Založ si blog

Fakty prečo Matovič a Sulík nie sú alternatívou pre Slovensko. Bol by to skok z kaluže do blata.

Považujem v týchto pohnutých časoch za veľmi nebezpečné, aby ľudia nenaleteli Matovičovi a Sulíkovi. Bola by to pre Slovensko ďalšia fatálna prehra, strata času a skok z kaluže do blata. Dlhodobo poukazujem na prepojenia medzi SaS a OĽANO s finančnými skupinami a dovoľujem si zhrnúť niektoré fakty, ktoré diskvalifikujú Matoviča a Sulíka na účasť v akejkoľvek vláde v budúcnosti :

Fakt č. 1 : 11.10.2011 hlasoval Igor Matovič proti vláde Ivety Radičovej spolu so Sulíkom z SaS čím nepriamo umožnili nástup Róberta Fica k moci vo voľbách, ktoré nasledovali. Takže to, že dnes je oligarchia silnejšia a vládne SMER je dôsledok fatálneho hlasovania aj Igora Matoviča a Richarda Sulíka v roku 2011, ktorým si položili vlastnú vládu.

Fakt č. 2 : Polícia vyšetruje Matovičové krátenie dane pri predaji svojej firmy RegionPress. To niekto v tejto republike naozaj chce, aby človek ktorý kráti dane bol raz vo vláde ? Takú úroveň chceme ponúknuť ľuďom a svetu ? Štátu mala vzniknúť škoda viac ako pol milióna eur.

Fakt č.3 : Kauza SaSanka je kauza Sulíka, ktorý prezrádzal (v tom čase ako predseda parlamentu) citlivé informácie podnikateľovi Kočnerovi, ktorý sa vyhrážal novinárovi Kuciakovi.

Fakt č. 4 : SaS nominovala v roku 2011 pána Miroslava Nosála na predsedu predstavenstva TEKO (košická tepláreň), pričom pán Nosál pred tým tiež pracoval pre Pentu v Čechách. Všetko prebehlo so súhlasom Sulíka. Tepláreň bola v tom čase pripravená na privatizáciu.

Fakt č. 5 : SAS uviedla v roku 2010 do funkcie Petra Jesenského, ktorý sa stal šéfom služobného Úradu na Ministerstve hospodárstva. Išlo o člena prípravného výboru strany NÁDEJ , ktorú podľa spisu Gorila vymyslela Penta ako truc podnik.

Ak by SaS presadila superhrubú mzdu tak poistky si budú platiť ľudia podobne ako v USA dobrovoľne. Vieme z USA ako je to ak si niekto poistku neplatí a podobný scenár nastane aj na Slovensku. Nasledovať bude nedofinancovanie zdravotníctva a logicky aj jeho spoplatnenie k čomu kroky tejto pravicovej zostavy strán budú neodvratne smerovať.

Takúto budúcnosť si nikto nezaslúži.

 

Viktor Béreš

Výroky politických strán a Sorosovej mimovládky na tému utečenci

20.03.2018

Rozhodnite o svojej budúcnosti skôr ako pôjdete na manipulované protesty : Viktor Béreš (NAJ) : „ Neprijmeme ani jedného imigranta z tretích krajín. NAJ považuje za prvoradé pomôcť dôchodcom, viac »

Sorosové mimovládky zasievajú islamizáciu v Európe. Musíme tomu začať aktívnejšie čeliť.

14.03.2018

Prečo nebojovala pravica a novinári aj proti ekonomickým samovraždám, zbytočným úmrtiam či stavu chudoby už pred rokom ? Medzitým sa objavila záhadná vražda a sorosové mimovládky začali viac »

13 krokov, ktoré by nasledovali po zvrhnutí vlády

09.03.2018

Predčasné voľby. Nastúpi vláda Matovič-Sulík, kde bude aj strana mafiána Kollára, ktorý podnikal so zastreleným mafiánom Steinhübelom. Pár pozícií vymenia. Pár ľudí zavrú, aby sa viac »

Peniaze, graf, burza, ekonomika, euro, dolár, trh

Fed zvýšil základný úrok, bude v tom pokračovať

21.03.2018 21:48

Americká centrálna banka (Fed) v súlade s očakávaniami zvýšila úrokové sadzby. Signalizovala agresívnejšie sprísňovanie menovej politiky.

Mark Zuckerberg, USA

Zuckerberg priznal chyby a sľúbil lepšiu ochranu dát užívateľov

21.03.2018 21:36

Najväčšia sociálna sieť sveta podľa neho zlepší ochranu osobných údajov a obmedzí k nim prístup aplikáciám iných spoločností.

Francúzsko, Sarkozy, polícia, vypočúvanie

Exprezident Sarkozy čelí už predbežnému stíhaniu

21.03.2018 21:02, aktualizované: 21:49

Vyšetrujúci sudcovia museli rozhodnúť, či exprezidenta prepustia na slobodu, začnú trestne stíhať alebo ho predvolajú v neskoršom termíne.

Chemický útok proti Kurdom

Na území oslobodenom od povstalcov v Sýrii našli vyše 40 ton chemických zbraní

21.03.2018 20:15

Damask oficiálne potvrdil svoju pripravenosť pomáhať pri akomkoľvek vyšetrovaní chemických útokov v Sýrii.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 84
Celková čítanosť: 280150x
Priemerná čítanosť článkov: 3335x

Autor blogu

Kategórie