Založ si blog

DÔKAZ : USA použili chemické látky vo vojne.

USA nemajú žiadne morálne právo zasahovať do problémov Sýrie. Nezmyselné bombardovanie sýrskeho územia zo strany USA nemôže nič zmeniť. A kde sú tie chemické zbrane, ktoré tak hľadali ? Lebo nikto ich zatiaľ v Sýrii nenašiel.

 

Ale USA samé použili vo Vietname nebezpečné chemické látky s dioxínom v roku 1962. Postrekovali územia  nebezpečným toxínom dioxín, ktorý aj po 56 rokoch je v pôde a ohrozuje zdravie Vietnamcov.

 

Ešte aj dnes nameriame v pôde Severného Vietnamu 12 krát viac dioxínu ako je povolené maximum. A čo je najhoršie, tak USA považovali vietnamskú vojnu za laboratórium pre svoje vojenské cvičenia. Výsledkom však boli tisíce premárnených životov Vietnamcov.

USA rozbíjali Severný Vietnam v 60. a 70. rokoch, kde ale zažili tvrdú porážku od komunistického Severného Vietnamu, k čomu prispeli aj liberálne média v USA, ale napriek tomu ich angažovaniu sa vo Vietname to bola ich zbytočná nadpráca. Komunizmus aj tak potom ovládol Laos a Kambodžu, takže celé čo USA robili bolo úplne márne. A márna je ich snaha aj teraz v Sýrii. Ľahko sa môže stať, že v  Sýrii zažijú USA svoj nový Vietnam.

 

 USA si zabili prezidenta Kennedyho aj Martina Luthera Kinga

Akú čistotu a morálku nám USA prinášajú ? Len si spomeňme na stupeň korupcie v USA v dvadsiatich a tridsiatich rokoch. Ľudia znechutene radšej odchádzali z Washingtonu, ktorý bol celý skorumpovaný. Černochov mali za nič. Až keď sa začali černosi búriť a na scénu vstúpil Martin Luther King, ktorého USA tiež zavraždili, tak sa ľady pohli. Takže USA nemajú čo diktovať svetu svoje videnie. Celé 60. a 70.roky USA spriadali intrigy v Latinskej Amerike čoho výsledkom bol nástup diktátorov v Južnej Amerike.

V roku 2005 zaútočili USA na Irak, hoci sa tam nenašli žiadne chemické zbrane. Pýtam sa preto :

1.Kedy budú USA postavené pred medzinárodný súd za použitie chemických látok, ktorými postrekovali územie Severného Vietnamu v roku 1962 ? Išlo o špinavú vojnu USA, ktorú im história nikdy nezabudne.

2.Kedy budú USA postavené pred medzinárodný súd za to, že bývalý minister zahraničných vecí Colin Powell oklamal celú USA a OSN v roku 2005, keď presviedčal o prítomnosti chemických zbraní, ktoré sa v Iraku nenašli ?

USA zničili celý Irak, oživili tým kurdský problém a výsledkom ich koloniálnej politiky bol vznik ISIS. Potom prišla Arabská Jar, kde sa angažoval aj Soros a vieme ako je dnes Egypt nebezpečný. USA tak prinášajú chaos všade kde sa objavia.

A teraz je tu Sýria, ktorú chcú USA tiež zničiť, pričom vojna v Sýrii vznikla v roku 2011 ako pokračovanie Arabskej Jari s demokratizačnými procesmi, ktoré podporovali USA. Kvôli USA tak vznikol migračný problém, ktorý dnes ohrozuje aj Slovensko a musíme mu čeliť.

Takže kto je zodpovedný za vojnu v  Sýrii ? Len USA.

 

Viktor Béreš

4531
496
Posledný 09. 05. 2018, 13:07:15

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

Francúzsko Paríž dieťa záchranca hrdina

Paríž: otec dieťaťa, ktoré viselo z balkóna, dostal podmienku

25.09.2018 23:15

Mamoudou Gassama sa v máji vyšplhal po balkónoch na štvrté poschodie a zachránil štvorročného chlapca.

požiar

V Chorvátsku a Toskánsku zúria lesné požiare, evakuovali desiatky ľudí

25.09.2018 22:51, aktualizované: 23:03

Chorvátske úrady stále pátrajú po 25-ročnej žene z Mexika, ktorá je nezvestná.

Andrej Kiska

Kiska nesúhlasí s Trumpovou myšlienkou America First

25.09.2018 22:33

Prezident SR sa v utorok v New Yorku stretol aj s ukrajinským prezidentom Petrom Porošenkom.

verzilov

Verzilov z Pussy Riot je pri vedomí a uzdravuje sa

25.09.2018 21:56

Aktivista v utorok na Twitteri napísal, že predchádzajúcich 12 dní strávil "v čiernej diere".

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 414755x
Priemerná čítanosť článkov: 3913x

Autor blogu

Kategórie