Založ si blog

80% imigrantov sú analfabeti. Imigrácia by znížila IQ slovenského národa.

Nemecko potvrdilo, že 80 % imigrantov sú analfabeti a nevedia ani obsluhovať klávesnicu na počítači. Imigrantov musíme radikálne odmietnuť aj na Slovensku aj za cenu straty eurofondov ako sa nám EÚ začala vyhrážať. Musíme túto horkú pilulku zhltnúť, ale uchráňme si slovenské gény. Prílev imigrantov, ktorí sú prevažne analfabeti, ako dokazujú tvrdé čísla z Nemecka, spôsobí debilizáciu slovenského národa. Asi nestačí, že úroveň vzdelania aj bez vplyvu imigrantov každoročne klesá ako výsledok politiky školstva doterajších vlád.

Imigranti sa nebudú prispôsobovať hostiteľskej krajine. Ak sa teda neprispôsobia oni ako menšina, mám vážne obavy, že väčšina sa bude prispôsobovať im ako to už vidíme vo Švédsku či Nemecku. Ide o diskrimináciu väčšiny.

Ani rezolúcia európskeho parlamentu, kde naši vlastizradcovia hlasovali za prijatie imigrantov aj na Slovensko nemusí byť ešte tou poslednou bodkou, pretože ak vláda nebude chcieť týchto votrelcov prijať, tak ich neprijmeme. Ale to sa vážne obávam, či vláda Pellegriniho bude dostatočne silná, aby sa postavila Bruselu. Ostáva veriť, že imigrantov vláda neprijme. Osobne by som neprijal ani jedného imigranta na územie Slovenska a verím, že nie som jediný tohto názoru.

 

KARMA Švédska

 

Feministky, ktoré tvrdo obhajujú práva žien vo Švédsku nechcú, aby imigranti, ktorí znásilnili Švédky boli vyhostení. K tomu už ťažko niečo dodať. Asi to Švédsku patrí, ak stratili schopnosť normálneho zdravého myslenia s pudom sebazáchovy. Z pohľadu vikingských prepadov, zabíjania, ktoré Vikingovia spôsobovali v severnom Anglicku v 8. storočí mi súčasný stav vo Švédsku príde ako paradox až KARMA za 8. storočie.

Odmietnime imigrantov včas, kým nenastanú aj na Slovensku problémy ako vo Švédku, kde utečenci zabíjajú mladé Švédky a utečenci sa tomu ešte smejú ako dokumentujú posledné prípady. Európanov považujú títo imigranti za podľudí, nevercov. Táto rétorika imigrantov sa hodí skôr do tretej ríše ako do dnešnej Európy. Importom imigrantov si importujeme len a  len problémy o ktorých sa mnohým ani nesníva.

Vo Švédsku aj Nemecku sa objavuje úplne nový problém a to je odmietanie ženského personálu zo strany imigrantov v nemocniciach. Mnohé zdravotné sestry nevedia čo s týmto problémom robiť a nemocnice predsa nemôžu zamestnávať iba chlapov.

 

V Taliansku sa sťažujú utečenci na kvalitu talianskych jedál.

 

Utečenci dokonca držia hladovku za lepší život, pritom vôbec nepracujú a ani sa neplánujú zamestnať. Dokonca imigranti vo Verone odmietajú jedlá ako špagety či hovädzie s ryžou, pričom všetko dostávajú zadarmo. Oni to vraj jesť nebudú a žiadajú lepšie jedlá od vlády.

Až tak ďaleko sme sa dostali s liberálnou demokraciou v Európe, že si nevieme poradiť z imigrantmi.

V žiadnom prípade by sme ich nemali prijímať na Slovensko. Bol by to výsmech našim predkom, ktorí dreli a budovali Slovensko po stáročia.

 

VIKTOR BÉREŠ

 

 

Podtatranský špekulant Kiska

19.05.2018

Ešte som nepočul, aby prezident nekandidoval aj druhý krát. Kiska tým dokázal, že ide len o podtatranského špekulanta. Týmto nielen, že sklamal voličov ale ich podrazil. Nech si nemyslí, že viac »

Matovič a Sulík budú večnou opozíciou.

17.05.2018

Ľudia by si mali prečítať program SaS a zistia, že sú tam také obludnosti ako zavedenie školného na vysokých školách, či predaj teplárni, železničnej spoločnosti KARGO, predaj VšZP či viac »

DÔKAZ : USA použili chemické látky vo vojne.

08.05.2018

USA nemajú žiadne morálne právo zasahovať do problémov Sýrie. Nezmyselné bombardovanie sýrskeho územia zo strany USA nemôže nič zmeniť. A kde sú tie chemické zbrane, ktoré tak hľadali viac »

väzeň, väzenie, väznica, basa,

Egyptského novinára odsúdili na desať rokov väzenia

22.05.2018 22:59

Podľa súdu reportér šíril lživé informácie a bol členom bližšie nespresnenej zakázanej skupiny.

internáty, Bratislava, Mlynská dolina, vražda, Cervanová

Nahrávka môže usvedčiť vrahov Cervanovej

22.05.2018 20:00

Z českého bezpečnostného archívu vyniesol na svetlo novinár Hanus zvukovú nahrávku výpovede korunnej svedkyne v prípade vraždy Ľudmily Cervanovej.

Savčenková

Savčenkovej zamietli odvolanie voči predĺženiu väzby; schudla vraj 20 kíl

22.05.2018 19:55

Savčenková je vo väzbe pre obvinenie z plánovania teroristického útoku a prevratu.

Pamätník vzniku prvej Československej republiky

Oslava Československej republiky delí politikov

22.05.2018 19:34

Na sté výročie vzniku prvej Československej republiky sa chystajú oslavy, ale zatiaľ sa zdá, že Slováci si túto výnimočnú udalosť štátnym sviatkom nepripomenú.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 98
Celková čítanosť: 343518x
Priemerná čítanosť článkov: 3505x

Autor blogu

Kategórie