Založ si blog

Média velebia modelku Kucherenko miesto toho, aby jej pripomenuli, že jej manžel je odsúdený zločinec na 11 rokov.

Ak by sme žili v normálnej spoločnosti kde morálka hrá hlavnú rolu, tak média by nevelebili modelku Kucherenko, ktorá zjavne žila nad pomery aj vďaka tomu, že jej manžel Kucherenko okrádal vlastnú firmu, pričom bol odsúdený na 11 rokov väzenia za podvody. Tento fenomén médií som nedávno opísal aj na príklade herečky Marošovej, ktorá bola zjavným komplicom zločinca Mella na úteku a miesto toho, aby ju média morálne perzekvovali, tak komplicke Mella TV JOJ ponúkla pomocnú ruku. Pričom je vysoko pravdepodobné, že Mello perie a spravuje vládnym činiteľom špinavé peniaze na Belize. Je potrebné, aby sme v budúcnosti stúpli médiám na otlaky, pretože týmto deformujú myslenie ľudí ba priam navádzajú negatívnymi príkladmi k zločinnému správaniu občanov. Podobne a choro podsúvajú už 10 rokov aj podnikateľa Borisa Kollára, ktorý mal podľa záznamom Štb pašovať drogy na Slovensko počas komunizmu a takto bohatnúť. Kollár patrí už dávno do basy a nie do parlamentu a príde čas, kedy sa začne preverovať aj jeho majetok a to budú matky jeho detí prekvapené.

Média šíria negatívne vzory ľudí zrejme preto, že im za to mnohí dobre platia, ale takto to nemôže jednoducho fungovať ani v priestore demokracie a musí predsa zvíťaziť morálka nad peniazmi a všetci by sme sa mali usilovať o to, aby to tak bolo a žiadať to aj od médií, ktoré nie sú správne riadené a viac svojim štýlom práce škodia Slovensku ako mu pomáhajú. Prečo média neprinášajú informácie o vedcoch, známych objavoch o Slovensku, o interiéroch internátov kde žijú vysokoškoláci alebo o špičkových lekároch ? Miesto toho nás otravujú informáciami o mafiánskych vdovách a manželkách podvodníkov. Nie som žiaden puritán, ale toto ma už dvíha zo stolička v akej stoke sa Slovensko nachádza v úrovni médií. Taktiež nechápem, načo platia média komentátorov, ktorí (deviati z desiatich) nepíšu nič nové, neprinášajú prevratné myšlienky, len papagájujú to čo už všetci vieme a sami si to cez týždeň prečítame.

 

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

Francúzsko Paríž dieťa záchranca hrdina

Paríž: otec dieťaťa, ktoré viselo z balkóna, dostal podmienku

25.09.2018 23:15

Mamoudou Gassama sa v máji vyšplhal po balkónoch na štvrté poschodie a zachránil štvorročného chlapca.

požiar

V Chorvátsku a Toskánsku zúria lesné požiare, evakuovali desiatky ľudí

25.09.2018 22:51, aktualizované: 23:03

Chorvátske úrady stále pátrajú po 25-ročnej žene z Mexika, ktorá je nezvestná.

Andrej Kiska

Kiska nesúhlasí s Trumpovou myšlienkou America First

25.09.2018 22:33

Prezident SR sa v utorok v New Yorku stretol aj s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom.

verzilov

Verzilov z Pussy Riot je pri vedomí a uzdravuje sa

25.09.2018 21:56

Aktivista v utorok na Twitteri napísal, že predchádzajúcich 12 dní strávil "v čiernej diere".

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 414717x
Priemerná čítanosť článkov: 3912x

Autor blogu

Kategórie