Založ si blog

Unikajú peniaze zo Slovenska aj cez diplomaciu rovno do rajov ?

Blízky vzťah Vladimíra Fajča a premiéra Róberta Fica je známy. Obaja pochádzajú  z okresu Topoľčany. Spája ich dokonca aj spoločná minulosť v komunistickej strane, kde sa Fajč mimoriadne úspešne angažoval. Fajč bol  bývalý  ideologický tajomník  Okresného výboru KSS.  Fajč aj Fico sú bývalí komunisti, takže Slovensko sa od komunizmu stále neočistilo. Fajč neostal nečinný a jeho zať p. Eštok sa stal veľvyslancom vo Francúzsku v roku 2010 kde zotrval na prekvapenie mnohých do roku 2017, čo je v diplomacií nevídané. Čo za tým môže byť, že pána Eštoka niekto mocný tak dlho drží vo francúzskej diplomacií ? Poďme ale ďalej.  Eštok bol súčasne menovaný aj do Monackého kniežatstva. Áno,  je to to isté Monacké kniežatstvo kde je honorárnym konzulom oligarcha Výboh – blízky priateľ  Roberta Fica.

Vzniká tak zaujímavý kruh  : Fico- Fajč-Eštok- Výboh – Fico. Pre niekoho náhoda, ale my vieme, že náhody neexistujú. Ide o zámerne vytvorený reťazec osôb.

Slovensko   zatiaľ nepochopiteľne vytvorilo honorárny konzulát v karibských  ostrovoch Sv. Krištofa a Sv. Vincenta a Grenadínoch, kde sú, čuduj sa svete,  daňové raje. A čo tak prelievať peniaze cez Monacké kniežatstvo rovno do daňových rajov v Karibiku na ostrov Sv. Krištofa ? Možno by nám pán Výboh mohol povedať čo si o tom myslí a či môžu takto unikať peniaze zo Slovenska. Pán Výboh sa mimochodom venuje predaju zbraní.  Núka sa tak prirodzená otázka prečo bol vybraný práve do Monackého kniežatstva ako honorárny konzul  oligarcha Výboh. Aké sú jeho skutočné úmysly a úlohy ? Je možné, že premiér Fico má peniaze v daňových rajoch aj v Karibiku ?  Analytici už dávajú tieto čriepky dokopy a možno sa čoskoro bude celé Slovensko čudovať, prečo hovoríme, že na Slovensku nevládne vláda ale politická mafia, ktorá vyváža naše dane do zahraničia cez diplomaciu. A čo ak sa peniažky už presunuli z Belize do Karibiku do daňových rajov Sv. Krištofa a Sv.Vincenta ? Takže akékoľvek potvrdenky, že peniažky nie sú na Belize by boli OK, lebo groše už boli presunuté do iných teplučkých ostrovov a rajov.  Impozantné na tom celom je aj fakt, že p. Eštok sa nevrátil  po 7 rokoch na Slovensko potom ako pôsobil vo francúzskom veľvyslanectve. Na ministerstve zahraničných vecí čakajú schopní noví adepti celé roky , že budú vyslaní.  Ale opäť prekvapenie. Pán Eštok si môže ďalej užívať diplomatickú imunitu, pretože bol rovno prevelený do Štrasburgu a ostal tak na území Francúzska doteraz. Takže to nemá ďaleko ani k Výbohovi, ak by potrebovali riešiť vážne záležitosti Slovenska…

Každý kto má informácie o tejto reťazi, o rajoch  a vie o čom je reč nech mi kľudne napíše a budeme ďalej dopĺňať túto schému, aby bola precízne dokončená a zverejníme svetu v pravý čas čistú pravdu o tom, kde vlastne peniaze pochádzajúce zo Slovenska môžu reálne končiť a Slováci zatiaľ derú za 500 eur.

Asi vieme už aj to prečo Fico píska ako mu EÚ povie. Je za tým niečo viac.  Na záver ešte pripomeniem, že trasy diplomatickej pošty vedú nielen cez Monako ale sú aj  východné a východoázijské.

Viktor Béreš

Odmietnime vydieranie Západu a kancelárky Merkelovej.

19.04.2018

Neprijmime ani jedného imigranta kým nedosiahneme ekonomické vyrovnanie voči Západu. Racionálna proti-imigračná politika je na mieste a pre Slovensko jediná záchrana pred jeho úpadkom. Naši viac »

Imigranti už dokonca žiadajú domy. Luxusné byty im už nestačia. Brilantne zastavíme ich prijímanie na Slovensko.

15.04.2018

Kultúrna likvidácia Švédska už začala. Imigranti žijúci s v luxusných bytoch v Stockholme vo Švédsku sú nespokojní a žiadajú domy. Majú sa na to vyzbierať daňoví poplatníci. Už nechcú viac »

Fakty ako SaS a OĽANO zruinujú Slovensko.

11.04.2018

Predčasné voľby by nič nevyriešili, pretože ľudia odmietajú súčasnú pravicu ako vládnu silu, takže ich snaženie je úplne zbytočne. Každý už vie, že SaS vytvára satelitné strany. SaS viac »

utečenci, migranti, Grécko, Afganistan

Európska komisia a OECD uverejnili príručku o migrantoch

21.04.2018 22:54

Príručka identifikuje hlavné výzvy súvisiace s integráciou migrantov a stanovuje konkrétne politické odporúčania na ich riešenie.

Barbara Bushová

S Barbarou Bushovou sa prišli rozlúčiť štyria bývalí prezidenti

21.04.2018 22:52

Približne 1500 hostí vrátane štyroch bývalých prezidentov sa prišlo v sobotu naposledy rozlúčiť s bývalou prvou dámou USA Barbarou Bushovou, ktorá zomrela v utorok vo veku 92 rokov.

urad prace, Vazovova

Zamestnávateľom sa nechce zverejňovať platy

21.04.2018 20:43

Už pred pracovným pohovorom bude uchádzač vedieť, minimálne koľko môže zarobiť.

Izrael, vlajka,

Únia vyzvala Izrael, aby nepoužíval smrtiacu silu proti Palestínčanom

21.04.2018 20:36

Reagovala tak na piatkovú smrť štyroch mladých Palestínčanov.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 92
Celková čítanosť: 312139x
Priemerná čítanosť článkov: 3393x

Autor blogu

Kategórie