Založ si blog

Média velebia modelku Kucherenko miesto toho, aby jej pripomenuli, že jej manžel je odsúdený zločinec na 11 rokov.

Ak by sme žili v normálnej spoločnosti kde morálka hrá hlavnú rolu, tak média by nevelebili modelku Kucherenko, ktorá zjavne žila nad pomery aj vďaka tomu, že jej manžel Kucherenko okrádal vlastnú firmu, pričom bol odsúdený na 11 rokov väzenia za podvody. Tento fenomén médií som nedávno opísal aj na príklade herečky Marošovej, ktorá bola zjavným komplicom zločinca Mella na úteku a miesto toho, aby ju média morálne perzekvovali, tak komplicke Mella TV JOJ ponúkla pomocnú ruku. Pričom je vysoko pravdepodobné, že Mello perie a spravuje vládnym činiteľom špinavé peniaze na Belize. Je potrebné, aby sme v budúcnosti stúpli médiám na otlaky, pretože týmto deformujú myslenie ľudí ba priam navádzajú negatívnymi príkladmi k zločinnému správaniu občanov. Podobne a choro podsúvajú už 10 rokov aj podnikateľa Borisa Kollára, ktorý mal podľa záznamom Štb pašovať drogy na Slovensko počas komunizmu a takto bohatnúť. Kollár patrí už dávno do basy a nie do parlamentu a príde čas, kedy sa začne preverovať aj jeho majetok a to budú matky jeho detí prekvapené.

Média šíria negatívne vzory ľudí zrejme preto, že im za to mnohí dobre platia, ale takto to nemôže jednoducho fungovať ani v priestore demokracie a musí predsa zvíťaziť morálka nad peniazmi a všetci by sme sa mali usilovať o to, aby to tak bolo a žiadať to aj od médií, ktoré nie sú správne riadené a viac svojim štýlom práce škodia Slovensku ako mu pomáhajú. Prečo média neprinášajú informácie o vedcoch, známych objavoch o Slovensku, o interiéroch internátov kde žijú vysokoškoláci alebo o špičkových lekároch ? Miesto toho nás otravujú informáciami o mafiánskych vdovách a manželkách podvodníkov. Nie som žiaden puritán, ale toto ma už dvíha zo stolička v akej stoke sa Slovensko nachádza v úrovni médií. Taktiež nechápem, načo platia média komentátorov, ktorí (deviati z desiatich) nepíšu nič nové, neprinášajú prevratné myšlienky, len papagájujú to čo už všetci vieme a sami si to cez týždeň prečítame.

 

Odmietnime vydieranie Západu a kancelárky Merkelovej.

19.04.2018

Neprijmime ani jedného imigranta kým nedosiahneme ekonomické vyrovnanie voči Západu. Racionálna proti-imigračná politika je na mieste a pre Slovensko jediná záchrana pred jeho úpadkom. Naši viac »

Imigranti už dokonca žiadajú domy. Luxusné byty im už nestačia. Brilantne zastavíme ich prijímanie na Slovensko.

15.04.2018

Kultúrna likvidácia Švédska už začala. Imigranti žijúci s v luxusných bytoch v Stockholme vo Švédsku sú nespokojní a žiadajú domy. Majú sa na to vyzbierať daňoví poplatníci. Už nechcú viac »

Fakty ako SaS a OĽANO zruinujú Slovensko.

11.04.2018

Predčasné voľby by nič nevyriešili, pretože ľudia odmietajú súčasnú pravicu ako vládnu silu, takže ich snaženie je úplne zbytočne. Každý už vie, že SaS vytvára satelitné strany. SaS viac »

utečenci, migranti, Grécko, Afganistan

Európska komisia a OECD uverejnili príručku o migrantoch

21.04.2018 22:54

Príručka identifikuje hlavné výzvy súvisiace s integráciou migrantov a stanovuje konkrétne politické odporúčania na ich riešenie.

Barbara Bushová

S Barbarou Bushovou sa prišli rozlúčiť štyria bývalí prezidenti

21.04.2018 22:52

Približne 1500 hostí vrátane štyroch bývalých prezidentov sa prišlo v sobotu naposledy rozlúčiť s bývalou prvou dámou USA Barbarou Bushovou, ktorá zomrela v utorok vo veku 92 rokov.

urad prace, Vazovova

Zamestnávateľom sa nechce zverejňovať platy

21.04.2018 20:43

Už pred pracovným pohovorom bude uchádzač vedieť, minimálne koľko môže zarobiť.

Izrael, vlajka,

Únia vyzvala Izrael, aby nepoužíval smrtiacu silu proti Palestínčanom

21.04.2018 20:36

Reagovala tak na piatkovú smrť štyroch mladých Palestínčanov.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 92
Celková čítanosť: 312145x
Priemerná čítanosť článkov: 3393x

Autor blogu

Kategórie