Založ si blog

Zastavme likvidátorov Sulíka, Matoviča a Kisku, lebo Slovensko nedopadne dobre.

 

Slovensko začína hrdo dvíhať hlavu vo vlasteneckom duchu a nepotrebuje penťáckych posluhovačov ako je SaS a OĽaNO. Treba pripomenúť, že Sulík bol od začiatku vzniku strany SaS podporovaný Špirkom z Penty – vydával mu kadejaké publikácie, ktoré pomáhajú odjakživa len podnikateľom a nie pracujúcim. Preto je Sulík pre pracujúcich hrozba, lebo je to kapitalista a nie človek mysliaci na ľudí. Varujem pred zhubnou politikou SaS, ktorá nemá so zdravým selským rozumom nič spoločné. Robiť tlačovku, kde Sulík oznámil, že chce transformovať štátne nemocnice na obchodné firmy (ktoré potom s veľkou pravdepodobnosťou získa Penta) mi príde ako snaha podceňovať slovenský národ. Takíto ľudia nemôžu riadiť Slovensko za žiadnych okolností. Aby toho nebolo málo, tak pôvodný spoluvlastník Penty pán Špirko bol aj pri zrode OĽaNO – o čom sú obrazové záznamy. Takže je to náhoda ? Kto verí na náhody ? Ja veru nie. Čo však vzácne spája Matoviča a Sulíka je spoločné hlasovanie, ktorým si povalili vlastnú vládu Radičovej, ktorej boli súčasťou v roku 2011. Kto chce zažiť ešte pokračovanie cirkusu prosím, ale Slovensko už potrebuje nové prelomové riešenia, nie laboratórne liberálne experimenty SaS. Potrebujeme nový systém, ale nie ten, ktorý chce Sulík a Matovič – obaja sa vyjadrili v prospech imigrantov. Sulík pripustil tento rok, že by prijal aj 8.000 imigrantov. Matovič dokonca minulý rok (2017) povedal, že ISLAM je mierumilovné náboženstvo čo si už nevyžaduje komentár. Matovičová princezná Remišová pripustila prijať 5.000 imigrantov. Takže, čo tieto strany ponúkajú v prospech Slovenska ? Lebo ja vidím len všetko protislovenské a protinárodné ako následok ich politických nezrelých vyjadrení, ktoré spôsobia skazu jednak ekonomickú pre peňaženky ľudí a potom aj vnútro – spoločenskú, ak tu prídu imigranti na Slovensko.

Preto treba proamerické strany SaS a OĽaNO a Kiskovcov čím skôr dostať na smetisko dejín. Slovensko potrebuje politiku, ktorá sa konečne postaví Bruselu. Čo hmatateľné urobil Sulík ako europoslanec pre Slovensko ? Aký je jeho prínos pre slovenský národ ? Vedia ľudia, že Sulík chce predať aj VšZP ? Vedia ľudia, že chce vysokoškolákom zaviesť školné ? Nie, to nepotrebujeme, nechceme a ďakujeme. Nech radšej emigrujú čím skôr napr. do Nemecka odkiaľ Sulík aj prišiel, lebo Slovensko potrebuje proslovenských politikov, ktorí budú hájiť vlastenectvo a hlavne zvýšia konečne životnú úroveň pracujúcich a nie buržoáznych kapitalistov.

Zvolený bratislavský župan za SaS Droba dokonca likviduje lekárov. Pediatričku (liečila detí 46 rokov), ktorá pracovala na Kramároch (už na dôchodku ) a bola skúsená odborníčka  Droba zlikvidoval tým, že jej zrušil zmluvu, takže pomaly nebude mať kto liečiť deti v Bratislave. Ako môže niekto žiadať od lekára – dôchodcu, aby nastúpil na pohotovosť v noci na 12 hod službu ? A pritom nemá kto liečiť deti, lebo odborníci -lekári utekajú do zahraničia za lepšími platmi. Takto hlúpo a sebecky sa správa SaS už v súčasnosti. SaS nie je žiadna alternatíva.

Zastavme likvidátorov Sulíka, Matoviča a Kiskovcov čím skôr, lebo Slovensko nedopadne dobre.

Stískam všetkým ruku.

VIKTOR BÉREŠ

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

SR Prievidza Bojnice Nemocnica MZ Kalavská Návšteva TNX

Kalavská: Rezort zdravotníctva v rámci stratifikácie s bojnickou nemocnicou počíta

15.10.2018 15:41

Bojnická nemocnica má dlhodobo problémy s nedostatočnými platbami za výkony.

NAKA

NAKA zasahovala v Limbachu a Moste pri Bratislave

15.10.2018 15:19

Zásah má súvisieť s envirokriminalitou a vyvážaním nebezpečného odpadu na skládku aj pod obchvat D4.

rekreácia, Štrbské pleso, Vysoké Tatry,

Rekreačné poukazy budú pre ľudí, ktorí sú zamestnaní aspoň 24 mesiacov

15.10.2018 14:50

Povinnosť sa bude vzťahovať na zamestnávateľov, ktorí zamestnávajú 50 a viac zamestnancov.

nemecko, kolín, stanica, železnica, polícia, rukojemník

Polícia ukončila rukojemnícku drámu na železničnej stanici v Kolíne

15.10.2018 14:25, aktualizované: 15:40

Celú železničnú stanicu, jednu z najväčších v krajine, evakuovali a uzavreli, podobne ako aj námestie Breslauer Platz za stanicou.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 418192x
Priemerná čítanosť článkov: 3945x

Autor blogu

Kategórie