Založ si blog

Novoročný príhovor.

Milí spoluobčania, ani nevieme ako rýchlo sme ocitli v magickom  roku 2018. Čas plynie ako voda, a mladší už nebudeme.  Existuje len jedna absolútna spravodlivosť  a tou je, že každému plynie čas rovnako, či chudobnému tak aj bohatému. Nemôžeme sa však uspokojiť len s tou absolútnou spravodlivosťou kým  žijeme v  spoločnom pozemskom  štáte menom Slovensko. Mnohí odišli  zo Slovenska a my sme ostali odhodlaní vybojovať novú budúcnosť a starý systém vymeniť  za nový systém pre nové generácie.  Ľudské práva sú nám ako občanom dané. A môžeme sa týchto  občianskych práv dobrovoľne zriecť ? Nie, nemôžeme.  Ak sa teda ľudských slobôd nemôžeme zriecť, musíme vyžadovať, aby aj povinnosti boli od každého jednotlivca  rovnako vyžadované zo strany štátu.  Všetci vidíme, že rovnosť neexistuje, len rovní a rovnejší, čo je nezvratným dôkazom neexistencie právneho štátu. Ústava hovorí  o bezplatnosti zdravotnej starostlivosti,  ale vláda Fica zaviedla nové poplatky na pohotovosti, ktoré sa vyberajú bezhlavo. Neexistencia právneho štátu automaticky vytvára anarchiu, ktorý vidíme v nepostihovaní daňových neplatičov a špekulantov ako sú Bašternák, Kiska, Matovič. Takže zákony sú  na nič, ak sa nedodržiavajú.  Penta bohatne z našich daňových odvodov a tomu musíme zabrániť za každú ceny čím skôr.

Potrebujeme  moderný a silný štát, kde začnú ľudia výrazne viac zarábať. Potrebujeme modernizovať zdravotníctvo na svetovú úroveň.

Prajem si, aby  oligarchovia, zlodeji, DPHčkári a všetci tí, ktorí vybieli Slovensko, boli za ich podvody potrestaní. Ich majetky bude najlepšie skonfiškovať v mene štátu. Z palácov Penty majme detské domovy.  Mnohí politici  figurujú v zámerne nedoriešených kauzách ako je Gorila, SaSanka a súvisiace kauzy. Tieto kauzy  je možné stále  vyšetriť a vyvodiť  trestnoprávnu zodpovednosť a majetky zlodejov samozrejme  vrátiť štátu.  

Môžeme to spolu zmeniť bez zbytočných rečí.

Viktor Béreš

 

Šokujúce zistenie o chudobe.

19.01.2018

Chudoba na Slovensku sa prejavuje už aj nižším predajom kníh. Tržby v predaji kníh za rok 2016 boli na Slovensku boli len okolo 100 mil. eur, pričom v susedných Čechách je to 288 mil. eur, takže viac »

Šok. Čo Vám média zatajujú ? Za Fica sa prepadli zahraničné investície pod nulu.

07.01.2018

Je to skutočný šok. Investície na Slovensku dosiahli záporné čísla. Nové firmy sa už na Slovensko nehrnú. Investície za vlády Fica úplne stagnujú ako aj celý štát. Do roku 2012 (4 roky viac »

Unikajú peniaze zo Slovenska aj cez diplomaciu rovno do rajov ?

04.01.2018

Blízky vzťah Vladimíra Fajča a premiéra Róberta Fica je známy. Obaja pochádzajú z okresu Topoľčany. Spája ich dokonca aj spoločná minulosť v komunistickej strane, kde sa Fajč mimoriadne viac »

svadba, mladomanželia, pár, sobáš, nevesta, ženích, fotenie, dážď, fotograf,

Dve Slovenky v Rakúsku chceli prinútiť vydať sa za Indov

22.01.2018 16:38

Policajná hliadka v Linzi naďabila na Slovenku, ktorá informovala, že Ind ju vylákal do Rakúska pod zámienkou práce a mala sa tam náhle vydať za jeho krajana.

Policajné auto

V bratislavskej Petržalke sa strieľalo. Dvaja mŕtvi, polícia našla aj bábätko

22.01.2018 16:16

Aktualizujeme Policajti vyšetrujú okolností smrti dvoch ľudí, ktorých telá boli nájdené popoludní v bytovom dome na Rovniankovej ulici v bratislavskej Petržalke.

Tillerson

Tillerson navštívil novú americkú ambasádu v Londýne, ktorú Trump skritizoval

22.01.2018 16:13

Šéf americkej diplomacie má naplánované rozhovory s britským ministrom zahraničných vecí Borisom Johnsonom o Severnej Kórei, Iráne a Sýrii.

Euro, graf, ekonomika

MMF zlepšil výhľad rastu svetovej ekonomiky na 3,9 percenta

22.01.2018 16:11

Medzinárodný menový fond zlepšil výhľad rastu globálnej ekonomiky na tento i budúci rok na 3,9 percenta.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 69
Celková čítanosť: 244420x
Priemerná čítanosť článkov: 3542x

Autor blogu

Kategórie