Založ si blog

Fakty ako SaS a OĽANO zruinujú Slovensko.

Predčasné voľby by nič nevyriešili, pretože ľudia odmietajú súčasnú pravicu ako vládnu silu, takže ich snaženie je úplne zbytočne. Každý už vie, že SaS vytvára satelitné strany.  SaS poslala Mihála, aby vytvoril novú satelitnú  stranu a potom Poliačika poslali do inej strany a potom sa majú všetci spojiť. To si mysleli, že nikto nevie rozmýšľať a im na to nepríde ? Slováci vedia rozmýšľať a v tom sa títo chamtiví podnikatelia prerátali.

Nastúpila by vláda Matovič-Sulík, kde bude aj strana mafiána Kollára, ktorý podnikal so zastreleným mafiánom Steinhübelom. Začne prílev  imigrantov, odhadujeme na začiatok 10 tisíc utečencov, potom prídu ich rodiny a do konca roka 2019 bude na Slovensku 50.000 prevažne negramotných imigrantov. Sulík už pripustil, že nie je problém prijať 8 tis. imigrantov, OĽANO by prijalo aj 5 tisíc. Tie majú rodiny, takže do roka tu máme 50.000 imigrantov. Slovensko potrebuje silnú novú vládu, ktorá nebude akceptovať DUBLIN IV napriek sankciám a to tieto strany nie sú. Následne stúpne logicky kriminalita na Slovensku, lebo imigranti  nebudú chcieť pracovať.

Úroveň školstva klesne, lebo arabské deti nepoznajú jazyk ani mentalitu ani naše tradície. SaS zvýši školné na VŠ čo by bola katastrofa pre mnohé rodiny. Navyše imigranti sú často chorí a nemocnice nemajú kapacity ani peniaze navyše na ich liečbu. SaS už oznámila, že spoplatní zdravotníctvo. Vzniknú  balíky toho čo dostanete v zdravotníctve zadarmo a ostatné si budete musieť poistiť. SaS dopredá štátne nemocnice, rozpredá posledný  majetok  štátu.

Pravica je napojená na finančné skupiny, takže šafáriť budú rovnako a ešte viac, takže budú odmietať korupciu, ale ak budú zákazky oligarchom posúvať naďalej, tak chudoba na Slovensku ostane čo je isté už dnes. SaS považuje zásahy štátu do trhu za škodlivé, takže zabudnite na potravinovú sebestačnosť. Mzdy neporastú, lebo pravica podporuje podnikateľov a nie pracujúcich. Predsedovia strán pravice sú bývalí podnikatelia, ktorí nemôžu chápať problémy bežného človeka (Kollár, Matovič, Sulík). SaS chce zrušiť mnohé dávky štátu, takže klesne životná úroveň a ľudia začnú chápať svoj omyl. Sulík chce zaviesť nezmyselnú superhrubú mzdu, ktorú Babiš v Čechách už zrušil lebo to bol nezmyselný chaos.

Krajinu si dajme do poriadku sami a bez súčasnej pravice podporujúcej imigráciu ale aj bez Smeru.  SaS s OĽANO  zruinujú a dovypredajú Slovensko a preto je  v národnom záujme štátu  ich nepodporovať. Vyhorený Smer sa musí vymeniť. O tom niet pochýb. Chce to totálnu výmenu parlamentu o úplne nové strany ale nie tie satelitné, ktoré vytvorila SaS zo svojich ľudí.

Viktor Béreš

Odmietnime vydieranie Západu a kancelárky Merkelovej.

19.04.2018

Neprijmime ani jedného imigranta kým nedosiahneme ekonomické vyrovnanie voči Západu. Racionálna proti-imigračná politika je na mieste a pre Slovensko jediná záchrana pred jeho úpadkom. Naši viac »

Imigranti už dokonca žiadajú domy. Luxusné byty im už nestačia. Brilantne zastavíme ich prijímanie na Slovensko.

15.04.2018

Kultúrna likvidácia Švédska už začala. Imigranti žijúci s v luxusných bytoch v Stockholme vo Švédsku sú nespokojní a žiadajú domy. Majú sa na to vyzbierať daňoví poplatníci. Už nechcú viac »

Požiadal som NAKA o výsledky vyšetrovania J&T vo veci tunelovania oceliarne v Strážskom.

09.04.2018

J&T vlastnila firmu SSM (Slovakia Steel Mills), ktorá lieta v tunelovaní vlastnej oceliarne Strážskom (okres Michalovce). V oceliarni prišlo o prácu na východe 400 ľudí v roku 2015. Oceliareň viac »

utečenci, migranti, Grécko, Afganistan

Európska komisia a OECD uverejnili príručku o migrantoch

21.04.2018 22:54

Príručka identifikuje hlavné výzvy súvisiace s integráciou migrantov a stanovuje konkrétne politické odporúčania na ich riešenie.

Barbara Bushová

S Barbarou Bushovou sa prišli rozlúčiť štyria bývalí prezidenti

21.04.2018 22:52

Približne 1500 hostí vrátane štyroch bývalých prezidentov sa prišlo v sobotu naposledy rozlúčiť s bývalou prvou dámou USA Barbarou Bushovou, ktorá zomrela v utorok vo veku 92 rokov.

urad prace, Vazovova

Zamestnávateľom sa nechce zverejňovať platy

21.04.2018 20:43

Už pred pracovným pohovorom bude uchádzač vedieť, minimálne koľko môže zarobiť.

Izrael, vlajka,

Únia vyzvala Izrael, aby nepoužíval smrtiacu silu proti Palestínčanom

21.04.2018 20:36

Reagovala tak na piatkovú smrť štyroch mladých Palestínčanov.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 92
Celková čítanosť: 312153x
Priemerná čítanosť článkov: 3393x

Autor blogu

Kategórie