Založ si blog

SaS a OĽaNO chcú iba zneužiť smrť novinára. Nenechajte sa oklamať.

Takzvaná  pravica chce zneužiť smrť novinára na politické účely a prevziať moc v krajine. Jedna vec je niečo zbúrať a druhá vec čo tam vyrastie. Programy pravicových strán sľubujú ďalšie rozpredávania štátneho majetku (štátne nemocnice, VšZP, teplárne). To čo sa kritizovalo u Dzurindu opäť ožije.

SMER legitímne vyhral voľby v roku 2016, tak nech aj legitímne dovládne. SaS v Radičovej vláde Gorilu odignorovali a nevyšetrili. Tak akú zmenu ponúkajú ? SaS chcela predať teplárne, SAD, kúpele v Radičovej vláde, čo by bolo pre Slovensko škodlivé.  Či už na to všetci zabudli  ?

Smer rozdal krajinu oligarchom, čo sa musí riešiť. Vystavme dnes odpočet aj novozvoleným županom za SaS a OĽANO, ktorí za 3 mesiace v úrade nič neurobili a zmluvy oligarchov nechali na pokoji, čím nám dokázali, že budú len pokračovateľmi slovenskej oligarchie.

Súčasný politický stav považujem za maximálne nebezpečný, pretože voliči môžu ľahko podľahnúť stranám SaS a OĽANO, ktoré prinesú zhoršenie životnej úrovne (SaS chce zrušiť min. mzdu, zaviesť dobrovoľné platenie zdravotných odvodov, podporujú imigrantov), čo by bola  skutočná katastrofa pre občanov, ktorí  budú mať hlbšie do vrecka.  Celkom určite SaS ani OĽANO nie sú subjekty, ktoré by mali viesť krajinu a preto ani nemôžeme súhlasiť s pádom vlády. Nástup Fica spôsobil práve Matovič a Sulík, ktorí 11.10.2011 hlasovali za pád vlastnej vlády (Ivety Radičovej), čím umožnili nástup Fica ktorého vládu teraz kritizujú.

Nech sú riadne voľby v riadnom čase v roku 2020 a pravica nech  prestane zneužívať túto tragédiu. Prečo nebojovali proti ekonomickým samovraždám, zbytočným úmrtia, stavu chudoby pred mesiacom ?

 

Ing. Viktor Béreš

 

 

V ČR sú už platy 4. 000 eur. Slováci sú zotročený národ a lokajská trieda vlády a oligarchov.

10.06.2018

V Čechách v ŠKODA Mladá Boleslav boli platy v máji vo výške 100.000 Kč (4.000 eur) a na Slovensku vo VW Bratislava máte niečo cez 1.000 eur. Väčšina pracujúcich na Slovensku nedosahuje ani viac »

Buržoázny likvidátor Sulík chce drancovať peňaženky občanov.

03.06.2018

Ak má pracujúci človek úplne bežný príjem napr. 650 eur v hrubom, tak podľa Sulíka Vám to po jeho liberálnej reforme má vystačiť na dôchodok 120 eur. Skvelá vízia, že ? Opäť sa teda viac »

Otvorená výzva poslancom parlamentu za SMER vo veci marakešskej deklarácie.

30.05.2018

Vážení poslanci NR SR za stranu SMER, nikdy by som si nedovolil pochybovať ani v náznaku, že ste si neprečítali Ústavu SR, ktorú bravúrne ovládate ako ústavní činitelia SR. Vychádzajúc viac »

Lifeline

Taliani aj Malta odmietli prijať ďalšiu loď s migrantmi. Neľudské, znie z Ríma

22.06.2018 21:27

Taliansky minister dopravy Danilo Toninelli oznámil, že Malta odmietla prijať záchrannú loď Lifeline s 224 migrantmi na palube.

Izrael Palestínčania Gaza protesty zranení

V pásme Gazy sa opäť protestovalo, najmenej 20 Palestínčanov sa zranilo

22.06.2018 21:06

Najmenej 20 Palestínčanov utrpelo zranenia počas ďalšieho zo série protestov na hraniciach medzi pásmom Gazy a Izraelom.

Bašár Asad

Rokovať s USA? Strata času, verí Asad

22.06.2018 20:08

Sýrsky prezident Baššár al-Asad si myslí, že je nezmyselné rokovať so Spojenými štátmi americkými.

Ukrajina

Z jednej zo stredoeurópskych krajín prepašovali na Ukrajinu rádium 226, tvrdí SBU

22.06.2018 19:31

Útvar kontrarozviedky Ukrajinskej bezpečnostnej služby v rámci viacstupňovej špeciálnej operácie zabránil predaju jadrového materiálu v krajine.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 369887x
Priemerná čítanosť článkov: 3591x

Autor blogu

Kategórie