Založ si blog

Z herečky Marošovej robia média celebritu hoci ide komplica zločinca Mella na úteku

Milí priatelia, pýtam sa prečo si polícia nepredvolala herečku Marošovú, ktorá bola komplicom Mella na úteku, žijúceho na Belize ? Toto nech  niekto racionálne vysvetlí ?  Marošová by v právnom štáte už okamžite vypovedala  a bola by obvinená, že napomáhala zločincovi Mellovi na úteku. Miesto toho ale mainstream píše o herečke ako keby bola celebrita, pritom je to jasný svedok a komplic zločinca Mella na úteku. Kde to žijeme ? To si už robí polícia a oligarchia srandu zo slovenského národa úplne ? Dokonca jej   TV JOJ (vlastnená finančnou skupinou J&T) ponúkla pomocnú ruku podľa článkov z leta 2017. Tak potom sú asi ruka v ruke. Máme čo robiť, aby sme dali Slovensko do poriadku a začal konečne  platiť právny štát a nie chaos a anarchia.

Dokedy budeme tento bordel tolerovať ?  Ľudí na Slovensku naháňajú  za nezaplatenie 5 eur. Skúste nezaplatiť mobil, hneď Vás vypne mobilný operátor a faktúra ide na vymáhanie úžerníckym firmám a potom na exekúciu.  Ak nezaplatíte elektrinu či plyn hneď Vás vypínajú.  Ľudia tu prišli o strechu nach hlavou kvôli nebankovkám, ktorých podnikanie umožnili vlády. A niekto si tu robí čo chce. Herečka Marošová bola na úteku so zločincom a miesto toho aby ju dali do väzby, aby zaspievala kde je Mello,  tak J&T jej podáva pomocnú ruku. Neviem si pomôcť ale vyzerá to všetko ako dobre zorganizovaná hra, kde Mello má svoje úlohy a jeho polovičku poslali domov a dostáva privilégia za niečo čo je nám utajené. Kde je vyšetrovateľ prípadu Mello ? TV JOJ by mala ukazovať úroveň a ako médium budovať morálku a obhajovať spravodlivosť. Miesto toho TV JOJ chcela angažovať herečku Marošovú. Tak to je naozaj vlastný  gól do brány právneho štátu alebo si J&T vlastniaca TV JOJ myslí, že slovenský národ stratil pamäť.

Nuž treba len veriť, že sa zmenia pomery v štáte po voľbách a potom, ak nastanú zmeny v ktoré mnohí veríme, sa začne robiť poriadok v chlieve, ktorý tu zanechala oligarchia a nimi riadené strany v parlamente, ktoré umožňujú, že Slovensko vyzerá ako vyzerá a nevyšetrujú sa žiadne kauzy ako Gorila, SaSanka, Mello a pod.

Verme v zmenu a urobme všetko preto, aby konečne nastala.

 

Viktor Béreš

Skutok sa nestal – takto vyriešila polícia trestné oznámenie na R. Fica za stav zdravotníctva.

18.02.2018

V decembri 2017 som podal trestné oznámenie na premiéra Fica, ktorý zodpovedá už 10 rokov za Slovensko. Napriek tomu, že sú preukázateľné dôkazy európskeho štatistického úradu EUROSTAT, viac »

Média velebia modelku Kucherenko miesto toho, aby jej pripomenuli, že jej manžel je odsúdený zločinec na 11 rokov.

16.02.2018

Ak by sme žili v normálnej spoločnosti kde morálka hrá hlavnú rolu, tak média by nevelebili modelku Kucherenko, ktorá zjavne žila nad pomery aj vďaka tomu, že jej manžel Kucherenko okrádal viac »

Od začiatku som tvrdil, že SaS je riadená Pentou. Tu je nový dôkaz. Bratislavský župan Droba zamestnal penťáka Szalaya.

09.02.2018

Nový dôkaz hovorí za seba. Bratislavský župan Droba zamestnal na župe penťáka Tomáš Szalaya, ktorý je dokázateľne majetkovo prepojený s Pentou . Kto dnes ešte volí SaS a OĽANO, ten volí viac »

pamätník arménskej genocídy

Holandskí zákonodarcovia schválili označovanie vraždenia Arménov za genocídu

22.02.2018 20:47

Holandská vláda sa však napriek výsledkom hlasovania nebude riadiť týmto rozhodnutím, uviedla ministerka zahraničných vecí Sigrid Kaagová.

migranti

Prílev nelegálnych migrantov do Švajčiarska sa v roku 2017 výrazne znížil

22.02.2018 20:07

Švajčiarska pohraničná stráž v roku 2017 odhalila 27 300 ľudí, ktorí sa v krajine zdržiavali nelegálne.

my sme eu, mysmeeu, danko, kiska, fico, konvent

Slovensko si vydiskutuje budúcnosť únie

22.02.2018 20:00

Odborníci na Európsku úniu vítajú myšlienku hlbšej diskusie o témach únie na Slovensku. Národný konvent o EÚ sa začal podujatím #MYSMEEÚ v Bratislave.

Andrej Kiska

Prezident Kiska vypovedal na polícii, svedčil ako poškodený

22.02.2018 19:39

"Môžem potvrdiť, že prezident vypovedal pred NAKA ako poškodený v súvislosti s únikom daňového tajomstva," povedal hovorca prezidenta Roman Krpelan.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 78
Celková čítanosť: 261642x
Priemerná čítanosť článkov: 3354x

Autor blogu

Kategórie