Založ si blog

Z herečky Marošovej robia média celebritu hoci ide komplica zločinca Mella na úteku

Milí priatelia, pýtam sa prečo si polícia nepredvolala herečku Marošovú, ktorá bola komplicom Mella na úteku, žijúceho na Belize ? Toto nech  niekto racionálne vysvetlí ?  Marošová by v právnom štáte už okamžite vypovedala  a bola by obvinená, že napomáhala zločincovi Mellovi na úteku. Miesto toho ale mainstream píše o herečke ako keby bola celebrita, pritom je to jasný svedok a komplic zločinca Mella na úteku. Kde to žijeme ? To si už robí polícia a oligarchia srandu zo slovenského národa úplne ? Dokonca jej   TV JOJ (vlastnená finančnou skupinou J&T) ponúkla pomocnú ruku podľa článkov z leta 2017. Tak potom sú asi ruka v ruke. Máme čo robiť, aby sme dali Slovensko do poriadku a začal konečne  platiť právny štát a nie chaos a anarchia.

Dokedy budeme tento bordel tolerovať ?  Ľudí na Slovensku naháňajú  za nezaplatenie 5 eur. Skúste nezaplatiť mobil, hneď Vás vypne mobilný operátor a faktúra ide na vymáhanie úžerníckym firmám a potom na exekúciu.  Ak nezaplatíte elektrinu či plyn hneď Vás vypínajú.  Ľudia tu prišli o strechu nach hlavou kvôli nebankovkám, ktorých podnikanie umožnili vlády. A niekto si tu robí čo chce. Herečka Marošová bola na úteku so zločincom a miesto toho aby ju dali do väzby, aby zaspievala kde je Mello,  tak J&T jej podáva pomocnú ruku. Neviem si pomôcť ale vyzerá to všetko ako dobre zorganizovaná hra, kde Mello má svoje úlohy a jeho polovičku poslali domov a dostáva privilégia za niečo čo je nám utajené. Kde je vyšetrovateľ prípadu Mello ? TV JOJ by mala ukazovať úroveň a ako médium budovať morálku a obhajovať spravodlivosť. Miesto toho TV JOJ chcela angažovať herečku Marošovú. Tak to je naozaj vlastný  gól do brány právneho štátu alebo si J&T vlastniaca TV JOJ myslí, že slovenský národ stratil pamäť.

Nuž treba len veriť, že sa zmenia pomery v štáte po voľbách a potom, ak nastanú zmeny v ktoré mnohí veríme, sa začne robiť poriadok v chlieve, ktorý tu zanechala oligarchia a nimi riadené strany v parlamente, ktoré umožňujú, že Slovensko vyzerá ako vyzerá a nevyšetrujú sa žiadne kauzy ako Gorila, SaSanka, Mello a pod.

Verme v zmenu a urobme všetko preto, aby konečne nastala.

 

Viktor Béreš

Podtatranský špekulant Kiska

19.05.2018

Ešte som nepočul, aby prezident nekandidoval aj druhý krát. Kiska tým dokázal, že ide len o podtatranského špekulanta. Týmto nielen, že sklamal voličov ale ich podrazil. Nech si nemyslí, že viac »

Matovič a Sulík budú večnou opozíciou.

17.05.2018

Ľudia by si mali prečítať program SaS a zistia, že sú tam také obludnosti ako zavedenie školného na vysokých školách, či predaj teplárni, železničnej spoločnosti KARGO, predaj VšZP či viac »

80% imigrantov sú analfabeti. Imigrácia by znížila IQ slovenského národa.

11.05.2018

Nemecko potvrdilo, že 80 % imigrantov sú analfabeti a nevedia ani obsluhovať klávesnicu na počítači. Imigrantov musíme radikálne odmietnuť aj na Slovensku aj za cenu straty eurofondov ako sa viac »

väzeň, väzenie, väznica, basa,

Egyptského novinára odsúdili na desať rokov väzenia

22.05.2018 22:59

Podľa súdu reportér šíril lživé informácie a bol členom bližšie nespresnenej zakázanej skupiny.

internáty, Bratislava, Mlynská dolina, vražda, Cervanová

Nahrávka môže usvedčiť vrahov Cervanovej

22.05.2018 20:00

Z českého bezpečnostného archívu vyniesol na svetlo novinár Hanus zvukovú nahrávku výpovede korunnej svedkyne v prípade vraždy Ľudmily Cervanovej.

Savčenková

Savčenkovej zamietli odvolanie voči predĺženiu väzby; schudla vraj 20 kíl

22.05.2018 19:55

Savčenková je vo väzbe pre obvinenie z plánovania teroristického útoku a prevratu.

Pamätník vzniku prvej Československej republiky

Oslava Československej republiky delí politikov

22.05.2018 19:34

Na sté výročie vzniku prvej Československej republiky sa chystajú oslavy, ale zatiaľ sa zdá, že Slováci si túto výnimočnú udalosť štátnym sviatkom nepripomenú.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 98
Celková čítanosť: 343526x
Priemerná čítanosť článkov: 3505x

Autor blogu

Kategórie