Založ si blog

Fakty prečo Matovič a Sulík nie sú alternatívou pre Slovensko. Bol by to skok z kaluže do blata.

Považujem v týchto pohnutých časoch za veľmi nebezpečné, aby ľudia nenaleteli Matovičovi a Sulíkovi. Bola by to pre Slovensko ďalšia fatálna prehra, strata času a skok z kaluže do blata. Dlhodobo poukazujem na prepojenia medzi SaS a OĽANO s finančnými skupinami a dovoľujem si zhrnúť niektoré fakty, ktoré diskvalifikujú Matoviča a Sulíka na účasť v akejkoľvek vláde v budúcnosti :

Fakt č. 1 : 11.10.2011 hlasoval Igor Matovič proti vláde Ivety Radičovej spolu so Sulíkom z SaS čím nepriamo umožnili nástup Róberta Fica k moci vo voľbách, ktoré nasledovali. Takže to, že dnes je oligarchia silnejšia a vládne SMER je dôsledok fatálneho hlasovania aj Igora Matoviča a Richarda Sulíka v roku 2011, ktorým si položili vlastnú vládu.

Fakt č. 2 : Polícia vyšetruje Matovičové krátenie dane pri predaji svojej firmy RegionPress. To niekto v tejto republike naozaj chce, aby človek ktorý kráti dane bol raz vo vláde ? Takú úroveň chceme ponúknuť ľuďom a svetu ? Štátu mala vzniknúť škoda viac ako pol milióna eur.

Fakt č.3 : Kauza SaSanka je kauza Sulíka, ktorý prezrádzal (v tom čase ako predseda parlamentu) citlivé informácie podnikateľovi Kočnerovi, ktorý sa vyhrážal novinárovi Kuciakovi.

Fakt č. 4 : SaS nominovala v roku 2011 pána Miroslava Nosála na predsedu predstavenstva TEKO (košická tepláreň), pričom pán Nosál pred tým tiež pracoval pre Pentu v Čechách. Všetko prebehlo so súhlasom Sulíka. Tepláreň bola v tom čase pripravená na privatizáciu.

Fakt č. 5 : SAS uviedla v roku 2010 do funkcie Petra Jesenského, ktorý sa stal šéfom služobného Úradu na Ministerstve hospodárstva. Išlo o člena prípravného výboru strany NÁDEJ , ktorú podľa spisu Gorila vymyslela Penta ako truc podnik.

Ak by SaS presadila superhrubú mzdu tak poistky si budú platiť ľudia podobne ako v USA dobrovoľne. Vieme z USA ako je to ak si niekto poistku neplatí a podobný scenár nastane aj na Slovensku. Nasledovať bude nedofinancovanie zdravotníctva a logicky aj jeho spoplatnenie k čomu kroky tejto pravicovej zostavy strán budú neodvratne smerovať.

Takúto budúcnosť si nikto nezaslúži.

 

Viktor Béreš

V ČR sú už platy 4. 000 eur. Slováci sú zotročený národ a lokajská trieda vlády a oligarchov.

10.06.2018

V Čechách v ŠKODA Mladá Boleslav boli platy v máji vo výške 100.000 Kč (4.000 eur) a na Slovensku vo VW Bratislava máte niečo cez 1.000 eur. Väčšina pracujúcich na Slovensku nedosahuje ani viac »

Buržoázny likvidátor Sulík chce drancovať peňaženky občanov.

03.06.2018

Ak má pracujúci človek úplne bežný príjem napr. 650 eur v hrubom, tak podľa Sulíka Vám to po jeho liberálnej reforme má vystačiť na dôchodok 120 eur. Skvelá vízia, že ? Opäť sa teda viac »

Otvorená výzva poslancom parlamentu za SMER vo veci marakešskej deklarácie.

30.05.2018

Vážení poslanci NR SR za stranu SMER, nikdy by som si nedovolil pochybovať ani v náznaku, že ste si neprečítali Ústavu SR, ktorú bravúrne ovládate ako ústavní činitelia SR. Vychádzajúc viac »

Lifeline

Taliani aj Malta odmietli prijať ďalšiu loď s migrantmi. Neľudské, znie z Ríma

22.06.2018 21:27

Taliansky minister dopravy Danilo Toninelli oznámil, že Malta odmietla prijať záchrannú loď Lifeline s 224 migrantmi na palube.

Izrael Palestínčania Gaza protesty zranení

V pásme Gazy sa opäť protestovalo, najmenej 20 Palestínčanov sa zranilo

22.06.2018 21:06

Najmenej 20 Palestínčanov utrpelo zranenia počas ďalšieho zo série protestov na hraniciach medzi pásmom Gazy a Izraelom.

Bašár Asad

Rokovať s USA? Strata času, verí Asad

22.06.2018 20:08

Sýrsky prezident Baššár al-Asad si myslí, že je nezmyselné rokovať so Spojenými štátmi americkými.

Ukrajina

Z jednej zo stredoeurópskych krajín prepašovali na Ukrajinu rádium 226, tvrdí SBU

22.06.2018 19:31

Útvar kontrarozviedky Ukrajinskej bezpečnostnej služby v rámci viacstupňovej špeciálnej operácie zabránil predaju jadrového materiálu v krajine.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 369890x
Priemerná čítanosť článkov: 3591x

Autor blogu

Kategórie