Založ si blog

DÔKAZ : USA použili chemické látky vo vojne.

USA nemajú žiadne morálne právo zasahovať do problémov Sýrie. Nezmyselné bombardovanie sýrskeho územia zo strany USA nemôže nič zmeniť. A kde sú tie chemické zbrane, ktoré tak hľadali ? Lebo nikto ich zatiaľ v Sýrii nenašiel.

 

Ale USA samé použili vo Vietname nebezpečné chemické látky s dioxínom v roku 1962. Postrekovali územia  nebezpečným toxínom dioxín, ktorý aj po 56 rokoch je v pôde a ohrozuje zdravie Vietnamcov.

 

Ešte aj dnes nameriame v pôde Severného Vietnamu 12 krát viac dioxínu ako je povolené maximum. A čo je najhoršie, tak USA považovali vietnamskú vojnu za laboratórium pre svoje vojenské cvičenia. Výsledkom však boli tisíce premárnených životov Vietnamcov.

USA rozbíjali Severný Vietnam v 60. a 70. rokoch, kde ale zažili tvrdú porážku od komunistického Severného Vietnamu, k čomu prispeli aj liberálne média v USA, ale napriek tomu ich angažovaniu sa vo Vietname to bola ich zbytočná nadpráca. Komunizmus aj tak potom ovládol Laos a Kambodžu, takže celé čo USA robili bolo úplne márne. A márna je ich snaha aj teraz v Sýrii. Ľahko sa môže stať, že v  Sýrii zažijú USA svoj nový Vietnam.

 

 USA si zabili prezidenta Kennedyho aj Martina Luthera Kinga

Akú čistotu a morálku nám USA prinášajú ? Len si spomeňme na stupeň korupcie v USA v dvadsiatich a tridsiatich rokoch. Ľudia znechutene radšej odchádzali z Washingtonu, ktorý bol celý skorumpovaný. Černochov mali za nič. Až keď sa začali černosi búriť a na scénu vstúpil Martin Luther King, ktorého USA tiež zavraždili, tak sa ľady pohli. Takže USA nemajú čo diktovať svetu svoje videnie. Celé 60. a 70.roky USA spriadali intrigy v Latinskej Amerike čoho výsledkom bol nástup diktátorov v Južnej Amerike.

V roku 2005 zaútočili USA na Irak, hoci sa tam nenašli žiadne chemické zbrane. Pýtam sa preto :

1.Kedy budú USA postavené pred medzinárodný súd za použitie chemických látok, ktorými postrekovali územie Severného Vietnamu v roku 1962 ? Išlo o špinavú vojnu USA, ktorú im história nikdy nezabudne.

2.Kedy budú USA postavené pred medzinárodný súd za to, že bývalý minister zahraničných vecí Colin Powell oklamal celú USA a OSN v roku 2005, keď presviedčal o prítomnosti chemických zbraní, ktoré sa v Iraku nenašli ?

USA zničili celý Irak, oživili tým kurdský problém a výsledkom ich koloniálnej politiky bol vznik ISIS. Potom prišla Arabská Jar, kde sa angažoval aj Soros a vieme ako je dnes Egypt nebezpečný. USA tak prinášajú chaos všade kde sa objavia.

A teraz je tu Sýria, ktorú chcú USA tiež zničiť, pričom vojna v Sýrii vznikla v roku 2011 ako pokračovanie Arabskej Jari s demokratizačnými procesmi, ktoré podporovali USA. Kvôli USA tak vznikol migračný problém, ktorý dnes ohrozuje aj Slovensko a musíme mu čeliť.

Takže kto je zodpovedný za vojnu v  Sýrii ? Len USA.

 

Viktor Béreš

4531
496
Posledný 09. 05. 2018, 13:07:15

Fico na Kube zrejme riešil svoj budúci azyl. Blaha ako obdivovateľ Kuby poslúžil ako maskot na odvedenie pozornosti od skutočného účelu cesty.

02.11.2018

Prečo nebol na tomto nečakanom a neohlásenom stretnutí slovenský veľvyslanec ? Fico sa totiž potreboval zrejme stretnúť s Výbohom v Karibiku. Akceptuje vôbec ešte Monako Výboha ako honorárneho viac »

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

andrej babiš

Väčšina Čechov verí, že Babiš bráni svojim deťom vypovedať v kauze Čapí hnízdo

15.11.2018 08:00

Z účastníkov prieskumu Medianu 57% verí tomu, že premiér sa snaží, aby jeho blízki nevypovedali na polícii.

Analytička Poštovej banky Jana Glasová

VIDEO: Spomalenie Nemecka zatiaľ ustojíme, tvrdí analytička Glasová

15.11.2018 08:00

Vrásky na čele môže Slovensku spôsobiť len výraznejšia eskalácia obchodnej vojny.

SR Bezpečnostná Rada Rusko Diplomati Vyhostenie BAX

V minulosti pomáhali nám, teraz je Slovensko schopné pomáhať druhým, tvrdí Lajčák

15.11.2018 07:36

Slovensko je prvou krajinou spomedzi v regióne strednej a juhovýchodnej Európy, s ktorou vláda USA uzavreli takúto dohodu.

Kalifornia, požiar, les, lietadlo

Najtragickejšie požiare v dejinách Kalifornie majú už 59 obetí

15.11.2018 06:46

Plamene vypálili územie o rozlohe 544 štvorcových kilometrov, z jednej tretiny je oheň uhasený.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 107
Celková čítanosť: 429960x
Priemerná čítanosť článkov: 4018x

Autor blogu

Kategórie