Založ si blog

Chcete vyššie mzdy a dôchodky ? Tak ukončme moc oligarchov.

Dosť bolo kuvičích hlasov. Slovensko nepotrebuje extrémizmus, ale radikálne zmeny, zbaviť sa záťaže –  oligarchie a finančných skupín. Ich kšefty by mali byť čím skôr ukončené, zmluvy zrušené. Následkom toho budeme vedieť  presunúť miliardy na radikálne vyššie dôchodky, vyššie mzdy vo verejnom sektore, nastavíme vyššie min. mzdy zodpovedajúce dobe,  opatrovateľské pôjde hore nad 550 eur. Chcete potravinovú sebestačnosť alebo nie ? Vyberte si.  Ale žiadne „ale“  tu nemá priestor. Vybudujme štátno-súkromné farmy a potravinárskej závody  a  vyriešime  zamestnanosť na vidieku. Vidiek už nebude musieť dochádzať za prácou ani žiadne bonusy na dochádzanie nebudú potrebné. Vytvorme zamestnanosť tam,  kde žijú ľudia a o prácu takmer doma budú mať záujem.  Načo by sa ľudia terigali 70 km,  ak vieme moderné farmy vybudovať na dedinách.  Korupcia bude neakceptovateľná a prísne ju postihujme ako v škandinávskych krajinách. Bude to chvíľu trvať, kým sa ľudia nastavia na tento systém, ale prispôsobia sa radi, lebo ak štát začne viditeľne fungovať v školstve aj zdravotníctve v prospech ľudí, výška odvodov už  nebude podstatná.  Ktorý poctivo pracujúci  ešte chce, aby oligarchovia a ich firmy bohatli z našich daní ? Ukončíme tento bordel a zaveďme právny poriadok pred ktorým bude kapitulovať aj samotný štát. Až vtedy to začne fungovať ako si to všetci želáme a že to bude fungovať o tom niet pochýb.

 

Viktor Béreš

Odmietnime vydieranie Západu a kancelárky Merkelovej.

19.04.2018

Neprijmime ani jedného imigranta kým nedosiahneme ekonomické vyrovnanie voči Západu. Racionálna proti-imigračná politika je na mieste a pre Slovensko jediná záchrana pred jeho úpadkom. Naši viac »

Imigranti už dokonca žiadajú domy. Luxusné byty im už nestačia. Brilantne zastavíme ich prijímanie na Slovensko.

15.04.2018

Kultúrna likvidácia Švédska už začala. Imigranti žijúci s v luxusných bytoch v Stockholme vo Švédsku sú nespokojní a žiadajú domy. Majú sa na to vyzbierať daňoví poplatníci. Už nechcú viac »

Fakty ako SaS a OĽANO zruinujú Slovensko.

11.04.2018

Predčasné voľby by nič nevyriešili, pretože ľudia odmietajú súčasnú pravicu ako vládnu silu, takže ich snaženie je úplne zbytočne. Každý už vie, že SaS vytvára satelitné strany. SaS viac »

utečenci, migranti, Grécko, Afganistan

Európska komisia a OECD uverejnili príručku o migrantoch

21.04.2018 22:54

Príručka identifikuje hlavné výzvy súvisiace s integráciou migrantov a stanovuje konkrétne politické odporúčania na ich riešenie.

Barbara Bushová

S Barbarou Bushovou sa prišli rozlúčiť štyria bývalí prezidenti

21.04.2018 22:52

Približne 1500 hostí vrátane štyroch bývalých prezidentov sa prišlo v sobotu naposledy rozlúčiť s bývalou prvou dámou USA Barbarou Bushovou, ktorá zomrela v utorok vo veku 92 rokov.

urad prace, Vazovova

Zamestnávateľom sa nechce zverejňovať platy

21.04.2018 20:43

Už pred pracovným pohovorom bude uchádzač vedieť, minimálne koľko môže zarobiť.

Izrael, vlajka,

Únia vyzvala Izrael, aby nepoužíval smrtiacu silu proti Palestínčanom

21.04.2018 20:36

Reagovala tak na piatkovú smrť štyroch mladých Palestínčanov.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 92
Celková čítanosť: 312147x
Priemerná čítanosť článkov: 3393x

Autor blogu

Kategórie