Založ si blog

DÔKAZ : USA použili chemické látky vo vojne.

USA nemajú žiadne morálne právo zasahovať do problémov Sýrie. Nezmyselné bombardovanie sýrskeho územia zo strany USA nemôže nič zmeniť. A kde sú tie chemické zbrane, ktoré tak hľadali ? Lebo nikto ich zatiaľ v Sýrii nenašiel.

 

Ale USA samé použili vo Vietname nebezpečné chemické látky s dioxínom v roku 1962. Postrekovali územia  nebezpečným toxínom dioxín, ktorý aj po 56 rokoch je v pôde a ohrozuje zdravie Vietnamcov.

 

Ešte aj dnes nameriame v pôde Severného Vietnamu 12 krát viac dioxínu ako je povolené maximum. A čo je najhoršie, tak USA považovali vietnamskú vojnu za laboratórium pre svoje vojenské cvičenia. Výsledkom však boli tisíce premárnených životov Vietnamcov.

USA rozbíjali Severný Vietnam v 60. a 70. rokoch, kde ale zažili tvrdú porážku od komunistického Severného Vietnamu, k čomu prispeli aj liberálne média v USA, ale napriek tomu ich angažovaniu sa vo Vietname to bola ich zbytočná nadpráca. Komunizmus aj tak potom ovládol Laos a Kambodžu, takže celé čo USA robili bolo úplne márne. A márna je ich snaha aj teraz v Sýrii. Ľahko sa môže stať, že v  Sýrii zažijú USA svoj nový Vietnam.

 

 USA si zabili prezidenta Kennedyho aj Martina Luthera Kinga

Akú čistotu a morálku nám USA prinášajú ? Len si spomeňme na stupeň korupcie v USA v dvadsiatich a tridsiatich rokoch. Ľudia znechutene radšej odchádzali z Washingtonu, ktorý bol celý skorumpovaný. Černochov mali za nič. Až keď sa začali černosi búriť a na scénu vstúpil Martin Luther King, ktorého USA tiež zavraždili, tak sa ľady pohli. Takže USA nemajú čo diktovať svetu svoje videnie. Celé 60. a 70.roky USA spriadali intrigy v Latinskej Amerike čoho výsledkom bol nástup diktátorov v Južnej Amerike.

V roku 2005 zaútočili USA na Irak, hoci sa tam nenašli žiadne chemické zbrane. Pýtam sa preto :

1.Kedy budú USA postavené pred medzinárodný súd za použitie chemických látok, ktorými postrekovali územie Severného Vietnamu v roku 1962 ? Išlo o špinavú vojnu USA, ktorú im história nikdy nezabudne.

2.Kedy budú USA postavené pred medzinárodný súd za to, že bývalý minister zahraničných vecí Colin Powell oklamal celú USA a OSN v roku 2005, keď presviedčal o prítomnosti chemických zbraní, ktoré sa v Iraku nenašli ?

USA zničili celý Irak, oživili tým kurdský problém a výsledkom ich koloniálnej politiky bol vznik ISIS. Potom prišla Arabská Jar, kde sa angažoval aj Soros a vieme ako je dnes Egypt nebezpečný. USA tak prinášajú chaos všade kde sa objavia.

A teraz je tu Sýria, ktorú chcú USA tiež zničiť, pričom vojna v Sýrii vznikla v roku 2011 ako pokračovanie Arabskej Jari s demokratizačnými procesmi, ktoré podporovali USA. Kvôli USA tak vznikol migračný problém, ktorý dnes ohrozuje aj Slovensko a musíme mu čeliť.

Takže kto je zodpovedný za vojnu v  Sýrii ? Len USA.

 

Viktor Béreš

4531
496
Posledný 09. 05. 2018, 13:07:15

Podtatranský špekulant Kiska

19.05.2018

Ešte som nepočul, aby prezident nekandidoval aj druhý krát. Kiska tým dokázal, že ide len o podtatranského špekulanta. Týmto nielen, že sklamal voličov ale ich podrazil. Nech si nemyslí, že viac »

Matovič a Sulík budú večnou opozíciou.

17.05.2018

Ľudia by si mali prečítať program SaS a zistia, že sú tam také obludnosti ako zavedenie školného na vysokých školách, či predaj teplárni, železničnej spoločnosti KARGO, predaj VšZP či viac »

80% imigrantov sú analfabeti. Imigrácia by znížila IQ slovenského národa.

11.05.2018

Nemecko potvrdilo, že 80 % imigrantov sú analfabeti a nevedia ani obsluhovať klávesnicu na počítači. Imigrantov musíme radikálne odmietnuť aj na Slovensku aj za cenu straty eurofondov ako sa viac »

väzeň, väzenie, väznica, basa,

Egyptského novinára odsúdili na desať rokov väzenia

22.05.2018 22:59

Podľa súdu reportér šíril lživé informácie a bol členom bližšie nespresnenej zakázanej skupiny.

internáty, Bratislava, Mlynská dolina, vražda, Cervanová

Nahrávka môže usvedčiť vrahov Cervanovej

22.05.2018 20:00

Z českého bezpečnostného archívu vyniesol na svetlo novinár Hanus zvukovú nahrávku výpovede korunnej svedkyne v prípade vraždy Ľudmily Cervanovej.

Savčenková

Savčenkovej zamietli odvolanie voči predĺženiu väzby; schudla vraj 20 kíl

22.05.2018 19:55

Savčenková je vo väzbe pre obvinenie z plánovania teroristického útoku a prevratu.

Pamätník vzniku prvej Československej republiky

Oslava Československej republiky delí politikov

22.05.2018 19:34

Na sté výročie vzniku prvej Československej republiky sa chystajú oslavy, ale zatiaľ sa zdá, že Slováci si túto výnimočnú udalosť štátnym sviatkom nepripomenú.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 98
Celková čítanosť: 343519x
Priemerná čítanosť článkov: 3505x

Autor blogu

Kategórie