Založ si blog

Aktuality. sk opäť manipulujú o Sorosovi

Sorosom skrotené médium Aktuality.sk opäť dokazuje, že podporuje imigrantov, ktorých občania EÚ drvivo odmietajú. Aktuality.sk tak idú dokázateľne a vedome proti záujmom občanov. Zverejnili 30 rokov starý list maďarského premiéra Viktora Orbána (bojujúceho proti nechcenej imigrácií) ako sa v roku 1988 uchádzal o finančnú podporu Sorosa. Aktuality. sk ale zamlčali, že v tom čase sa Soros ešte vôbec neangažoval mimovládkami po svete, ale len prevažne v oblasti štipendií pre černochov a v tom čase bol známy len ako finančník maďarského pôvodu a preto ho Orbán oslovil. Je to len dôkaz ako sú niektoré mainstreamové média na Slovensku ovplyvnené Sorosom a nechcú Slovensku dobre, ale manipulujú verejnú mienku.  Aktuality.sk robia všetko preto, aby sa imigrantom otvorili brány aj na Slovensku. Budem preto včas odhaľovať plytké úmysly  mainstreamových médií a odkrývať ich dezinformačné články. Cieľom týchto skrotených slovenských médií je podpora záujmu Sorosa dostať imigrantov aj na Slovensko.

To, že autor článku Aktuality.sk  nechápe, že podpora občianskej spoločnosti neznamená, že otvoríme hranice pre státisíce imigrantov, ale budujeme občiansku spoločnosť zakotvenú na národných princípoch, ktoré EÚ rúca Dublinom IV  je len tragickým príznakom úrovne slovenskej žurnalistiky bez základnej znalosti filozofie a dejín. Niekto si pletie humanizmus s hlúposťou ľudí a preto je potrebné na to reagovať.

 

Viktor Béreš

 

článok  Aktuality.sk :

https://www.aktuality.sk/clanok/577544/zverejnili-list-ktorym-viktor-orban-poziadal-o-peniaze-georga-sorosa/

Odmietnime vydieranie Západu a kancelárky Merkelovej.

19.04.2018

Neprijmime ani jedného imigranta kým nedosiahneme ekonomické vyrovnanie voči Západu. Racionálna proti-imigračná politika je na mieste a pre Slovensko jediná záchrana pred jeho úpadkom. Naši viac »

Imigranti už dokonca žiadajú domy. Luxusné byty im už nestačia. Brilantne zastavíme ich prijímanie na Slovensko.

15.04.2018

Kultúrna likvidácia Švédska už začala. Imigranti žijúci s v luxusných bytoch v Stockholme vo Švédsku sú nespokojní a žiadajú domy. Majú sa na to vyzbierať daňoví poplatníci. Už nechcú viac »

Fakty ako SaS a OĽANO zruinujú Slovensko.

11.04.2018

Predčasné voľby by nič nevyriešili, pretože ľudia odmietajú súčasnú pravicu ako vládnu silu, takže ich snaženie je úplne zbytočne. Každý už vie, že SaS vytvára satelitné strany. SaS viac »

utečenci, migranti, Grécko, Afganistan

Európska komisia a OECD uverejnili príručku o migrantoch

21.04.2018 22:54

Príručka identifikuje hlavné výzvy súvisiace s integráciou migrantov a stanovuje konkrétne politické odporúčania na ich riešenie.

Barbara Bushová

S Barbarou Bushovou sa prišli rozlúčiť štyria bývalí prezidenti

21.04.2018 22:52

Približne 1500 hostí vrátane štyroch bývalých prezidentov sa prišlo v sobotu naposledy rozlúčiť s bývalou prvou dámou USA Barbarou Bushovou, ktorá zomrela v utorok vo veku 92 rokov.

urad prace, Vazovova

Zamestnávateľom sa nechce zverejňovať platy

21.04.2018 20:43

Už pred pracovným pohovorom bude uchádzač vedieť, minimálne koľko môže zarobiť.

Izrael, vlajka,

Únia vyzvala Izrael, aby nepoužíval smrtiacu silu proti Palestínčanom

21.04.2018 20:36

Reagovala tak na piatkovú smrť štyroch mladých Palestínčanov.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 92
Celková čítanosť: 312150x
Priemerná čítanosť článkov: 3393x

Autor blogu

Kategórie