Založ si blog

Fakty ako SaS a OĽANO zruinujú Slovensko.

Predčasné voľby by nič nevyriešili, pretože ľudia odmietajú súčasnú pravicu ako vládnu silu, takže ich snaženie je úplne zbytočne. Každý už vie, že SaS vytvára satelitné strany.  SaS poslala Mihála, aby vytvoril novú satelitnú  stranu a potom Poliačika poslali do inej strany a potom sa majú všetci spojiť. To si mysleli, že nikto nevie rozmýšľať a im na to nepríde ? Slováci vedia rozmýšľať a v tom sa títo chamtiví podnikatelia prerátali.

Nastúpila by vláda Matovič-Sulík, kde bude aj strana mafiána Kollára, ktorý podnikal so zastreleným mafiánom Steinhübelom. Začne prílev  imigrantov, odhadujeme na začiatok 10 tisíc utečencov, potom prídu ich rodiny a do konca roka 2019 bude na Slovensku 50.000 prevažne negramotných imigrantov. Sulík už pripustil, že nie je problém prijať 8 tis. imigrantov, OĽANO by prijalo aj 5 tisíc. Tie majú rodiny, takže do roka tu máme 50.000 imigrantov. Slovensko potrebuje silnú novú vládu, ktorá nebude akceptovať DUBLIN IV napriek sankciám a to tieto strany nie sú. Následne stúpne logicky kriminalita na Slovensku, lebo imigranti  nebudú chcieť pracovať.

Úroveň školstva klesne, lebo arabské deti nepoznajú jazyk ani mentalitu ani naše tradície. SaS zvýši školné na VŠ čo by bola katastrofa pre mnohé rodiny. Navyše imigranti sú často chorí a nemocnice nemajú kapacity ani peniaze navyše na ich liečbu. SaS už oznámila, že spoplatní zdravotníctvo. Vzniknú  balíky toho čo dostanete v zdravotníctve zadarmo a ostatné si budete musieť poistiť. SaS dopredá štátne nemocnice, rozpredá posledný  majetok  štátu.

Pravica je napojená na finančné skupiny, takže šafáriť budú rovnako a ešte viac, takže budú odmietať korupciu, ale ak budú zákazky oligarchom posúvať naďalej, tak chudoba na Slovensku ostane čo je isté už dnes. SaS považuje zásahy štátu do trhu za škodlivé, takže zabudnite na potravinovú sebestačnosť. Mzdy neporastú, lebo pravica podporuje podnikateľov a nie pracujúcich. Predsedovia strán pravice sú bývalí podnikatelia, ktorí nemôžu chápať problémy bežného človeka (Kollár, Matovič, Sulík). SaS chce zrušiť mnohé dávky štátu, takže klesne životná úroveň a ľudia začnú chápať svoj omyl. Sulík chce zaviesť nezmyselnú superhrubú mzdu, ktorú Babiš v Čechách už zrušil lebo to bol nezmyselný chaos.

Krajinu si dajme do poriadku sami a bez súčasnej pravice podporujúcej imigráciu ale aj bez Smeru.  SaS s OĽANO  zruinujú a dovypredajú Slovensko a preto je  v národnom záujme štátu  ich nepodporovať. Vyhorený Smer sa musí vymeniť. O tom niet pochýb. Chce to totálnu výmenu parlamentu o úplne nové strany ale nie tie satelitné, ktoré vytvorila SaS zo svojich ľudí.

Viktor Béreš

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

V ČR sú už platy 4. 000 eur. Slováci sú zotročený národ a lokajská trieda vlády a oligarchov.

10.06.2018

V Čechách v ŠKODA Mladá Boleslav boli platy v máji vo výške 100.000 Kč (4.000 eur) a na Slovensku vo VW Bratislava máte niečo cez 1.000 eur. Väčšina pracujúcich na Slovensku nedosahuje ani viac »

dieťa, chudoba, slum

Odhalili kyjevskú kliniku, ktorá "vyvážala" deti do zahraničia

16.07.2018 20:00

Klinika inkasovala za svoje služby 32 000 eur, nájomná matka 6 000 eur.

nocni vlci, slavin,

Saková proti ruským motorkárom zatiaľ nezasiahne

16.07.2018 20:00

O činnosť klubu podporovaného ruským štátom sa má zaujímať aj Slovenská informačná služba.

indonézia, krokodíl, masaker

Nechutná pomsta prírode: Indonézania za smrť muža pozabíjali 292 krokodílov

16.07.2018 19:09

Väčšina zabitých zvierat boli chované v rámci programu na ochranu zvierat.

matečná

Matečná sa stretne s Čižnárom, chce mu vysvetliť systémy kontrol v PPA

16.07.2018 18:11

Hovoriť budú o výsledkoch preskúmania trestných vecí týkajúcich sa samostatne hospodáriacich roľníkov.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 105
Celková čítanosť: 379654x
Priemerná čítanosť článkov: 3616x

Autor blogu

Kategórie