Založ si blog

Čo nás čaká pri vláde SaS v 10 bodoch

  1. Milí študenti, SaS Vám na vysokých školách zavedie školné. Nezabudnite na to pred voľbami upozorniť aj vašich ťažko pracujúcich rodičov.
  2. SaS spoplatní zdravotníctvo. Len istý balík zdravotných služieb bude zdarma a ostatné si budú ľudia tvrdo priplácať ako na Západe.
  3. SaS zruší príspevok pri narodení dieťaťa.
  4. SaS zruší min. mzdu, takže zabudnite na rast platov. Práve naopak, platy na východe a strede Slovenska poklesnú čo podnikatelia radi hneď využijú.
  5. SaS chce privatizovať štátne nemocnice, takže ďalších nemocníc sa môže zmocniť aj Penta, ktorá má materskú firmu na Cypre kde končia jej zisky.
  6. SaS chce doprivatizovať aj teplárne (NAJ nikdy nedopustí, aby sa privatizoval štátny majetok teplárni, ktoré sú ziskové pre štát).
  7. SaS chce privatizovať aj železničnú spoločnosť CARGO.
  8. SaS chce predať VšZP.
  9. SaS chce, aby firmy ako Váhostav mohli opäť byť reštrukturalizované a stačí im, aby dodávatelia dostali 50% zaplatené.
  10. Dotácie podnikateľom chcú stopnúť.

Je veľmi tragikomické, že SaS ešte robí tlačovky k takému paškvilu ako je ich program. Úplne nepochopenie Slovenska z ich strany. Je to strana pre podnikateľov a nie pre milióny ľudí. Tvrdím, že títo podnikatelia nikdy nepochopia potreby bežného človeka. Masochizmus má rôzne podoby a tento program je jeho dokonalou ukážkou. SaS sa zverejnením svojho programu sama odstavila.

 

Viktor Béreš

 

 

 

Odmietnime vydieranie Západu a kancelárky Merkelovej.

19.04.2018

Neprijmime ani jedného imigranta kým nedosiahneme ekonomické vyrovnanie voči Západu. Racionálna proti-imigračná politika je na mieste a pre Slovensko jediná záchrana pred jeho úpadkom. Naši viac »

Imigranti už dokonca žiadajú domy. Luxusné byty im už nestačia. Brilantne zastavíme ich prijímanie na Slovensko.

15.04.2018

Kultúrna likvidácia Švédska už začala. Imigranti žijúci s v luxusných bytoch v Stockholme vo Švédsku sú nespokojní a žiadajú domy. Majú sa na to vyzbierať daňoví poplatníci. Už nechcú viac »

Fakty ako SaS a OĽANO zruinujú Slovensko.

11.04.2018

Predčasné voľby by nič nevyriešili, pretože ľudia odmietajú súčasnú pravicu ako vládnu silu, takže ich snaženie je úplne zbytočne. Každý už vie, že SaS vytvára satelitné strany. SaS viac »

utečenci, migranti, Grécko, Afganistan

Európska komisia a OECD uverejnili príručku o migrantoch

21.04.2018 22:54

Príručka identifikuje hlavné výzvy súvisiace s integráciou migrantov a stanovuje konkrétne politické odporúčania na ich riešenie.

Barbara Bushová

S Barbarou Bushovou sa prišli rozlúčiť štyria bývalí prezidenti

21.04.2018 22:52

Približne 1500 hostí vrátane štyroch bývalých prezidentov sa prišlo v sobotu naposledy rozlúčiť s bývalou prvou dámou USA Barbarou Bushovou, ktorá zomrela v utorok vo veku 92 rokov.

urad prace, Vazovova

Zamestnávateľom sa nechce zverejňovať platy

21.04.2018 20:43

Už pred pracovným pohovorom bude uchádzač vedieť, minimálne koľko môže zarobiť.

Izrael, vlajka,

Únia vyzvala Izrael, aby nepoužíval smrtiacu silu proti Palestínčanom

21.04.2018 20:36

Reagovala tak na piatkovú smrť štyroch mladých Palestínčanov.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 92
Celková čítanosť: 312151x
Priemerná čítanosť článkov: 3393x

Autor blogu

Kategórie