Založ si blog

Z herečky Marošovej robia média celebritu hoci ide komplica zločinca Mella na úteku

Milí priatelia, pýtam sa prečo si polícia nepredvolala herečku Marošovú, ktorá bola komplicom Mella na úteku, žijúceho na Belize ? Toto nech  niekto racionálne vysvetlí ?  Marošová by v právnom štáte už okamžite vypovedala  a bola by obvinená, že napomáhala zločincovi Mellovi na úteku. Miesto toho ale mainstream píše o herečke ako keby bola celebrita, pritom je to jasný svedok a komplic zločinca Mella na úteku. Kde to žijeme ? To si už robí polícia a oligarchia srandu zo slovenského národa úplne ? Dokonca jej   TV JOJ (vlastnená finančnou skupinou J&T) ponúkla pomocnú ruku podľa článkov z leta 2017. Tak potom sú asi ruka v ruke. Máme čo robiť, aby sme dali Slovensko do poriadku a začal konečne  platiť právny štát a nie chaos a anarchia.

Dokedy budeme tento bordel tolerovať ?  Ľudí na Slovensku naháňajú  za nezaplatenie 5 eur. Skúste nezaplatiť mobil, hneď Vás vypne mobilný operátor a faktúra ide na vymáhanie úžerníckym firmám a potom na exekúciu.  Ak nezaplatíte elektrinu či plyn hneď Vás vypínajú.  Ľudia tu prišli o strechu nach hlavou kvôli nebankovkám, ktorých podnikanie umožnili vlády. A niekto si tu robí čo chce. Herečka Marošová bola na úteku so zločincom a miesto toho aby ju dali do väzby, aby zaspievala kde je Mello,  tak J&T jej podáva pomocnú ruku. Neviem si pomôcť ale vyzerá to všetko ako dobre zorganizovaná hra, kde Mello má svoje úlohy a jeho polovičku poslali domov a dostáva privilégia za niečo čo je nám utajené. Kde je vyšetrovateľ prípadu Mello ? TV JOJ by mala ukazovať úroveň a ako médium budovať morálku a obhajovať spravodlivosť. Miesto toho TV JOJ chcela angažovať herečku Marošovú. Tak to je naozaj vlastný  gól do brány právneho štátu alebo si J&T vlastniaca TV JOJ myslí, že slovenský národ stratil pamäť.

Nuž treba len veriť, že sa zmenia pomery v štáte po voľbách a potom, ak nastanú zmeny v ktoré mnohí veríme, sa začne robiť poriadok v chlieve, ktorý tu zanechala oligarchia a nimi riadené strany v parlamente, ktoré umožňujú, že Slovensko vyzerá ako vyzerá a nevyšetrujú sa žiadne kauzy ako Gorila, SaSanka, Mello a pod.

Verme v zmenu a urobme všetko preto, aby konečne nastala.

 

Viktor Béreš

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

V ČR sú už platy 4. 000 eur. Slováci sú zotročený národ a lokajská trieda vlády a oligarchov.

10.06.2018

V Čechách v ŠKODA Mladá Boleslav boli platy v máji vo výške 100.000 Kč (4.000 eur) a na Slovensku vo VW Bratislava máte niečo cez 1.000 eur. Väčšina pracujúcich na Slovensku nedosahuje ani viac »

indonézia, krokodíl, masaker

Nechutná pomsta prírode: Indonézania za smrť muža pozabíjali 292 krokodílov

16.07.2018 19:09

Väčšina zabitých zvierat boli chované v rámci programu na ochranu zvierat.

matečná

Matečná sa stretne s Čižnárom, chce mu vysvetliť systémy kontrol v PPA

16.07.2018 18:11

Hovoriť budú o výsledkoch preskúmania trestných vecí týkajúcich sa samostatne hospodáriacich roľníkov.

ministri obrany, Federica Mogheriniová

Diplomati: Spojené štáty zostávajú priateľmi EÚ, napriek vyhláseniam Trumpa

16.07.2018 17:53

Šéf francúzskej diplomacie Jean-Yves Le Drian vyzval Európanov na "zmierlivý" tón a upozornil, že Trump označil za nepriateľov aj Čínu a Rusko.

Lietadlo Boeing 747

Šéfovi Boeingu sa tiež clá nepáčia, škodí to biznisu

16.07.2018 17:31

Šéf amerického Boeingu Dennis Muilenburg sa obáva, že clá a ďalšie obchodné reštrikcie môžu poškodiť rast globálnej ekonomiky.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 105
Celková čítanosť: 379560x
Priemerná čítanosť článkov: 3615x

Autor blogu

Kategórie