Založ si blog

Novoročný príhovor.

Milí spoluobčania, ani nevieme ako rýchlo sme ocitli v magickom  roku 2018. Čas plynie ako voda, a mladší už nebudeme.  Existuje len jedna absolútna spravodlivosť  a tou je, že každému plynie čas rovnako, či chudobnému tak aj bohatému. Nemôžeme sa však uspokojiť len s tou absolútnou spravodlivosťou kým  žijeme v  spoločnom pozemskom  štáte menom Slovensko. Mnohí odišli  zo Slovenska a my sme ostali odhodlaní vybojovať novú budúcnosť a starý systém vymeniť  za nový systém pre nové generácie.  Ľudské práva sú nám ako občanom dané. A môžeme sa týchto  občianskych práv dobrovoľne zriecť ? Nie, nemôžeme.  Ak sa teda ľudských slobôd nemôžeme zriecť, musíme vyžadovať, aby aj povinnosti boli od každého jednotlivca  rovnako vyžadované zo strany štátu.  Všetci vidíme, že rovnosť neexistuje, len rovní a rovnejší, čo je nezvratným dôkazom neexistencie právneho štátu. Ústava hovorí  o bezplatnosti zdravotnej starostlivosti,  ale vláda Fica zaviedla nové poplatky na pohotovosti, ktoré sa vyberajú bezhlavo. Neexistencia právneho štátu automaticky vytvára anarchiu, ktorý vidíme v nepostihovaní daňových neplatičov a špekulantov ako sú Bašternák, Kiska, Matovič. Takže zákony sú  na nič, ak sa nedodržiavajú.  Penta bohatne z našich daňových odvodov a tomu musíme zabrániť za každú ceny čím skôr.

Potrebujeme  moderný a silný štát, kde začnú ľudia výrazne viac zarábať. Potrebujeme modernizovať zdravotníctvo na svetovú úroveň.

Prajem si, aby  oligarchovia, zlodeji, DPHčkári a všetci tí, ktorí vybieli Slovensko, boli za ich podvody potrestaní. Ich majetky bude najlepšie skonfiškovať v mene štátu. Z palácov Penty majme detské domovy.  Mnohí politici  figurujú v zámerne nedoriešených kauzách ako je Gorila, SaSanka a súvisiace kauzy. Tieto kauzy  je možné stále  vyšetriť a vyvodiť  trestnoprávnu zodpovednosť a majetky zlodejov samozrejme  vrátiť štátu.  

Môžeme to spolu zmeniť bez zbytočných rečí.

Viktor Béreš

 

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

V ČR sú už platy 4. 000 eur. Slováci sú zotročený národ a lokajská trieda vlády a oligarchov.

10.06.2018

V Čechách v ŠKODA Mladá Boleslav boli platy v máji vo výške 100.000 Kč (4.000 eur) a na Slovensku vo VW Bratislava máte niečo cez 1.000 eur. Väčšina pracujúcich na Slovensku nedosahuje ani viac »

dieťa, chudoba, slum

Odhalili kyjevskú kliniku, ktorá "vyvážala" deti do zahraničia

16.07.2018 20:00

Klinika inkasovala za svoje služby 32 000 eur, nájomná matka 6 000 eur.

nocni vlci, slavin,

Saková proti ruským motorkárom zatiaľ nezasiahne

16.07.2018 20:00

O činnosť klubu podporovaného ruským štátom sa má zaujímať aj Slovenská informačná služba.

indonézia, krokodíl, masaker

Nechutná pomsta prírode: Indonézania za smrť muža pozabíjali 292 krokodílov

16.07.2018 19:09

Väčšina zabitých zvierat boli chované v rámci programu na ochranu zvierat.

matečná

Matečná sa stretne s Čižnárom, chce mu vysvetliť systémy kontrol v PPA

16.07.2018 18:11

Hovoriť budú o výsledkoch preskúmania trestných vecí týkajúcich sa samostatne hospodáriacich roľníkov.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 105
Celková čítanosť: 379630x
Priemerná čítanosť článkov: 3616x

Autor blogu

Kategórie