Založ si blog

Skutok sa nestal – takto vyriešila polícia trestné oznámenie na R. Fica za stav zdravotníctva.

 

V decembri  2017 som podal trestné oznámenie  na premiéra Fica, ktorý zodpovedá už 10 rokov za Slovensko. Napriek tomu, že sú preukázateľné dôkazy európskeho štatistického úradu EUROSTAT, že ročne zomrie zbytočne na Slovensku 11 tis. ľudí, tak bratislavský vyšetrovateľ mi odpísal, že SKUTOK SA NESTAL. Podľa zvráteného názoru polície, nie je preukázaný úmysel premiéra, že nedbanlivosťou chcel privodiť smrť úbohým ľuďom, ktorí nám umierajú. Nemusím azda nikoho presviedčať, že poisťovne hlavne Dôvera nepreplácajú onkologické lieky, často ani drahé hemofilické, že pacienta pošlú z pohotovosti domov namiesto okamžitej hospitalizácie a ak ho aj príjmu do nemocnice, tak sa pacient často cíti ako na vedľajšej koľaji a stráca chuť a silu bojovať o svoje zdravie a život. Mladí lekári ešte nemajú cenné skúsenosti a tí skúsení lekári nám už mnohí odišli pracovať do zahraničia. Česť a vďaka tým ostali.

Vieme, že chýba 13 tis. zdravotných sestier v systéme. Ak na Slovensku pripadá často aj 20 pacientov na jednu sestru, v Rakúsku je to 7 pacientov. Aj v Čechách je viac sestier na pacientov ako u nás v prepočte na počet pacientov, ale to všetko vyšetrovateľ nevidí asi preto, že nežije na Slovensku alebo to nechce vedieť. Inak by vedel, že ak niečo nedofinacujete, tak to nemôže fungovať a presne tak to je aj na Slovensku. Policajti by sa mali hanbiť, že nie sú svojprávni a len slepo počúvajú čo majú napísať do zápisnice, pretože nemajú dostatočnú odvahu bojovať proti vládnucej špičke politikov. Takí policajti by mali ísť pásť kravy a dať pokoj polícií, ktorá potrebuje odvážnych jedincov, ktorí už konečne povedia systému DOSŤ.

Mnohí iste poviete, že zdrojov je dosť v zdravotníctve, len sa rozkrádajú, ale konečnom dôsledku na to doplatíme my všetci ako pacienti, ako zbytočné obete systému, ktorý si mnohí volili. Vidíme stav zdravotníctva a aj polície.

Nefunguje právny štát ani polícia, ktorá kryje chrbát premiérovi a bez hlbšieho vyšetrenia najvážnejšieho problému Slovenska – úbohého stavu zdravotníctva s následkom smrti 11 tis. ľudí zbytočne, polícia zamietla a označila za SKUTOK, KTORÝ SA NESTAL a ako je pre políciu obvyklé nikto nenesie zodpovednosť.

Súčasná vláda nie schopná riešiť problémy Slovenska. Vláda je totiž tým problémom.

Viktor Béreš

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

Francúzsko Paríž dieťa záchranca hrdina

Paríž: otec dieťaťa, ktoré viselo z balkóna, dostal podmienku

25.09.2018 23:15

Mamoudou Gassama sa v máji vyšplhal po balkónoch na štvrté poschodie a zachránil štvorročného chlapca.

požiar

V Chorvátsku a Toskánsku zúria lesné požiare, evakuovali desiatky ľudí

25.09.2018 22:51, aktualizované: 23:03

Chorvátske úrady stále pátrajú po 25-ročnej žene z Mexika, ktorá je nezvestná.

Andrej Kiska

Kiska nesúhlasí s Trumpovou myšlienkou America First

25.09.2018 22:33

Prezident SR sa v utorok v New Yorku stretol aj s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom.

verzilov

Verzilov z Pussy Riot je pri vedomí a uzdravuje sa

25.09.2018 21:56

Aktivista v utorok na Twitteri napísal, že predchádzajúcich 12 dní strávil "v čiernej diere".

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 414725x
Priemerná čítanosť článkov: 3913x

Autor blogu

Kategórie