Založ si blog

80% imigrantov sú analfabeti. Imigrácia by znížila IQ slovenského národa.

Nemecko potvrdilo, že 80 % imigrantov sú analfabeti a nevedia ani obsluhovať klávesnicu na počítači. Imigrantov musíme radikálne odmietnuť aj na Slovensku aj za cenu straty eurofondov ako sa nám EÚ začala vyhrážať. Musíme túto horkú pilulku zhltnúť, ale uchráňme si slovenské gény. Prílev imigrantov, ktorí sú prevažne analfabeti, ako dokazujú tvrdé čísla z Nemecka, spôsobí debilizáciu slovenského národa. Asi nestačí, že úroveň vzdelania aj bez vplyvu imigrantov každoročne klesá ako výsledok politiky školstva doterajších vlád.

Imigranti sa nebudú prispôsobovať hostiteľskej krajine. Ak sa teda neprispôsobia oni ako menšina, mám vážne obavy, že väčšina sa bude prispôsobovať im ako to už vidíme vo Švédsku či Nemecku. Ide o diskrimináciu väčšiny.

Ani rezolúcia európskeho parlamentu, kde naši vlastizradcovia hlasovali za prijatie imigrantov aj na Slovensko nemusí byť ešte tou poslednou bodkou, pretože ak vláda nebude chcieť týchto votrelcov prijať, tak ich neprijmeme. Ale to sa vážne obávam, či vláda Pellegriniho bude dostatočne silná, aby sa postavila Bruselu. Ostáva veriť, že imigrantov vláda neprijme. Osobne by som neprijal ani jedného imigranta na územie Slovenska a verím, že nie som jediný tohto názoru.

 

KARMA Švédska

 

Feministky, ktoré tvrdo obhajujú práva žien vo Švédsku nechcú, aby imigranti, ktorí znásilnili Švédky boli vyhostení. K tomu už ťažko niečo dodať. Asi to Švédsku patrí, ak stratili schopnosť normálneho zdravého myslenia s pudom sebazáchovy. Z pohľadu vikingských prepadov, zabíjania, ktoré Vikingovia spôsobovali v severnom Anglicku v 8. storočí mi súčasný stav vo Švédsku príde ako paradox až KARMA za 8. storočie.

Odmietnime imigrantov včas, kým nenastanú aj na Slovensku problémy ako vo Švédku, kde utečenci zabíjajú mladé Švédky a utečenci sa tomu ešte smejú ako dokumentujú posledné prípady. Európanov považujú títo imigranti za podľudí, nevercov. Táto rétorika imigrantov sa hodí skôr do tretej ríše ako do dnešnej Európy. Importom imigrantov si importujeme len a  len problémy o ktorých sa mnohým ani nesníva.

Vo Švédsku aj Nemecku sa objavuje úplne nový problém a to je odmietanie ženského personálu zo strany imigrantov v nemocniciach. Mnohé zdravotné sestry nevedia čo s týmto problémom robiť a nemocnice predsa nemôžu zamestnávať iba chlapov.

 

V Taliansku sa sťažujú utečenci na kvalitu talianskych jedál.

 

Utečenci dokonca držia hladovku za lepší život, pritom vôbec nepracujú a ani sa neplánujú zamestnať. Dokonca imigranti vo Verone odmietajú jedlá ako špagety či hovädzie s ryžou, pričom všetko dostávajú zadarmo. Oni to vraj jesť nebudú a žiadajú lepšie jedlá od vlády.

Až tak ďaleko sme sa dostali s liberálnou demokraciou v Európe, že si nevieme poradiť z imigrantmi.

V žiadnom prípade by sme ich nemali prijímať na Slovensko. Bol by to výsmech našim predkom, ktorí dreli a budovali Slovensko po stáročia.

 

VIKTOR BÉREŠ

 

 

Fico na Kube zrejme riešil svoj budúci azyl. Blaha ako obdivovateľ Kuby poslúžil ako maskot na odvedenie pozornosti od skutočného účelu cesty.

02.11.2018

Prečo nebol na tomto nečakanom a neohlásenom stretnutí slovenský veľvyslanec ? Fico sa totiž potreboval zrejme stretnúť s Výbohom v Karibiku. Akceptuje vôbec ešte Monako Výboha ako honorárneho viac »

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Analytička Poštovej banky Jana Glasová

VIDEO: Spomalenie Nemecka zatiaľ ustojíme, tvrdí analytička Glasová

15.11.2018 08:00

Vrásky na čele môže Slovensku spôsobiť len výraznejšia eskalácia obchodnej vojny.

SR Bezpečnostná Rada Rusko Diplomati Vyhostenie BAX

V minulosti pomáhali nám, teraz je Slovensko schopné pomáhať druhým, tvrdí Lajčák

15.11.2018 07:36

Slovensko je prvou krajinou spomedzi v regióne strednej a juhovýchodnej Európy, s ktorou vláda USA uzavreli takúto dohodu.

Kalifornia, požiar, les, lietadlo

Najtragickejšie požiare v dejinách Kalifornie majú už 59 obetí

15.11.2018 06:46

Plamene vypálili územie o rozlohe 544 štvorcových kilometrov, z jednej tretiny je oheň uhasený.

obchvat BA most

Z obchvatu Bratislavy bude o dva roky hotová len R7

15.11.2018 06:00

Výstavba časti rýchlostnej cesty R7 a diaľnice D4 sa po dva a pol roku od podpisu zmlúv rozbehla. Koncesionár tvrdí, že má už zazmluvnené všetky potrebné subdodávky.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 107
Celková čítanosť: 429959x
Priemerná čítanosť článkov: 4018x

Autor blogu

Kategórie