Založ si blog

Fakty prečo Matovič a Sulík nie sú alternatívou pre Slovensko. Bol by to skok z kaluže do blata.

Považujem v týchto pohnutých časoch za veľmi nebezpečné, aby ľudia nenaleteli Matovičovi a Sulíkovi. Bola by to pre Slovensko ďalšia fatálna prehra, strata času a skok z kaluže do blata. Dlhodobo poukazujem na prepojenia medzi SaS a OĽANO s finančnými skupinami a dovoľujem si zhrnúť niektoré fakty, ktoré diskvalifikujú Matoviča a Sulíka na účasť v akejkoľvek vláde v budúcnosti :

Fakt č. 1 : 11.10.2011 hlasoval Igor Matovič proti vláde Ivety Radičovej spolu so Sulíkom z SaS čím nepriamo umožnili nástup Róberta Fica k moci vo voľbách, ktoré nasledovali. Takže to, že dnes je oligarchia silnejšia a vládne SMER je dôsledok fatálneho hlasovania aj Igora Matoviča a Richarda Sulíka v roku 2011, ktorým si položili vlastnú vládu.

Fakt č. 2 : Polícia vyšetruje Matovičové krátenie dane pri predaji svojej firmy RegionPress. To niekto v tejto republike naozaj chce, aby človek ktorý kráti dane bol raz vo vláde ? Takú úroveň chceme ponúknuť ľuďom a svetu ? Štátu mala vzniknúť škoda viac ako pol milióna eur.

Fakt č.3 : Kauza SaSanka je kauza Sulíka, ktorý prezrádzal (v tom čase ako predseda parlamentu) citlivé informácie podnikateľovi Kočnerovi, ktorý sa vyhrážal novinárovi Kuciakovi.

Fakt č. 4 : SaS nominovala v roku 2011 pána Miroslava Nosála na predsedu predstavenstva TEKO (košická tepláreň), pričom pán Nosál pred tým tiež pracoval pre Pentu v Čechách. Všetko prebehlo so súhlasom Sulíka. Tepláreň bola v tom čase pripravená na privatizáciu.

Fakt č. 5 : SAS uviedla v roku 2010 do funkcie Petra Jesenského, ktorý sa stal šéfom služobného Úradu na Ministerstve hospodárstva. Išlo o člena prípravného výboru strany NÁDEJ , ktorú podľa spisu Gorila vymyslela Penta ako truc podnik.

Ak by SaS presadila superhrubú mzdu tak poistky si budú platiť ľudia podobne ako v USA dobrovoľne. Vieme z USA ako je to ak si niekto poistku neplatí a podobný scenár nastane aj na Slovensku. Nasledovať bude nedofinancovanie zdravotníctva a logicky aj jeho spoplatnenie k čomu kroky tejto pravicovej zostavy strán budú neodvratne smerovať.

Takúto budúcnosť si nikto nezaslúži.

 

Viktor Béreš

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

SR Prievidza Bojnice Nemocnica MZ Kalavská Návšteva TNX

Kalavská: Rezort zdravotníctva v rámci stratifikácie s bojnickou nemocnicou počíta

15.10.2018 15:41

Bojnická nemocnica má dlhodobo problémy s nedostatočnými platbami za výkony.

NAKA

NAKA zasahovala v Limbachu a Moste pri Bratislave

15.10.2018 15:19

Zásah má súvisieť s envirokriminalitou a vyvážaním nebezpečného odpadu na skládku aj pod obchvat D4.

rekreácia, Štrbské pleso, Vysoké Tatry,

Rekreačné poukazy budú pre ľudí, ktorí sú zamestnaní aspoň 24 mesiacov

15.10.2018 14:50

Povinnosť sa bude vzťahovať na zamestnávateľov, ktorí zamestnávajú 50 a viac zamestnancov.

nemecko, kolín, stanica, železnica, polícia, rukojemník

Polícia ukončila rukojemnícku drámu na železničnej stanici v Kolíne

15.10.2018 14:25, aktualizované: 15:40

Celú železničnú stanicu, jednu z najväčších v krajine, evakuovali a uzavreli, podobne ako aj námestie Breslauer Platz za stanicou.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 418199x
Priemerná čítanosť článkov: 3945x

Autor blogu

Kategórie