavrieť (čo je len otázka času ako náhle začne platiť právny štát). Haščák, aby oddialil svoje zatknutie a vyšetrovania, rýchlo a v panike chce kúpiť aj TV Markíza, ktorá má nemalé príjmy z Primabanky (reklama, ktorá nás otravovala celé Vianoce). Takže Penta len točí vaše peniaze, ktoré vkladáte do jej Primabanky a peniaze, ktoré platíte na zdravotných odvodov tečú do Haščakovej poisťovne Dôvera a potom tie peniaze končia na Cypre, kde sídli materská firma PENTY. Preto som veľmi rád, že klesá predajnosť denníka Sme, ako jasný dôkaz, že ľudia už neveria denníkom oligarchov, ktorí žijú na nás účet. Osobne mi otravná reklama Primabanky pripomína reklamu nebankoviek BMG. Jednoduchá a primitívna reklama, len aby ste tam vkladali vaše úspory z mizerných platov, ktoré sú nízke len kvôli politike, ktorú tí istí oligarchovia aj zapríčinili. Preto je potrebné oligarchov čím skôr znárodniť, aby konečne začal platiť právny štát bez pijavíc akými sú finančné skupiny ako je Penta či J&T a urobme si na Slovensku čím skôr poriadok s tými čo krajinu pravidelne ničia ako rakovina. Kým je nádor ešte zhubný musíme ho vyrezať, aby sme hostiteľa zachránili. Je to v záujme Slovenska.

https://medialne.etrend.sk/tlac/denniky-vlani-spomalili-pokles-pozrite-si-celorocny-vyvoj-predajnosti.html

 

Viktor Béreš

Skutok sa nestal – takto vyriešila polícia trestné oznámenie na R. Fica za stav zdravotníctva.

18.02.2018

V decembri 2017 som podal trestné oznámenie na premiéra Fica, ktorý zodpovedá už 10 rokov za Slovensko. Napriek tomu, že sú preukázateľné dôkazy európskeho štatistického úradu EUROSTAT, viac »

Média velebia modelku Kucherenko miesto toho, aby jej pripomenuli, že jej manžel je odsúdený zločinec na 11 rokov.

16.02.2018

Ak by sme žili v normálnej spoločnosti kde morálka hrá hlavnú rolu, tak média by nevelebili modelku Kucherenko, ktorá zjavne žila nad pomery aj vďaka tomu, že jej manžel Kucherenko okrádal viac »

Od začiatku som tvrdil, že SaS je riadená Pentou. Tu je nový dôkaz. Bratislavský župan Droba zamestnal penťáka Szalaya.

09.02.2018

Nový dôkaz hovorí za seba. Bratislavský župan Droba zamestnal na župe penťáka Tomáš Szalaya, ktorý je dokázateľne majetkovo prepojený s Pentou . Kto dnes ešte volí SaS a OĽANO, ten volí viac »

pamätník arménskej genocídy

Holandskí zákonodarcovia schválili označovanie vraždenia Arménov za genocídu

22.02.2018 20:47

Holandská vláda sa však napriek výsledkom hlasovania nebude riadiť týmto rozhodnutím, uviedla ministerka zahraničných vecí Sigrid Kaagová.

migranti

Prílev nelegálnych migrantov do Švajčiarska sa v roku 2017 výrazne znížil

22.02.2018 20:07

Švajčiarska pohraničná stráž v roku 2017 odhalila 27 300 ľudí, ktorí sa v krajine zdržiavali nelegálne.

my sme eu, mysmeeu, danko, kiska, fico, konvent

Slovensko si vydiskutuje budúcnosť únie

22.02.2018 20:00

Odborníci na Európsku úniu vítajú myšlienku hlbšej diskusie o témach únie na Slovensku. Národný konvent o EÚ sa začal podujatím #MYSMEEÚ v Bratislave.

Andrej Kiska

Prezident Kiska vypovedal na polícii, svedčil ako poškodený

22.02.2018 19:39

"Môžem potvrdiť, že prezident vypovedal pred NAKA ako poškodený v súvislosti s únikom daňového tajomstva," povedal hovorca prezidenta Roman Krpelan.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 78
Celková čítanosť: 261646x
Priemerná čítanosť článkov: 3354x

Autor blogu

Kategórie