Založ si blog

Psy ako SaS a OĽaNO, ktoré ležia pri koryte, naň nemajú žiadny nárok.

Nech si nemyslia tie strany, ktoré ležia ako psy akokoľvek dlho pri koryte, že naň majú nárok. SaS je slúžka Penty, program OĽANO písal ďalší človek z Penty, Kollár ako bývalý mafián patrí do väzenia, takže milé mamičky jeho detí myslite na to včas. Smeráckych exministrov je nie potrebné ale nevyhnutné pozatvárať za podvody, korupciu, ktorá bude ľahko preukázateľná. Takže nech si nemyslia súčasné strany parlamentu, že majú na koryto nárok alebo právo. Práve naopak, budete čeliť ruke zákona a hnevu národa za chudobu, ktorú ste prehĺbili vašou pasivitou ale hlavne neschopnosťou, ktorá je vám úplne prirodzená.

SaS keď bola pri moci v Radičovej vláde podporovala privatizáciu teplárni a v novej vláde chce Sulík rozpredaj štátneho majetku dokončiť. Podľa názoru týchto politických škrečkov z SaS je štát najhorší gazda. Nuž tak treba urobiť také opatrenia, aby štát bol dobrý hospodár, ale to by nesmela mať strana SaS a OĽaNO blízko k finančným skupinám ako je PENTA, ktorá sa už nevie dočkať, kedy SaS spustí predaj VšZP a transformáciu štátnych nemocníc na akciové spoločnosti, ktoré sú vždy len postupkou pred predajom ich akcií súkromným spoločnostiam. Nepochopím nikdy ako môže niekto podporovať strany ako SaS, SME RODINA s týmto chorým programom. Preto by bola osudná chyba pustiť súčasnú pravicu reprezentovanú SaS, OĽaNO, SME RODINA k moci, lebo to bude opäť len o hospodárskych záujmoch tretích strán.

Preto považujem SaS a OĽaNO za absolútne nevhodné strany pre vládnutie a vedenie krajiny. Ich poslanci sú len šašovia, ktorí by si v iných krajinách a ich národných parlamentoch ako je Bundestag v Berlíne či Viedni ani neškrtli. Tam je to totiž o vrcholnej  úrovni, ktorú musia poslanci vykazovať a nie o šaškovaní, ktoré je samoúčelné. Len totálna výmena parlamentu zmení Slovensko. Nič iné.

Viktor Béreš

Podtatranský špekulant Kiska

19.05.2018

Ešte som nepočul, aby prezident nekandidoval aj druhý krát. Kiska tým dokázal, že ide len o podtatranského špekulanta. Týmto nielen, že sklamal voličov ale ich podrazil. Nech si nemyslí, že viac »

Matovič a Sulík budú večnou opozíciou.

17.05.2018

Ľudia by si mali prečítať program SaS a zistia, že sú tam také obludnosti ako zavedenie školného na vysokých školách, či predaj teplárni, železničnej spoločnosti KARGO, predaj VšZP či viac »

80% imigrantov sú analfabeti. Imigrácia by znížila IQ slovenského národa.

11.05.2018

Nemecko potvrdilo, že 80 % imigrantov sú analfabeti a nevedia ani obsluhovať klávesnicu na počítači. Imigrantov musíme radikálne odmietnuť aj na Slovensku aj za cenu straty eurofondov ako sa viac »

väzeň, väzenie, väznica, basa,

Egyptského novinára odsúdili na desať rokov väzenia

22.05.2018 22:59

Podľa súdu reportér šíril lživé informácie a bol členom bližšie nespresnenej zakázanej skupiny.

internáty, Bratislava, Mlynská dolina, vražda, Cervanová

Nahrávka môže usvedčiť vrahov Cervanovej

22.05.2018 20:00

Z českého bezpečnostného archívu vyniesol na svetlo novinár Hanus zvukovú nahrávku výpovede korunnej svedkyne v prípade vraždy Ľudmily Cervanovej.

Savčenková

Savčenkovej zamietli odvolanie voči predĺženiu väzby; schudla vraj 20 kíl

22.05.2018 19:55

Savčenková je vo väzbe pre obvinenie z plánovania teroristického útoku a prevratu.

Pamätník vzniku prvej Československej republiky

Oslava Československej republiky delí politikov

22.05.2018 19:34

Na sté výročie vzniku prvej Československej republiky sa chystajú oslavy, ale zatiaľ sa zdá, že Slováci si túto výnimočnú udalosť štátnym sviatkom nepripomenú.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 98
Celková čítanosť: 343521x
Priemerná čítanosť článkov: 3505x

Autor blogu

Kategórie