Založ si blog

Ako Soros financuje denník SME a PENTU a ako cez galaxiu mimovládok podporuje imigrantov.

Pred mnohými rokmi som čítal autobiografiu Georga Sorosa, ale to som ešte netušil, čo sa zo Sorosa za pár rokov vykľuje. Zo začiatku pôsobil ako filantrop, ktorý pomáha ale postupne sám zo seba a vedome urobil manipulátora, ktorý je už pre Slovensko nebezpečný. Jeho mimovládky podporujú imigrantov. Ale to je presný opak čo Slovensko potrebujeme. My chceme radikálne vyššie platy a nie aby za min. mzdu boli ochotní pracovať poniektorí imigranti. Je to zvrátená logika pravice reprezentovanej SaS a OĽaNO, ktoré sú preto rovnako pre Slovensko škodlivé.

Prečo Soros nefinancuje prevoz imigrantov do USA ? Veď tam by im nebolo o nič horšie ako v Európe. Nie je to zákernosť, keď niekto financuje ich prevoz do Európy ? Podporovaná imigrácia je vedomá snaha destabilizovať prevažne kresťanský európsky kontinent. A prečo to Soros robí ? V prvom rade je Európa konkurent USA, takže ide o zákerný spôsob vyradiť Európu z konkurenčného boja ako geopolitický dlhodobý cieľ Sorosa.

Máme k dispozícií potvrdené čísla : „ 90% arabských žien v Nemecku odmieta pracovať a svoju budúcnosť vidia výlučne ako ženy v domácnosti, teda chcú žiť zo sociálnych dávok„. Túto temnú budúcnosť sme včas odhalili a budeme jej  zabrániť zo všetkých síl.

Napriek týmto známym číslam Soros podporuje migračnú vlnu do Európy a tvrdím, že s cieľom jej zničenia.

Podľa necenzúrovaného rozhovoru sa Soros vyjadril, citujem : Pokiaľ sa podarí zlikvidovať tradičnú rodinu, aby už nemohla existovať a nebola spoločnosťou uznávanou hodnotou, ľudia by sa nemuseli so žiadosťou o pomoc obracať výlučne na vládu „ .

Sorosa nemajú radi v USA a je tam mimoriadne neoblúbený, lebo ho vnímajú ako jednotlivca, ktorý príliš zasahuje do politiky.

Soros je nebezpečný pre Slovensko, lebo chce rozbiť európsky hodnotový ale aj  sociálny systém založený ešte Bismarckom v Nemecku, ktorý sa rozšíril do celej Európy. Soros bol prítomný vždy tam, kde sa niečo devastovalo a výsledok bol ešte horší ako predtým.

I.

Ako príklad jeho devastačnej činnosti slúži Arabská Jar, ktorú podporoval a všetci vieme ako je dnes Egypt nebezpečný. Do Arabskej Jari bol Egypt bezpečnou turistickou destináciou. Soros aj tento pôžitok odoprel aj slovenským turistom.

II.

Soros podporoval ukrajinský Majdan a podporoval politikov. Dnes je korupcia na Ukrajine ešte väčšia a armáda zasahuje voči vlastným občanom. Výsledkom sú stovky mŕtvych vo vojne.

III.

Soros v roku 1990 špekuloval aj voči národným menám v Thajsku, Malajzii, Indonézii , Japonsku Taiwanu. Všade spôsobil hospodárske škody.

IV.

Pád libry kvôli Sorosovi. Soros sa často chváli ako zarobil miliardu dolárov na špekulatívnom kurze voči britskej libre, čím takmer zničil britskú menu a Bank of England.   Soros za sebou zanecháva spúšť.

 

Soros financuje denník SME a PENTU a preto média podporujú protesty.

Alexej Fulmek (generálny riaditeľa Petit Press) patriaci Pente založil neziskovku MDFI v New Yorku, kde Soros nalieva peniaze. Tým si kupuje denník SME čo vysvetľuje dlhodobú imigračnú rétoriku tohto denníka. Sme teda megalomansky manipulovaní denníkom SME a preto dané periodikum píše pozitívne práve o SaS a OĽaNO, ktoré v skutočnosti podporujú imigráciu.

Sulík sa prezradil, citujem : Prijať 8.000 imigrantov na Slovensko by sme mohli okamžite“.

Ján  Orlovský zo Sorosovej Nádacie otvorenej spoločnosti povedal :  „Migráciu vnímame ako príležitosť pomôcť hospodárstvu Slovenska„.

Niet už teda pochýb o prepojení mimovládok so súčasnou pravicou, ktorá prinesie imigrantov okamžite keď budú pri moci. Tento scenár je naprogramovaný. Prevrat alebo zmena vlády je tak pre novinárov už neskrývaným cieľom. A tu by sme sa mali zamyslieť nad médiami, ktoré stratili akúkoľvek nezávislosť, pretože sú financované Sorosom, ktorý už nestranný nie je. Ak sa PENTA zmocní aj TV MARKÍZY, tak bude naša demokracia už nadobro ohrozená.

Preto chcem ľudí vyzvať, aby neverili týmto tzv. mienkotvorným mainstreamovým médiám. Hľadajte aj iný typ informácií na internete.

Vyzývam tiež mladých ľudí, aby informovali svojich starých rodičov, že TV JOJ, TV MARKÍZA a RTVS sú manipulované finančnými skupinami a chcú nám natlačiť imigrantov.

Pozitívne ale je, že to vieme zastaviť včas ak budeme názorovo súdržní a odmietneme Sorosa a jeho zotročenú pravicu. Odmietajme hlasnejšie imigrantov, kým nie je neskoro.

 

Viktor Béreš

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

Francúzsko Paríž dieťa záchranca hrdina

Paríž: otec dieťaťa, ktoré viselo z balkóna, dostal podmienku

25.09.2018 23:15

Mamoudou Gassama sa v máji vyšplhal po balkónoch na štvrté poschodie a zachránil štvorročného chlapca.

požiar

V Chorvátsku a Toskánsku zúria lesné požiare, evakuovali desiatky ľudí

25.09.2018 22:51, aktualizované: 23:03

Chorvátske úrady stále pátrajú po 25-ročnej žene z Mexika, ktorá je nezvestná.

Andrej Kiska

Kiska nesúhlasí s Trumpovou myšlienkou America First

25.09.2018 22:33

Prezident SR sa v utorok v New Yorku stretol aj s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom.

verzilov

Verzilov z Pussy Riot je pri vedomí a uzdravuje sa

25.09.2018 21:56

Aktivista v utorok na Twitteri napísal, že predchádzajúcich 12 dní strávil "v čiernej diere".

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 414745x
Priemerná čítanosť článkov: 3913x

Autor blogu

Kategórie