Založ si blog

Unikajú peniaze zo Slovenska aj cez diplomaciu rovno do rajov ?

Blízky vzťah Vladimíra Fajča a premiéra Róberta Fica je známy. Obaja pochádzajú  z okresu Topoľčany. Spája ich dokonca aj spoločná minulosť v komunistickej strane, kde sa Fajč mimoriadne úspešne angažoval. Fajč bol  bývalý  ideologický tajomník  Okresného výboru KSS.  Fajč aj Fico sú bývalí komunisti, takže Slovensko sa od komunizmu stále neočistilo. Fajč neostal nečinný a jeho zať p. Eštok sa stal veľvyslancom vo Francúzsku v roku 2010 kde zotrval na prekvapenie mnohých do roku 2017, čo je v diplomacií nevídané. Čo za tým môže byť, že pána Eštoka niekto mocný tak dlho drží vo francúzskej diplomacií ? Poďme ale ďalej.  Eštok bol súčasne menovaný aj do Monackého kniežatstva. Áno,  je to to isté Monacké kniežatstvo kde je honorárnym konzulom oligarcha Výboh – blízky priateľ  Roberta Fica.

Vzniká tak zaujímavý kruh  : Fico- Fajč-Eštok- Výboh – Fico. Pre niekoho náhoda, ale my vieme, že náhody neexistujú. Ide o zámerne vytvorený reťazec osôb.

Slovensko   zatiaľ nepochopiteľne vytvorilo honorárny konzulát v karibských  ostrovoch Sv. Krištofa a Sv. Vincenta a Grenadínoch, kde sú, čuduj sa svete,  daňové raje. A čo tak prelievať peniaze cez Monacké kniežatstvo rovno do daňových rajov v Karibiku na ostrov Sv. Krištofa ? Možno by nám pán Výboh mohol povedať čo si o tom myslí a či môžu takto unikať peniaze zo Slovenska. Pán Výboh sa mimochodom venuje predaju zbraní.  Núka sa tak prirodzená otázka prečo bol vybraný práve do Monackého kniežatstva ako honorárny konzul  oligarcha Výboh. Aké sú jeho skutočné úmysly a úlohy ? Je možné, že premiér Fico má peniaze v daňových rajoch aj v Karibiku ?  Analytici už dávajú tieto čriepky dokopy a možno sa čoskoro bude celé Slovensko čudovať, prečo hovoríme, že na Slovensku nevládne vláda ale politická mafia, ktorá vyváža naše dane do zahraničia cez diplomaciu. A čo ak sa peniažky už presunuli z Belize do Karibiku do daňových rajov Sv. Krištofa a Sv.Vincenta ? Takže akékoľvek potvrdenky, že peniažky nie sú na Belize by boli OK, lebo groše už boli presunuté do iných teplučkých ostrovov a rajov.  Impozantné na tom celom je aj fakt, že p. Eštok sa nevrátil  po 7 rokoch na Slovensko potom ako pôsobil vo francúzskom veľvyslanectve. Na ministerstve zahraničných vecí čakajú schopní noví adepti celé roky , že budú vyslaní.  Ale opäť prekvapenie. Pán Eštok si môže ďalej užívať diplomatickú imunitu, pretože bol rovno prevelený do Štrasburgu a ostal tak na území Francúzska doteraz. Takže to nemá ďaleko ani k Výbohovi, ak by potrebovali riešiť vážne záležitosti Slovenska…

Každý kto má informácie o tejto reťazi, o rajoch  a vie o čom je reč nech mi kľudne napíše a budeme ďalej dopĺňať túto schému, aby bola precízne dokončená a zverejníme svetu v pravý čas čistú pravdu o tom, kde vlastne peniaze pochádzajúce zo Slovenska môžu reálne končiť a Slováci zatiaľ derú za 500 eur.

Asi vieme už aj to prečo Fico píska ako mu EÚ povie. Je za tým niečo viac.  Na záver ešte pripomeniem, že trasy diplomatickej pošty vedú nielen cez Monako ale sú aj  východné a východoázijské.

Viktor Béreš

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

Francúzsko Paríž dieťa záchranca hrdina

Paríž: otec dieťaťa, ktoré viselo z balkóna, dostal podmienku

25.09.2018 23:15

Mamoudou Gassama sa v máji vyšplhal po balkónoch na štvrté poschodie a zachránil štvorročného chlapca.

požiar

V Chorvátsku a Toskánsku zúria lesné požiare, evakuovali desiatky ľudí

25.09.2018 22:51, aktualizované: 23:03

Chorvátske úrady stále pátrajú po 25-ročnej žene z Mexika, ktorá je nezvestná.

Andrej Kiska

Kiska nesúhlasí s Trumpovou myšlienkou America First

25.09.2018 22:33

Prezident SR sa v utorok v New Yorku stretol aj s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom.

verzilov

Verzilov z Pussy Riot je pri vedomí a uzdravuje sa

25.09.2018 21:56

Aktivista v utorok na Twitteri napísal, že predchádzajúcich 12 dní strávil "v čiernej diere".

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 414703x
Priemerná čítanosť článkov: 3912x

Autor blogu

Kategórie