Založ si blog

Krč protestov Za slušné Slovensko degeneruje v konflikty.

 

Protesty Za slušné Slovensko neprinášajú riešenia, ale zato konflikty áno. Protesty prinášajú nevôľu a horkú príchuť z ich organizátorov. Demokracia má svoje pravidlá a to sú ústavné voľby každé štyri roky. Novinári a deti, tým že organizujú tieto pouličné otravy, len potvrdzujú fakt, že najväčšia koncentrácia blbcov je práve medzi novinármi, ktorí tento cirkus kŕčovite a mediálne podporujú. Ľudia sú už unavení z opakovanej témy okolo vraždy Kuciaka. Všetci už vieme čo sa stalo a rovnako vieme aj to, že novinárom dlhé roky nevadilo ani to, že sa na Slovensku expanzívne rozťahujú úžernícke firmy, exekútori, ktorí drancujú naše peňaženky a zničili tisíce rodín. To ľudí viac zaujíma pri všetkej úcte. Taktiež nepochopím rodinných príslušníkov zavraždenej rodiny Kuciaka a Kušnírovej. Za normálnejšie by som chápal, že sa stiahnu a budú smútiť za svojimi deťmi, ale miesto toho sa predvádzajú pred médiami. Pripadá mi to zvrátené a neúcta voči ich deťom. Tento cirkus žiaľ nevráti zosnulé deti späť na život. To by si mali ich rodičia uvedomiť. Som presvedčený, že posledné čo by ich deti chceli je tento pouličný cirkus. Tichý smútok by som si na nich vážil viac ako ich predvádzanie sa do ktorého ich natiahli média a len ich zneužívajú pre svoje hry.

Osobne si dokonca myslím, že prehnaná až chorá medializácia vraždy Kuciaka škodí aj samotnému vyšetrovaniu, pretože vyšetrovatelia teraz budú prehnane opatrnícki, čo skôr spomalí celé vyšetrovanie.

SMER je potrebné vymeniť, ale to čo robia protestujúci je ukážkou anarchie a hlúposti súčasne, ak si myslia 2% ľudí, že budú rozhodovať o 98% obyvateľov. Snáď si nemysli ulica, že bude robiť politiku akokoľvek SMER nemusím. Ak majú protestujúci vraha a dôkazy, nech to oznámia polícii, inak ide o fantasmagoriu čo robia.

Považujem napriek tomu za správne, aby demokraticky zvolená vláda v roku 2016 dovládla a nech voľby v roku 2020 rozhodnú o novom smerovaní Slovenska. Ľudia si však práve vďaka liberálne vedeným protestom Za slušné Slovensko uvedomujú viac ako inokedy, že tu nechceme americký liberalizmus reprezentovaný SaS a OĽaNO, ktorí zaručí, že prinesú tisíce imigrantov. Takže protestujúci nám tak trochu pomohli odhaliť nebezpečnú hrozbu politiky SaS a OĽaNO, ktorá by mohla po voľbách nastúpiť. Som presvedčený, že protestujúci svojim amatérskym a deštruktívnym prístupom spôsobujú iba konflikty v spoločnosti a povedie to k presne opačnému efektu v politike aký si želajú.

 

Nepotrebujeme toľko intelektuálov.

Protesty nechtiac ukazujú ďalší problém na Slovensku, ktorý nebol dosiaľ tak viditeľný a to je príliš veľa intelektuálov. Títo vševedkovia – intelektuáli ako náhle ich je príliš veľa, hrajú vždy a v každej spoločnosti deštruktívnu rolu. Príčinu vidím v nadmernej podpore vzniku vysokých škôl, ktoré dnes už berú takmer každého. Za socializmu bol aspoň aký taký výber z pomedzi študentov, ale dnes je to už len o kvantite a nie kvalite študentov. Nuž a tento súčasný nárast počtu nekvalitných študentov vyprodukoval pseudo -intelektuálov, ktorí mnoho nevedia, ale radi sa vyjadrujú k témam, ktorým málo rozumejú. Organizátori nemajú žiadne komunikačné prednosti, čím sú skôr hanbou pre univerzity. Študenti aj v minulosti vedeli obvykle zdatnejšie komunikovať.

 

Len veda posunie Slovensko k blahobytu.

Slovensko potrebuje vedecký priemysel, podporiť vedu, ktorá nám bude generovať 30% HDP , ďalej potrebujeme robotníkov, montérov, teda podporovať a oživiť stredné odborné učilištia a nie ako huby po daždi produkovať príliš veľa absolventov spoločenských vied na univerzitách. Aj tak potom pracujú títo absolventi univerzít v mnohých prípadoch na pracovných pozíciách na ktoré bohato stačí stredná škola. Tento nesúlad s praxou len vytláča absolventov stredných škôl z trhu práce a potom znechutení radšej odchádzajú do zahraničia.

Slovensko potrebuje pracovať, sústrediť sa na riešenie akútnych problémov a nie nezmyselne kaliť vody protestujúcimi Za slušné Slovensko. Slovensko potrebuje inú zmenu.

Nie americký liberalizmus, ktorý zabíjal chudobné národy v Iraku, Lýbii a teraz v  Sýrii, ale štátny kapitalizmus bude novým motorom Slovenska. Viac štátu, ale zachovať trh. Správne opatrenia, šokový plán na ukončenie chudoby, nekradnúť a všetko bude fungovať ako má v prospech občanov a nie v prospech oligarchov. To je príčina všetkých problémov na Slovensku.

 

Viktor Béreš

Podtatranský špekulant Kiska

19.05.2018

Ešte som nepočul, aby prezident nekandidoval aj druhý krát. Kiska tým dokázal, že ide len o podtatranského špekulanta. Týmto nielen, že sklamal voličov ale ich podrazil. Nech si nemyslí, že viac »

Matovič a Sulík budú večnou opozíciou.

17.05.2018

Ľudia by si mali prečítať program SaS a zistia, že sú tam také obludnosti ako zavedenie školného na vysokých školách, či predaj teplárni, železničnej spoločnosti KARGO, predaj VšZP či viac »

80% imigrantov sú analfabeti. Imigrácia by znížila IQ slovenského národa.

11.05.2018

Nemecko potvrdilo, že 80 % imigrantov sú analfabeti a nevedia ani obsluhovať klávesnicu na počítači. Imigrantov musíme radikálne odmietnuť aj na Slovensku aj za cenu straty eurofondov ako sa viac »

väzeň, väzenie, väznica, basa,

Egyptského novinára odsúdili na desať rokov väzenia

22.05.2018 22:59

Podľa súdu reportér šíril lživé informácie a bol členom bližšie nespresnenej zakázanej skupiny.

internáty, Bratislava, Mlynská dolina, vražda, Cervanová

Nahrávka môže usvedčiť vrahov Cervanovej

22.05.2018 20:00

Z českého bezpečnostného archívu vyniesol na svetlo novinár Hanus zvukovú nahrávku výpovede korunnej svedkyne v prípade vraždy Ľudmily Cervanovej.

Savčenková

Savčenkovej zamietli odvolanie voči predĺženiu väzby; schudla vraj 20 kíl

22.05.2018 19:55

Savčenková je vo väzbe pre obvinenie z plánovania teroristického útoku a prevratu.

Pamätník vzniku prvej Československej republiky

Oslava Československej republiky delí politikov

22.05.2018 19:34

Na sté výročie vzniku prvej Československej republiky sa chystajú oslavy, ale zatiaľ sa zdá, že Slováci si túto výnimočnú udalosť štátnym sviatkom nepripomenú.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 98
Celková čítanosť: 343520x
Priemerná čítanosť článkov: 3505x

Autor blogu

Kategórie