Založ si blog

Novoročný príhovor.

Milí spoluobčania, ani nevieme ako rýchlo sme ocitli v magickom  roku 2018. Čas plynie ako voda, a mladší už nebudeme.  Existuje len jedna absolútna spravodlivosť  a tou je, že každému plynie čas rovnako, či chudobnému tak aj bohatému. Nemôžeme sa však uspokojiť len s tou absolútnou spravodlivosťou kým  žijeme v  spoločnom pozemskom  štáte menom Slovensko. Mnohí odišli  zo Slovenska a my sme ostali odhodlaní vybojovať novú budúcnosť a starý systém vymeniť  za nový systém pre nové generácie.  Ľudské práva sú nám ako občanom dané. A môžeme sa týchto  občianskych práv dobrovoľne zriecť ? Nie, nemôžeme.  Ak sa teda ľudských slobôd nemôžeme zriecť, musíme vyžadovať, aby aj povinnosti boli od každého jednotlivca  rovnako vyžadované zo strany štátu.  Všetci vidíme, že rovnosť neexistuje, len rovní a rovnejší, čo je nezvratným dôkazom neexistencie právneho štátu. Ústava hovorí  o bezplatnosti zdravotnej starostlivosti,  ale vláda Fica zaviedla nové poplatky na pohotovosti, ktoré sa vyberajú bezhlavo. Neexistencia právneho štátu automaticky vytvára anarchiu, ktorý vidíme v nepostihovaní daňových neplatičov a špekulantov ako sú Bašternák, Kiska, Matovič. Takže zákony sú  na nič, ak sa nedodržiavajú.  Penta bohatne z našich daňových odvodov a tomu musíme zabrániť za každú ceny čím skôr.

Potrebujeme  moderný a silný štát, kde začnú ľudia výrazne viac zarábať. Potrebujeme modernizovať zdravotníctvo na svetovú úroveň.

Prajem si, aby  oligarchovia, zlodeji, DPHčkári a všetci tí, ktorí vybieli Slovensko, boli za ich podvody potrestaní. Ich majetky bude najlepšie skonfiškovať v mene štátu. Z palácov Penty majme detské domovy.  Mnohí politici  figurujú v zámerne nedoriešených kauzách ako je Gorila, SaSanka a súvisiace kauzy. Tieto kauzy  je možné stále  vyšetriť a vyvodiť  trestnoprávnu zodpovednosť a majetky zlodejov samozrejme  vrátiť štátu.  

Môžeme to spolu zmeniť bez zbytočných rečí.

Viktor Béreš

 

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

Francúzsko Paríž dieťa záchranca hrdina

Paríž: otec dieťaťa, ktoré viselo z balkóna, dostal podmienku

25.09.2018 23:15

Mamoudou Gassama sa v máji vyšplhal po balkónoch na štvrté poschodie a zachránil štvorročného chlapca.

požiar

V Chorvátsku a Toskánsku zúria lesné požiare, evakuovali desiatky ľudí

25.09.2018 22:51, aktualizované: 23:03

Chorvátske úrady stále pátrajú po 25-ročnej žene z Mexika, ktorá je nezvestná.

Andrej Kiska

Kiska nesúhlasí s Trumpovou myšlienkou America First

25.09.2018 22:33

Prezident SR sa v utorok v New Yorku stretol aj s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom.

verzilov

Verzilov z Pussy Riot je pri vedomí a uzdravuje sa

25.09.2018 21:56

Aktivista v utorok na Twitteri napísal, že predchádzajúcich 12 dní strávil "v čiernej diere".

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 414727x
Priemerná čítanosť článkov: 3913x

Autor blogu

Kategórie