Založ si blog

Novoročný príhovor.

Milí spoluobčania, ani nevieme ako rýchlo sme ocitli v magickom  roku 2018. Čas plynie ako voda, a mladší už nebudeme.  Existuje len jedna absolútna spravodlivosť  a tou je, že každému plynie čas rovnako, či chudobnému tak aj bohatému. Nemôžeme sa však uspokojiť len s tou absolútnou spravodlivosťou kým  žijeme v  spoločnom pozemskom  štáte menom Slovensko. Mnohí odišli  zo Slovenska a my sme ostali odhodlaní vybojovať novú budúcnosť a starý systém vymeniť  za nový systém pre nové generácie.  Ľudské práva sú nám ako občanom dané. A môžeme sa týchto  občianskych práv dobrovoľne zriecť ? Nie, nemôžeme.  Ak sa teda ľudských slobôd nemôžeme zriecť, musíme vyžadovať, aby aj povinnosti boli od každého jednotlivca  rovnako vyžadované zo strany štátu.  Všetci vidíme, že rovnosť neexistuje, len rovní a rovnejší, čo je nezvratným dôkazom neexistencie právneho štátu. Ústava hovorí  o bezplatnosti zdravotnej starostlivosti,  ale vláda Fica zaviedla nové poplatky na pohotovosti, ktoré sa vyberajú bezhlavo. Neexistencia právneho štátu automaticky vytvára anarchiu, ktorý vidíme v nepostihovaní daňových neplatičov a špekulantov ako sú Bašternák, Kiska, Matovič. Takže zákony sú  na nič, ak sa nedodržiavajú.  Penta bohatne z našich daňových odvodov a tomu musíme zabrániť za každú ceny čím skôr.

Potrebujeme  moderný a silný štát, kde začnú ľudia výrazne viac zarábať. Potrebujeme modernizovať zdravotníctvo na svetovú úroveň.

Prajem si, aby  oligarchovia, zlodeji, DPHčkári a všetci tí, ktorí vybieli Slovensko, boli za ich podvody potrestaní. Ich majetky bude najlepšie skonfiškovať v mene štátu. Z palácov Penty majme detské domovy.  Mnohí politici  figurujú v zámerne nedoriešených kauzách ako je Gorila, SaSanka a súvisiace kauzy. Tieto kauzy  je možné stále  vyšetriť a vyvodiť  trestnoprávnu zodpovednosť a majetky zlodejov samozrejme  vrátiť štátu.  

Môžeme to spolu zmeniť bez zbytočných rečí.

Viktor Béreš

 

Odmietnime vydieranie Západu a kancelárky Merkelovej.

19.04.2018

Neprijmime ani jedného imigranta kým nedosiahneme ekonomické vyrovnanie voči Západu. Racionálna proti-imigračná politika je na mieste a pre Slovensko jediná záchrana pred jeho úpadkom. Naši viac »

Imigranti už dokonca žiadajú domy. Luxusné byty im už nestačia. Brilantne zastavíme ich prijímanie na Slovensko.

15.04.2018

Kultúrna likvidácia Švédska už začala. Imigranti žijúci s v luxusných bytoch v Stockholme vo Švédsku sú nespokojní a žiadajú domy. Majú sa na to vyzbierať daňoví poplatníci. Už nechcú viac »

Fakty ako SaS a OĽANO zruinujú Slovensko.

11.04.2018

Predčasné voľby by nič nevyriešili, pretože ľudia odmietajú súčasnú pravicu ako vládnu silu, takže ich snaženie je úplne zbytočne. Každý už vie, že SaS vytvára satelitné strany. SaS viac »

utečenci, migranti, Grécko, Afganistan

Európska komisia a OECD uverejnili príručku o migrantoch

21.04.2018 22:54

Príručka identifikuje hlavné výzvy súvisiace s integráciou migrantov a stanovuje konkrétne politické odporúčania na ich riešenie.

Barbara Bushová

S Barbarou Bushovou sa prišli rozlúčiť štyria bývalí prezidenti

21.04.2018 22:52

Približne 1500 hostí vrátane štyroch bývalých prezidentov sa prišlo v sobotu naposledy rozlúčiť s bývalou prvou dámou USA Barbarou Bushovou, ktorá zomrela v utorok vo veku 92 rokov.

urad prace, Vazovova

Zamestnávateľom sa nechce zverejňovať platy

21.04.2018 20:43

Už pred pracovným pohovorom bude uchádzač vedieť, minimálne koľko môže zarobiť.

Izrael, vlajka,

Únia vyzvala Izrael, aby nepoužíval smrtiacu silu proti Palestínčanom

21.04.2018 20:36

Reagovala tak na piatkovú smrť štyroch mladých Palestínčanov.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 92
Celková čítanosť: 312137x
Priemerná čítanosť článkov: 3393x

Autor blogu

Kategórie