Založ si blog

Fakty ako SaS a OĽANO zruinujú Slovensko.

Predčasné voľby by nič nevyriešili, pretože ľudia odmietajú súčasnú pravicu ako vládnu silu, takže ich snaženie je úplne zbytočne. Každý už vie, že SaS vytvára satelitné strany.  SaS poslala Mihála, aby vytvoril novú satelitnú  stranu a potom Poliačika poslali do inej strany a potom sa majú všetci spojiť. To si mysleli, že nikto nevie rozmýšľať a im na to nepríde ? Slováci vedia rozmýšľať a v tom sa títo chamtiví podnikatelia prerátali.

Nastúpila by vláda Matovič-Sulík, kde bude aj strana mafiána Kollára, ktorý podnikal so zastreleným mafiánom Steinhübelom. Začne prílev  imigrantov, odhadujeme na začiatok 10 tisíc utečencov, potom prídu ich rodiny a do konca roka 2019 bude na Slovensku 50.000 prevažne negramotných imigrantov. Sulík už pripustil, že nie je problém prijať 8 tis. imigrantov, OĽANO by prijalo aj 5 tisíc. Tie majú rodiny, takže do roka tu máme 50.000 imigrantov. Slovensko potrebuje silnú novú vládu, ktorá nebude akceptovať DUBLIN IV napriek sankciám a to tieto strany nie sú. Následne stúpne logicky kriminalita na Slovensku, lebo imigranti  nebudú chcieť pracovať.

Úroveň školstva klesne, lebo arabské deti nepoznajú jazyk ani mentalitu ani naše tradície. SaS zvýši školné na VŠ čo by bola katastrofa pre mnohé rodiny. Navyše imigranti sú často chorí a nemocnice nemajú kapacity ani peniaze navyše na ich liečbu. SaS už oznámila, že spoplatní zdravotníctvo. Vzniknú  balíky toho čo dostanete v zdravotníctve zadarmo a ostatné si budete musieť poistiť. SaS dopredá štátne nemocnice, rozpredá posledný  majetok  štátu.

Pravica je napojená na finančné skupiny, takže šafáriť budú rovnako a ešte viac, takže budú odmietať korupciu, ale ak budú zákazky oligarchom posúvať naďalej, tak chudoba na Slovensku ostane čo je isté už dnes. SaS považuje zásahy štátu do trhu za škodlivé, takže zabudnite na potravinovú sebestačnosť. Mzdy neporastú, lebo pravica podporuje podnikateľov a nie pracujúcich. Predsedovia strán pravice sú bývalí podnikatelia, ktorí nemôžu chápať problémy bežného človeka (Kollár, Matovič, Sulík). SaS chce zrušiť mnohé dávky štátu, takže klesne životná úroveň a ľudia začnú chápať svoj omyl. Sulík chce zaviesť nezmyselnú superhrubú mzdu, ktorú Babiš v Čechách už zrušil lebo to bol nezmyselný chaos.

Krajinu si dajme do poriadku sami a bez súčasnej pravice podporujúcej imigráciu ale aj bez Smeru.  SaS s OĽANO  zruinujú a dovypredajú Slovensko a preto je  v národnom záujme štátu  ich nepodporovať. Vyhorený Smer sa musí vymeniť. O tom niet pochýb. Chce to totálnu výmenu parlamentu o úplne nové strany ale nie tie satelitné, ktoré vytvorila SaS zo svojich ľudí.

Viktor Béreš

Fico na Kube zrejme riešil svoj budúci azyl. Blaha ako obdivovateľ Kuby poslúžil ako maskot na odvedenie pozornosti od skutočného účelu cesty.

02.11.2018

Prečo nebol na tomto nečakanom a neohlásenom stretnutí slovenský veľvyslanec ? Fico sa totiž potreboval zrejme stretnúť s Výbohom v Karibiku. Akceptuje vôbec ešte Monako Výboha ako honorárneho viac »

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

SR Bezpečnostná Rada Rusko Diplomati Vyhostenie BAX

V minulosti pomáhali nám, teraz je Slovensko schopné pomáhať druhým, tvrdí Lajčák

15.11.2018 07:36

Slovensko je prvou krajinou spomedzi v regióne strednej a juhovýchodnej Európy, s ktorou vláda USA uzavreli takúto dohodu.

Kalifornia, požiar, les, lietadlo

Najtragickejšie požiare v dejinách Kalifornie majú už 59 obetí

15.11.2018 06:46

Plamene vypálili územie o rozlohe 544 štvorcových kilometrov, z jednej tretiny je oheň uhasený.

obchvat BA most

Z obchvatu Bratislavy bude o dva roky hotová len R7

15.11.2018 06:00

Výstavba časti rýchlostnej cesty R7 a diaľnice D4 sa po dva a pol roku od podpisu zmlúv rozbehla. Koncesionár tvrdí, že má už zazmluvnené všetky potrebné subdodávky.

pušilin

Líder DĽR Pušilin sľúbil po voľbách užšie vzťahy s Ruskom

14.11.2018 23:17

"Toto je nielen kultúrna a sociálna integrácia (s Ruskom), ale aj ekonomická," uviedol líder Doneckej ľudovej republiky.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 107
Celková čítanosť: 429952x
Priemerná čítanosť článkov: 4018x

Autor blogu

Kategórie