Založ si blog

SaS a OĽaNO chcú iba zneužiť smrť novinára. Nenechajte sa oklamať.

Takzvaná  pravica chce zneužiť smrť novinára na politické účely a prevziať moc v krajine. Jedna vec je niečo zbúrať a druhá vec čo tam vyrastie. Programy pravicových strán sľubujú ďalšie rozpredávania štátneho majetku (štátne nemocnice, VšZP, teplárne). To čo sa kritizovalo u Dzurindu opäť ožije.

SMER legitímne vyhral voľby v roku 2016, tak nech aj legitímne dovládne. SaS v Radičovej vláde Gorilu odignorovali a nevyšetrili. Tak akú zmenu ponúkajú ? SaS chcela predať teplárne, SAD, kúpele v Radičovej vláde, čo by bolo pre Slovensko škodlivé.  Či už na to všetci zabudli  ?

Smer rozdal krajinu oligarchom, čo sa musí riešiť. Vystavme dnes odpočet aj novozvoleným županom za SaS a OĽANO, ktorí za 3 mesiace v úrade nič neurobili a zmluvy oligarchov nechali na pokoji, čím nám dokázali, že budú len pokračovateľmi slovenskej oligarchie.

Súčasný politický stav považujem za maximálne nebezpečný, pretože voliči môžu ľahko podľahnúť stranám SaS a OĽANO, ktoré prinesú zhoršenie životnej úrovne (SaS chce zrušiť min. mzdu, zaviesť dobrovoľné platenie zdravotných odvodov, podporujú imigrantov), čo by bola  skutočná katastrofa pre občanov, ktorí  budú mať hlbšie do vrecka.  Celkom určite SaS ani OĽANO nie sú subjekty, ktoré by mali viesť krajinu a preto ani nemôžeme súhlasiť s pádom vlády. Nástup Fica spôsobil práve Matovič a Sulík, ktorí 11.10.2011 hlasovali za pád vlastnej vlády (Ivety Radičovej), čím umožnili nástup Fica ktorého vládu teraz kritizujú.

Nech sú riadne voľby v riadnom čase v roku 2020 a pravica nech  prestane zneužívať túto tragédiu. Prečo nebojovali proti ekonomickým samovraždám, zbytočným úmrtia, stavu chudoby pred mesiacom ?

 

Ing. Viktor Béreš

 

 

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

SR Prievidza Bojnice Nemocnica MZ Kalavská Návšteva TNX

Kalavská: Rezort zdravotníctva v rámci stratifikácie s bojnickou nemocnicou počíta

15.10.2018 15:41

Bojnická nemocnica má dlhodobo problémy s nedostatočnými platbami za výkony.

NAKA

NAKA zasahovala v Limbachu a Moste pri Bratislave

15.10.2018 15:19

Zásah má súvisieť s envirokriminalitou a vyvážaním nebezpečného odpadu na skládku aj pod obchvat D4.

rekreácia, Štrbské pleso, Vysoké Tatry,

Rekreačné poukazy budú pre ľudí, ktorí sú zamestnaní aspoň 24 mesiacov

15.10.2018 14:50

Povinnosť sa bude vzťahovať na zamestnávateľov, ktorí zamestnávajú 50 a viac zamestnancov.

nemecko, kolín, stanica, železnica, polícia, rukojemník

Polícia ukončila rukojemnícku drámu na železničnej stanici v Kolíne

15.10.2018 14:25, aktualizované: 15:40

Celú železničnú stanicu, jednu z najväčších v krajine, evakuovali a uzavreli, podobne ako aj námestie Breslauer Platz za stanicou.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 418191x
Priemerná čítanosť článkov: 3945x

Autor blogu

Kategórie