Založ si blog

SaS a OĽaNO chcú iba zneužiť smrť novinára. Nenechajte sa oklamať.

Takzvaná  pravica chce zneužiť smrť novinára na politické účely a prevziať moc v krajine. Jedna vec je niečo zbúrať a druhá vec čo tam vyrastie. Programy pravicových strán sľubujú ďalšie rozpredávania štátneho majetku (štátne nemocnice, VšZP, teplárne). To čo sa kritizovalo u Dzurindu opäť ožije.

SMER legitímne vyhral voľby v roku 2016, tak nech aj legitímne dovládne. SaS v Radičovej vláde Gorilu odignorovali a nevyšetrili. Tak akú zmenu ponúkajú ? SaS chcela predať teplárne, SAD, kúpele v Radičovej vláde, čo by bolo pre Slovensko škodlivé.  Či už na to všetci zabudli  ?

Smer rozdal krajinu oligarchom, čo sa musí riešiť. Vystavme dnes odpočet aj novozvoleným županom za SaS a OĽANO, ktorí za 3 mesiace v úrade nič neurobili a zmluvy oligarchov nechali na pokoji, čím nám dokázali, že budú len pokračovateľmi slovenskej oligarchie.

Súčasný politický stav považujem za maximálne nebezpečný, pretože voliči môžu ľahko podľahnúť stranám SaS a OĽANO, ktoré prinesú zhoršenie životnej úrovne (SaS chce zrušiť min. mzdu, zaviesť dobrovoľné platenie zdravotných odvodov, podporujú imigrantov), čo by bola  skutočná katastrofa pre občanov, ktorí  budú mať hlbšie do vrecka.  Celkom určite SaS ani OĽANO nie sú subjekty, ktoré by mali viesť krajinu a preto ani nemôžeme súhlasiť s pádom vlády. Nástup Fica spôsobil práve Matovič a Sulík, ktorí 11.10.2011 hlasovali za pád vlastnej vlády (Ivety Radičovej), čím umožnili nástup Fica ktorého vládu teraz kritizujú.

Nech sú riadne voľby v riadnom čase v roku 2020 a pravica nech  prestane zneužívať túto tragédiu. Prečo nebojovali proti ekonomickým samovraždám, zbytočným úmrtia, stavu chudoby pred mesiacom ?

 

Ing. Viktor Béreš

 

 

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

Doláre

Trump navrhuje zverejňovanie polročných výsledkov firiem

18.08.2018 09:39

Donald Trump navrhuje, aby verejne obchodované firmy mali povinnosť zverejňovať výsledky iba každý polrok, ​​a nie každý štvrťrok.

hotel kyjev

Chátrajúci hotel Kyjev v Bratislave chcú začať rekonštruovať budúci rok

18.08.2018 09:36

Rekonštrukcia chátrajúceho objektu bývalého hotela Kyjev v centre Bratislavy by sa mohla začať počas budúceho roka.

merkel, putin

Putin navštívi Merkelovú, odskočí si aj do Rakúska na svadbu ministerky zahraničia

18.08.2018 09:26

Ruský prezident Vladimir Putin v sobotu priletí do Berlína, kde sa stretne s nemeckou kancelárkou Angelou Merkelovou.

raketa, lietadlo

Špekulácia, zveličovanie. Čína reaguje na kritickú správu Pentagónu

18.08.2018 08:46

Ministerstvo obrany Číny vznieslo sťažnosť voči USA v súvislosti so správou Pentagónu, podľa ktorej s veľkou pravdepodobnosťou cvičia bombardéry útoky proti USA.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 399990x
Priemerná čítanosť článkov: 3773x

Autor blogu

Kategórie