Založ si blog

Unikajú peniaze zo Slovenska aj cez diplomaciu rovno do rajov ?

Blízky vzťah Vladimíra Fajča a premiéra Róberta Fica je známy. Obaja pochádzajú  z okresu Topoľčany. Spája ich dokonca aj spoločná minulosť v komunistickej strane, kde sa Fajč mimoriadne úspešne angažoval. Fajč bol  bývalý  ideologický tajomník  Okresného výboru KSS.  Fajč aj Fico sú bývalí komunisti, takže Slovensko sa od komunizmu stále neočistilo. Fajč neostal nečinný a jeho zať p. Eštok sa stal veľvyslancom vo Francúzsku v roku 2010 kde zotrval na prekvapenie mnohých do roku 2017, čo je v diplomacií nevídané. Čo za tým môže byť, že pána Eštoka niekto mocný tak dlho drží vo francúzskej diplomacií ? Poďme ale ďalej.  Eštok bol súčasne menovaný aj do Monackého kniežatstva. Áno,  je to to isté Monacké kniežatstvo kde je honorárnym konzulom oligarcha Výboh – blízky priateľ  Roberta Fica.

Vzniká tak zaujímavý kruh  : Fico- Fajč-Eštok- Výboh – Fico. Pre niekoho náhoda, ale my vieme, že náhody neexistujú. Ide o zámerne vytvorený reťazec osôb.

Slovensko   zatiaľ nepochopiteľne vytvorilo honorárny konzulát v karibských  ostrovoch Sv. Krištofa a Sv. Vincenta a Grenadínoch, kde sú, čuduj sa svete,  daňové raje. A čo tak prelievať peniaze cez Monacké kniežatstvo rovno do daňových rajov v Karibiku na ostrov Sv. Krištofa ? Možno by nám pán Výboh mohol povedať čo si o tom myslí a či môžu takto unikať peniaze zo Slovenska. Pán Výboh sa mimochodom venuje predaju zbraní.  Núka sa tak prirodzená otázka prečo bol vybraný práve do Monackého kniežatstva ako honorárny konzul  oligarcha Výboh. Aké sú jeho skutočné úmysly a úlohy ? Je možné, že premiér Fico má peniaze v daňových rajoch aj v Karibiku ?  Analytici už dávajú tieto čriepky dokopy a možno sa čoskoro bude celé Slovensko čudovať, prečo hovoríme, že na Slovensku nevládne vláda ale politická mafia, ktorá vyváža naše dane do zahraničia cez diplomaciu. A čo ak sa peniažky už presunuli z Belize do Karibiku do daňových rajov Sv. Krištofa a Sv.Vincenta ? Takže akékoľvek potvrdenky, že peniažky nie sú na Belize by boli OK, lebo groše už boli presunuté do iných teplučkých ostrovov a rajov.  Impozantné na tom celom je aj fakt, že p. Eštok sa nevrátil  po 7 rokoch na Slovensko potom ako pôsobil vo francúzskom veľvyslanectve. Na ministerstve zahraničných vecí čakajú schopní noví adepti celé roky , že budú vyslaní.  Ale opäť prekvapenie. Pán Eštok si môže ďalej užívať diplomatickú imunitu, pretože bol rovno prevelený do Štrasburgu a ostal tak na území Francúzska doteraz. Takže to nemá ďaleko ani k Výbohovi, ak by potrebovali riešiť vážne záležitosti Slovenska…

Každý kto má informácie o tejto reťazi, o rajoch  a vie o čom je reč nech mi kľudne napíše a budeme ďalej dopĺňať túto schému, aby bola precízne dokončená a zverejníme svetu v pravý čas čistú pravdu o tom, kde vlastne peniaze pochádzajúce zo Slovenska môžu reálne končiť a Slováci zatiaľ derú za 500 eur.

Asi vieme už aj to prečo Fico píska ako mu EÚ povie. Je za tým niečo viac.  Na záver ešte pripomeniem, že trasy diplomatickej pošty vedú nielen cez Monako ale sú aj  východné a východoázijské.

Viktor Béreš

Šokujúce zistenie o chudobe.

19.01.2018

Chudoba na Slovensku sa prejavuje už aj nižším predajom kníh. Tržby v predaji kníh za rok 2016 boli na Slovensku boli len okolo 100 mil. eur, pričom v susedných Čechách je to 288 mil. eur, takže viac »

Šok. Čo Vám média zatajujú ? Za Fica sa prepadli zahraničné investície pod nulu.

07.01.2018

Je to skutočný šok. Investície na Slovensku dosiahli záporné čísla. Nové firmy sa už na Slovensko nehrnú. Investície za vlády Fica úplne stagnujú ako aj celý štát. Do roku 2012 (4 roky viac »

Novoročný príhovor.

01.01.2018

Milí spoluobčania, ani nevieme ako rýchlo sme ocitli v magickom roku 2018. Čas plynie ako voda, a mladší už nebudeme. Existuje len jedna absolútna spravodlivosť a tou je, že každému plynie viac »

svadba, mladomanželia, pár, sobáš, nevesta, ženích, fotenie, dážď, fotograf,

Dve Slovenky v Rakúsku chceli prinútiť vydať sa za Indov

22.01.2018 16:38

Policajná hliadka v Linzi naďabila na Slovenku, ktorá informovala, že Ind ju vylákal do Rakúska pod zámienkou práce a mala sa tam náhle vydať za jeho krajana.

Policajné auto

V bratislavskej Petržalke sa strieľalo. Dvaja mŕtvi, polícia našla aj bábätko

22.01.2018 16:16

Aktualizujeme Policajti vyšetrujú okolností smrti dvoch ľudí, ktorých telá boli nájdené popoludní v bytovom dome na Rovniankovej ulici v bratislavskej Petržalke.

Tillerson

Tillerson navštívil novú americkú ambasádu v Londýne, ktorú Trump skritizoval

22.01.2018 16:13

Šéf americkej diplomacie má naplánované rozhovory s britským ministrom zahraničných vecí Borisom Johnsonom o Severnej Kórei, Iráne a Sýrii.

Euro, graf, ekonomika

MMF zlepšil výhľad rastu svetovej ekonomiky na 3,9 percenta

22.01.2018 16:11

Medzinárodný menový fond zlepšil výhľad rastu globálnej ekonomiky na tento i budúci rok na 3,9 percenta.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 69
Celková čítanosť: 244419x
Priemerná čítanosť článkov: 3542x

Autor blogu

Kategórie