Založ si blog

Matovič a Sulík budú večnou opozíciou.

Ľudia by si mali prečítať program SaS a zistia, že sú tam také obludnosti ako zavedenie školného na vysokých školách, či predaj teplárni, železničnej spoločnosti KARGO, predaj VšZP či tichá privatizácia štátnych nemocníc. To je alternatíva vedúca do pekla. Vrcholom hlúposti Sulíka je, že ešte aj zvolal tlačovku, aby oznámil tieto nezmysly verejnosti. To by bola veru partička s Matovičom, ktorý by vyťahoval po mesiaci kauzy na svojich koaličných partnerov. Preto sa nečudujem Dankovi, že so Sulíkom nepôjde do vlády, čím je osud SaS a OĽaNO spečatený a vládu nikdy nezostavia.

Navyše Sulík aj Remišová pripustili prijať tisíce utečencov, čím sú pre drvivú väčšinu slovenského národa úplne neprijateľní. Celá pravica sa stavia nekriticky k imigrantom, takže pre Slovensko sú tieto strany bezpečnostnou hrozbou.

 

KAUZA GORILA

Sulík ani Matovič ani Lipšic v roku 2005 keď sa im dostal do rúk spis Gorila neurobili nič, aby kauzu medializovali, len čakali, čiže nemali záujem odkrývať bažinu PENTY a jej majiteľa Haščáka, ktorý figuruje v kauze ako hlavná postava.

 

Čo urobili zvolení župani za SaS a OĽaNO za pol roka v úrade ?

Župani za SaS a OĽaNO nemajú žiadne výsledky. V Bratislave Droba ledva prečítal prejav na Slavíne 9.5.2018. A okrem toho zamestnal Droba na VÚC aj Tomáša Szalaya, ktorý je personálne prepojený s Pentou a má byť hlavným lekárom bratislavskej župy. Takže okrem toho, že na bratislavskej župe sa zamestnávajú aj ľudia blízky Galkovi, tak žiadne výsledky relevantné pre občana nevidno. Tým sa krásne a pomerne rýchlo potvrdilo, že SaS aj OĽaNO nie sú alternatívou pre Slovensko, riešia iba posty pre svojich ľudí na úradoch, ktoré získali len vďaka marketingovej kampani a veľkého počtu billboardov. Županka za  OĽaNO Erika Jurínová v Žiline sa okrem vyháňania diabla z kancelárie bývalého župana Blanára už ničím neblysla.

Matovič a Sulík ostanú chvála Bohu večnou opozíciou a voľby VÚC nám aspoň poslúžili na to, aby sme videli, že voliť pravicové strany SaS a OĽaNO je úplne zbytočné. Verím, že časom vypadnú tieto strany aj z parlamentu a uvoľnia miesto šikovnejším stranám, ktoré na rozdiel od nich nemajú s PENTOU či oligarchiou žiadne prepojenia.

 

Viktor Béreš

 

Podtatranský špekulant Kiska

19.05.2018

Ešte som nepočul, aby prezident nekandidoval aj druhý krát. Kiska tým dokázal, že ide len o podtatranského špekulanta. Týmto nielen, že sklamal voličov ale ich podrazil. Nech si nemyslí, že viac »

80% imigrantov sú analfabeti. Imigrácia by znížila IQ slovenského národa.

11.05.2018

Nemecko potvrdilo, že 80 % imigrantov sú analfabeti a nevedia ani obsluhovať klávesnicu na počítači. Imigrantov musíme radikálne odmietnuť aj na Slovensku aj za cenu straty eurofondov ako sa viac »

DÔKAZ : USA použili chemické látky vo vojne.

08.05.2018

USA nemajú žiadne morálne právo zasahovať do problémov Sýrie. Nezmyselné bombardovanie sýrskeho územia zo strany USA nemôže nič zmeniť. A kde sú tie chemické zbrane, ktoré tak hľadali viac »

väzeň, väzenie, väznica, basa,

Egyptského novinára odsúdili na desať rokov väzenia

22.05.2018 22:59

Podľa súdu reportér šíril lživé informácie a bol členom bližšie nespresnenej zakázanej skupiny.

internáty, Bratislava, Mlynská dolina, vražda, Cervanová

Nahrávka môže usvedčiť vrahov Cervanovej

22.05.2018 20:00

Z českého bezpečnostného archívu vyniesol na svetlo novinár Hanus zvukovú nahrávku výpovede korunnej svedkyne v prípade vraždy Ľudmily Cervanovej.

Savčenková

Savčenkovej zamietli odvolanie voči predĺženiu väzby; schudla vraj 20 kíl

22.05.2018 19:55

Savčenková je vo väzbe pre obvinenie z plánovania teroristického útoku a prevratu.

Pamätník vzniku prvej Československej republiky

Oslava Československej republiky delí politikov

22.05.2018 19:34

Na sté výročie vzniku prvej Československej republiky sa chystajú oslavy, ale zatiaľ sa zdá, že Slováci si túto výnimočnú udalosť štátnym sviatkom nepripomenú.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 98
Celková čítanosť: 343517x
Priemerná čítanosť článkov: 3505x

Autor blogu

Kategórie