Založ si blog

Zastavme likvidátorov Sulíka, Matoviča a Kisku, lebo Slovensko nedopadne dobre.

 

Slovensko začína hrdo dvíhať hlavu vo vlasteneckom duchu a nepotrebuje penťáckych posluhovačov ako je SaS a OĽaNO. Treba pripomenúť, že Sulík bol od začiatku vzniku strany SaS podporovaný Špirkom z Penty – vydával mu kadejaké publikácie, ktoré pomáhajú odjakživa len podnikateľom a nie pracujúcim. Preto je Sulík pre pracujúcich hrozba, lebo je to kapitalista a nie človek mysliaci na ľudí. Varujem pred zhubnou politikou SaS, ktorá nemá so zdravým selským rozumom nič spoločné. Robiť tlačovku, kde Sulík oznámil, že chce transformovať štátne nemocnice na obchodné firmy (ktoré potom s veľkou pravdepodobnosťou získa Penta) mi príde ako snaha podceňovať slovenský národ. Takíto ľudia nemôžu riadiť Slovensko za žiadnych okolností. Aby toho nebolo málo, tak pôvodný spoluvlastník Penty pán Špirko bol aj pri zrode OĽaNO – o čom sú obrazové záznamy. Takže je to náhoda ? Kto verí na náhody ? Ja veru nie. Čo však vzácne spája Matoviča a Sulíka je spoločné hlasovanie, ktorým si povalili vlastnú vládu Radičovej, ktorej boli súčasťou v roku 2011. Kto chce zažiť ešte pokračovanie cirkusu prosím, ale Slovensko už potrebuje nové prelomové riešenia, nie laboratórne liberálne experimenty SaS. Potrebujeme nový systém, ale nie ten, ktorý chce Sulík a Matovič – obaja sa vyjadrili v prospech imigrantov. Sulík pripustil tento rok, že by prijal aj 8.000 imigrantov. Matovič dokonca minulý rok (2017) povedal, že ISLAM je mierumilovné náboženstvo čo si už nevyžaduje komentár. Matovičová princezná Remišová pripustila prijať 5.000 imigrantov. Takže, čo tieto strany ponúkajú v prospech Slovenska ? Lebo ja vidím len všetko protislovenské a protinárodné ako následok ich politických nezrelých vyjadrení, ktoré spôsobia skazu jednak ekonomickú pre peňaženky ľudí a potom aj vnútro – spoločenskú, ak tu prídu imigranti na Slovensko.

Preto treba proamerické strany SaS a OĽaNO a Kiskovcov čím skôr dostať na smetisko dejín. Slovensko potrebuje politiku, ktorá sa konečne postaví Bruselu. Čo hmatateľné urobil Sulík ako europoslanec pre Slovensko ? Aký je jeho prínos pre slovenský národ ? Vedia ľudia, že Sulík chce predať aj VšZP ? Vedia ľudia, že chce vysokoškolákom zaviesť školné ? Nie, to nepotrebujeme, nechceme a ďakujeme. Nech radšej emigrujú čím skôr napr. do Nemecka odkiaľ Sulík aj prišiel, lebo Slovensko potrebuje proslovenských politikov, ktorí budú hájiť vlastenectvo a hlavne zvýšia konečne životnú úroveň pracujúcich a nie buržoáznych kapitalistov.

Zvolený bratislavský župan za SaS Droba dokonca likviduje lekárov. Pediatričku (liečila detí 46 rokov), ktorá pracovala na Kramároch (už na dôchodku ) a bola skúsená odborníčka  Droba zlikvidoval tým, že jej zrušil zmluvu, takže pomaly nebude mať kto liečiť deti v Bratislave. Ako môže niekto žiadať od lekára – dôchodcu, aby nastúpil na pohotovosť v noci na 12 hod službu ? A pritom nemá kto liečiť deti, lebo odborníci -lekári utekajú do zahraničia za lepšími platmi. Takto hlúpo a sebecky sa správa SaS už v súčasnosti. SaS nie je žiadna alternatíva.

Zastavme likvidátorov Sulíka, Matoviča a Kiskovcov čím skôr, lebo Slovensko nedopadne dobre.

Stískam všetkým ruku.

VIKTOR BÉREŠ

V ČR sú už platy 4. 000 eur. Slováci sú zotročený národ a lokajská trieda vlády a oligarchov.

10.06.2018

V Čechách v ŠKODA Mladá Boleslav boli platy v máji vo výške 100.000 Kč (4.000 eur) a na Slovensku vo VW Bratislava máte niečo cez 1.000 eur. Väčšina pracujúcich na Slovensku nedosahuje ani viac »

Buržoázny likvidátor Sulík chce drancovať peňaženky občanov.

03.06.2018

Ak má pracujúci človek úplne bežný príjem napr. 650 eur v hrubom, tak podľa Sulíka Vám to po jeho liberálnej reforme má vystačiť na dôchodok 120 eur. Skvelá vízia, že ? Opäť sa teda viac »

Otvorená výzva poslancom parlamentu za SMER vo veci marakešskej deklarácie.

30.05.2018

Vážení poslanci NR SR za stranu SMER, nikdy by som si nedovolil pochybovať ani v náznaku, že ste si neprečítali Ústavu SR, ktorú bravúrne ovládate ako ústavní činitelia SR. Vychádzajúc viac »

Lifeline

Taliani aj Malta odmietli prijať ďalšiu loď s migrantmi. Neľudské, znie z Ríma

22.06.2018 21:27

Taliansky minister dopravy Danilo Toninelli oznámil, že Malta odmietla prijať záchrannú loď Lifeline s 224 migrantmi na palube.

Izrael Palestínčania Gaza protesty zranení

V pásme Gazy sa opäť protestovalo, najmenej 20 Palestínčanov sa zranilo

22.06.2018 21:06

Najmenej 20 Palestínčanov utrpelo zranenia počas ďalšieho zo série protestov na hraniciach medzi pásmom Gazy a Izraelom.

Bašár Asad

Rokovať s USA? Strata času, verí Asad

22.06.2018 20:08

Sýrsky prezident Baššár al-Asad si myslí, že je nezmyselné rokovať so Spojenými štátmi americkými.

Ukrajina

Z jednej zo stredoeurópskych krajín prepašovali na Ukrajinu rádium 226, tvrdí SBU

22.06.2018 19:31

Útvar kontrarozviedky Ukrajinskej bezpečnostnej služby v rámci viacstupňovej špeciálnej operácie zabránil predaju jadrového materiálu v krajine.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 369896x
Priemerná čítanosť článkov: 3591x

Autor blogu

Kategórie