Založ si blog

Psy ako SaS a OĽaNO, ktoré ležia pri koryte, naň nemajú žiadny nárok.

Nech si nemyslia tie strany, ktoré ležia ako psy akokoľvek dlho pri koryte, že naň majú nárok. SaS je slúžka Penty, program OĽANO písal ďalší človek z Penty, Kollár ako bývalý mafián patrí do väzenia, takže milé mamičky jeho detí myslite na to včas. Smeráckych exministrov je nie potrebné ale nevyhnutné pozatvárať za podvody, korupciu, ktorá bude ľahko preukázateľná. Takže nech si nemyslia súčasné strany parlamentu, že majú na koryto nárok alebo právo. Práve naopak, budete čeliť ruke zákona a hnevu národa za chudobu, ktorú ste prehĺbili vašou pasivitou ale hlavne neschopnosťou, ktorá je vám úplne prirodzená.

SaS keď bola pri moci v Radičovej vláde podporovala privatizáciu teplárni a v novej vláde chce Sulík rozpredaj štátneho majetku dokončiť. Podľa názoru týchto politických škrečkov z SaS je štát najhorší gazda. Nuž tak treba urobiť také opatrenia, aby štát bol dobrý hospodár, ale to by nesmela mať strana SaS a OĽaNO blízko k finančným skupinám ako je PENTA, ktorá sa už nevie dočkať, kedy SaS spustí predaj VšZP a transformáciu štátnych nemocníc na akciové spoločnosti, ktoré sú vždy len postupkou pred predajom ich akcií súkromným spoločnostiam. Nepochopím nikdy ako môže niekto podporovať strany ako SaS, SME RODINA s týmto chorým programom. Preto by bola osudná chyba pustiť súčasnú pravicu reprezentovanú SaS, OĽaNO, SME RODINA k moci, lebo to bude opäť len o hospodárskych záujmoch tretích strán.

Preto považujem SaS a OĽaNO za absolútne nevhodné strany pre vládnutie a vedenie krajiny. Ich poslanci sú len šašovia, ktorí by si v iných krajinách a ich národných parlamentoch ako je Bundestag v Berlíne či Viedni ani neškrtli. Tam je to totiž o vrcholnej  úrovni, ktorú musia poslanci vykazovať a nie o šaškovaní, ktoré je samoúčelné. Len totálna výmena parlamentu zmení Slovensko. Nič iné.

Viktor Béreš

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

V ČR sú už platy 4. 000 eur. Slováci sú zotročený národ a lokajská trieda vlády a oligarchov.

10.06.2018

V Čechách v ŠKODA Mladá Boleslav boli platy v máji vo výške 100.000 Kč (4.000 eur) a na Slovensku vo VW Bratislava máte niečo cez 1.000 eur. Väčšina pracujúcich na Slovensku nedosahuje ani viac »

dieťa, chudoba, slum

Odhalili kyjevskú kliniku, ktorá "vyvážala" deti do zahraničia

16.07.2018 20:00

Klinika inkasovala za svoje služby 32 000 eur, nájomná matka 6 000 eur.

nocni vlci, slavin,

Saková proti ruským motorkárom zatiaľ nezasiahne

16.07.2018 20:00

O činnosť klubu podporovaného ruským štátom sa má zaujímať aj Slovenská informačná služba.

indonézia, krokodíl, masaker

Nechutná pomsta prírode: Indonézania za smrť muža pozabíjali 292 krokodílov

16.07.2018 19:09

Väčšina zabitých zvierat boli chované v rámci programu na ochranu zvierat.

matečná

Matečná sa stretne s Čižnárom, chce mu vysvetliť systémy kontrol v PPA

16.07.2018 18:11

Hovoriť budú o výsledkoch preskúmania trestných vecí týkajúcich sa samostatne hospodáriacich roľníkov.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 105
Celková čítanosť: 379583x
Priemerná čítanosť článkov: 3615x

Autor blogu

Kategórie