Založ si blog

Matovič a Sulík budú večnou opozíciou.

Ľudia by si mali prečítať program SaS a zistia, že sú tam také obludnosti ako zavedenie školného na vysokých školách, či predaj teplárni, železničnej spoločnosti KARGO, predaj VšZP či tichá privatizácia štátnych nemocníc. To je alternatíva vedúca do pekla. Vrcholom hlúposti Sulíka je, že ešte aj zvolal tlačovku, aby oznámil tieto nezmysly verejnosti. To by bola veru partička s Matovičom, ktorý by vyťahoval po mesiaci kauzy na svojich koaličných partnerov. Preto sa nečudujem Dankovi, že so Sulíkom nepôjde do vlády, čím je osud SaS a OĽaNO spečatený a vládu nikdy nezostavia.

Navyše Sulík aj Remišová pripustili prijať tisíce utečencov, čím sú pre drvivú väčšinu slovenského národa úplne neprijateľní. Celá pravica sa stavia nekriticky k imigrantom, takže pre Slovensko sú tieto strany bezpečnostnou hrozbou.

 

KAUZA GORILA

Sulík ani Matovič ani Lipšic v roku 2005 keď sa im dostal do rúk spis Gorila neurobili nič, aby kauzu medializovali, len čakali, čiže nemali záujem odkrývať bažinu PENTY a jej majiteľa Haščáka, ktorý figuruje v kauze ako hlavná postava.

 

Čo urobili zvolení župani za SaS a OĽaNO za pol roka v úrade ?

Župani za SaS a OĽaNO nemajú žiadne výsledky. V Bratislave Droba ledva prečítal prejav na Slavíne 9.5.2018. A okrem toho zamestnal Droba na VÚC aj Tomáša Szalaya, ktorý je personálne prepojený s Pentou a má byť hlavným lekárom bratislavskej župy. Takže okrem toho, že na bratislavskej župe sa zamestnávajú aj ľudia blízky Galkovi, tak žiadne výsledky relevantné pre občana nevidno. Tým sa krásne a pomerne rýchlo potvrdilo, že SaS aj OĽaNO nie sú alternatívou pre Slovensko, riešia iba posty pre svojich ľudí na úradoch, ktoré získali len vďaka marketingovej kampani a veľkého počtu billboardov. Županka za  OĽaNO Erika Jurínová v Žiline sa okrem vyháňania diabla z kancelárie bývalého župana Blanára už ničím neblysla.

Matovič a Sulík ostanú chvála Bohu večnou opozíciou a voľby VÚC nám aspoň poslúžili na to, aby sme videli, že voliť pravicové strany SaS a OĽaNO je úplne zbytočné. Verím, že časom vypadnú tieto strany aj z parlamentu a uvoľnia miesto šikovnejším stranám, ktoré na rozdiel od nich nemajú s PENTOU či oligarchiou žiadne prepojenia.

 

Viktor Béreš

 

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

V ČR sú už platy 4. 000 eur. Slováci sú zotročený národ a lokajská trieda vlády a oligarchov.

10.06.2018

V Čechách v ŠKODA Mladá Boleslav boli platy v máji vo výške 100.000 Kč (4.000 eur) a na Slovensku vo VW Bratislava máte niečo cez 1.000 eur. Väčšina pracujúcich na Slovensku nedosahuje ani viac »

dieťa, chudoba, slum

Odhalili kyjevskú kliniku, ktorá "vyvážala" deti do zahraničia

16.07.2018 20:00

Klinika inkasovala za svoje služby 32 000 eur, nájomná matka 6 000 eur.

nocni vlci, slavin,

Saková proti ruským motorkárom zatiaľ nezasiahne

16.07.2018 20:00

O činnosť klubu podporovaného ruským štátom sa má zaujímať aj Slovenská informačná služba.

indonézia, krokodíl, masaker

Nechutná pomsta prírode: Indonézania za smrť muža pozabíjali 292 krokodílov

16.07.2018 19:09

Väčšina zabitých zvierat boli chované v rámci programu na ochranu zvierat.

matečná

Matečná sa stretne s Čižnárom, chce mu vysvetliť systémy kontrol v PPA

16.07.2018 18:11

Hovoriť budú o výsledkoch preskúmania trestných vecí týkajúcich sa samostatne hospodáriacich roľníkov.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 105
Celková čítanosť: 379592x
Priemerná čítanosť článkov: 3615x

Autor blogu

Kategórie