Založ si blog

Psy ako SaS a OĽaNO, ktoré ležia pri koryte, naň nemajú žiadny nárok.

Nech si nemyslia tie strany, ktoré ležia ako psy akokoľvek dlho pri koryte, že naň majú nárok. SaS je slúžka Penty, program OĽANO písal ďalší človek z Penty, Kollár ako bývalý mafián patrí do väzenia, takže milé mamičky jeho detí myslite na to včas. Smeráckych exministrov je nie potrebné ale nevyhnutné pozatvárať za podvody, korupciu, ktorá bude ľahko preukázateľná. Takže nech si nemyslia súčasné strany parlamentu, že majú na koryto nárok alebo právo. Práve naopak, budete čeliť ruke zákona a hnevu národa za chudobu, ktorú ste prehĺbili vašou pasivitou ale hlavne neschopnosťou, ktorá je vám úplne prirodzená.

SaS keď bola pri moci v Radičovej vláde podporovala privatizáciu teplárni a v novej vláde chce Sulík rozpredaj štátneho majetku dokončiť. Podľa názoru týchto politických škrečkov z SaS je štát najhorší gazda. Nuž tak treba urobiť také opatrenia, aby štát bol dobrý hospodár, ale to by nesmela mať strana SaS a OĽaNO blízko k finančným skupinám ako je PENTA, ktorá sa už nevie dočkať, kedy SaS spustí predaj VšZP a transformáciu štátnych nemocníc na akciové spoločnosti, ktoré sú vždy len postupkou pred predajom ich akcií súkromným spoločnostiam. Nepochopím nikdy ako môže niekto podporovať strany ako SaS, SME RODINA s týmto chorým programom. Preto by bola osudná chyba pustiť súčasnú pravicu reprezentovanú SaS, OĽaNO, SME RODINA k moci, lebo to bude opäť len o hospodárskych záujmoch tretích strán.

Preto považujem SaS a OĽaNO za absolútne nevhodné strany pre vládnutie a vedenie krajiny. Ich poslanci sú len šašovia, ktorí by si v iných krajinách a ich národných parlamentoch ako je Bundestag v Berlíne či Viedni ani neškrtli. Tam je to totiž o vrcholnej  úrovni, ktorú musia poslanci vykazovať a nie o šaškovaní, ktoré je samoúčelné. Len totálna výmena parlamentu zmení Slovensko. Nič iné.

Viktor Béreš

Fico na Kube zrejme riešil svoj budúci azyl. Blaha ako obdivovateľ Kuby poslúžil ako maskot na odvedenie pozornosti od skutočného účelu cesty.

02.11.2018

Prečo nebol na tomto nečakanom a neohlásenom stretnutí slovenský veľvyslanec ? Fico sa totiž potreboval zrejme stretnúť s Výbohom v Karibiku. Akceptuje vôbec ešte Monako Výboha ako honorárneho viac »

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

SR Bezpečnostná Rada Rusko Diplomati Vyhostenie BAX

V minulosti pomáhali nám, teraz je Slovensko schopné pomáhať druhým, tvrdí Lajčák

15.11.2018 07:36

Slovensko je prvou krajinou spomedzi v regióne strednej a juhovýchodnej Európy, s ktorou vláda USA uzavreli takúto dohodu.

Kalifornia, požiar, les, lietadlo

Najtragickejšie požiare v dejinách Kalifornie majú už 59 obetí

15.11.2018 06:46

Plamene vypálili územie o rozlohe 544 štvorcových kilometrov, z jednej tretiny je oheň uhasený.

obchvat BA most

Z obchvatu Bratislavy bude o dva roky hotová len R7

15.11.2018 06:00

Výstavba časti rýchlostnej cesty R7 a diaľnice D4 sa po dva a pol roku od podpisu zmlúv rozbehla. Koncesionár tvrdí, že má už zazmluvnené všetky potrebné subdodávky.

pušilin

Líder DĽR Pušilin sľúbil po voľbách užšie vzťahy s Ruskom

14.11.2018 23:17

"Toto je nielen kultúrna a sociálna integrácia (s Ruskom), ale aj ekonomická," uviedol líder Doneckej ľudovej republiky.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 107
Celková čítanosť: 429945x
Priemerná čítanosť článkov: 4018x

Autor blogu

Kategórie