Založ si blog

Odmietnime vydieranie Západu a kancelárky Merkelovej.

Neprijmime ani jedného imigranta kým nedosiahneme ekonomické vyrovnanie voči Západu. Racionálna proti-imigračná politika je na mieste a pre Slovensko jediná záchrana pred jeho úpadkom.

Naši slovenskí europoslanci sú ako spiace batoľatá, ktoré vôbec nepočuť. Nič zásadné pre Slovensko neurobili, iba berú veľké platy a to je všetko.

 

I.Prijímanie imigrantov je pre rozvoj ekonomiky nevýhodný, pretože Slovensko potrebuje zvýšiť platy a penzie našim občanov a nie stabilizovať súčasné nízke platy tým, že malá časť imigrantov bude ochotná pracovať za minimálnu mzdu 480 eur. A naši občania zatiaľ budú odchádzať do zahraničia za lepšie platenou prácou. Je to ako kocúrkovo a takto si to veru nepredstavujeme. Doterajší politici sú zodpovední za pesimizmus, negativizmus a rozpoltenosť národa.

Ako prvé zaveďme reformu školstva spojenú s potrebami trhu. Okamžite zvýšme platy aj penzie.

 

II.Súbežne s týmito opatreniami vykonajme radikálnu reformu školstva, aby sme čím skôr oživili aj pracovné odbory na učilištiach. Končíme ako krajina s lacnou pracovnou silou. Chceme byť krajina, kde sa bude slušne zarábať. Ale musíme zladiť reformu školstva s ekonomikou. Súčasne obnovíme poľnohospodárstvo, štátne farmy a farmárske školy, ktoré na Slovensku zanikajú (a v okolitých krajinách ako Poľsko či Maďarsko prekvitajú).

 

III. Kapitál musíme udržať na Slovensku v maximálnej miere. Slovensko je v zúfalom stave už na prvý pohľad. Kapitál odchádza do zahraničia, takže vyššie zisky firiem sa neprenášajú do ekonomiky a daní tak ako by sme si to želali. Takže aj tento problém musíme komplexne riešiť, aby sme zabránili úniku kapitálu zo Slovenska a to sa dá dosiahnuť aj prísnejšou kontrolou vnútropodnikového účtovníctva firiem, čo dnes štát ešte nerobí. Na Slovensku sa začne žiť a nie prežívať.

Akútny problém Slovenska je stále hrozivejšia nerovnováha medzi bohatými a chudobnými. Vytvorme silnú strednú triedu.

Agresia Nemcov cez druhú svetovú vojnu a podhodenie Slovenska komunistickému systému na štyridsať rokov nebolo tiež naším dobrovoľným rozhodnutím Slovenska. Preto naša odpoveď Bruselu môže byť iná a aj je iná v otázke prijatia imigrantov.

Neosobné a chladné otvorenie brány pre imigrantov do krajiny v ktorej imigrant je druhá kategória človeka po domácich, je málo prínosné, skôr nelogické, čo pozorujeme najmä vo vzniku opozičných skupín, ktoré sa vytvárajú proti hostiteľskej krajine v zahraničí.

Naše nemocnice, školstvo, diaľnice, celá ekonomika zaostávajú za západnými susedmi a my musíme teraz prednostne urobiť všetko preto, aby sme dosiahli toto vyrovnanie životnej úrovne. To bude naša odpoveď Bruselu. Neprijmeme ani jedného imigranta, kým nedosiahneme ekonomické vyrovnanie voči Západu.

Slovensko musí odmietnuť plnenie Dublinu IV aj za cenu sankcií v opačnom prípade vyúčtuje Slovensko všetky škody, ktoré spôsobilo Nemecko počas II. svetovej vojny Slovensku, ktorá sa bude pohybovať bez pochýb vo výške niekoľko desiatok miliárd eur.

Nikto s nami nebude zametať.

 

Viktor Béreš

 

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

Francúzsko Paríž dieťa záchranca hrdina

Paríž: otec dieťaťa, ktoré viselo z balkóna, dostal podmienku

25.09.2018 23:15

Mamoudou Gassama sa v máji vyšplhal po balkónoch na štvrté poschodie a zachránil štvorročného chlapca.

požiar

V Chorvátsku a Toskánsku zúria lesné požiare, evakuovali desiatky ľudí

25.09.2018 22:51, aktualizované: 23:03

Chorvátske úrady stále pátrajú po 25-ročnej žene z Mexika, ktorá je nezvestná.

Andrej Kiska

Kiska nesúhlasí s Trumpovou myšlienkou America First

25.09.2018 22:33

Prezident SR sa v utorok v New Yorku stretol aj s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom.

verzilov

Verzilov z Pussy Riot je pri vedomí a uzdravuje sa

25.09.2018 21:56

Aktivista v utorok na Twitteri napísal, že predchádzajúcich 12 dní strávil "v čiernej diere".

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 414695x
Priemerná čítanosť článkov: 3912x

Autor blogu

Kategórie