Založ si blog

Otvorená výzva poslancom parlamentu za SMER vo veci marakešskej deklarácie.

Vážení poslanci NR SR za stranu SMER,

nikdy by som si nedovolil pochybovať ani v náznaku, že ste si neprečítali Ústavu SR, ktorú bravúrne ovládate ako ústavní činitelia SR. Vychádzajúc z tohto presvedčenia si dovoľujem osobitne upriamiť vašu pozornosť na prvé riadky preambuly Ústavy, ktorá jasne hovorí o politickom a kultúrnom dedičstve našich predkov a sebaurčení slovenského národa.

Aby sme nestrácali čas, chcem vás požiadať v mene slovenského národa, aby ste marakešskú deklaráciu o imigrantoch v pléne rezolútne trvalo a definitívne odmietli.

Vôľa vášho úzkeho vedenia Smeru nemôže stáť nad vôľou národa a ani nad vašou vôľou – poslancov SMERU. Iste, nie je potrebné zbytočne pripomínať čo SMER pred parlamentnými voľbami 2016 sľuboval občanom, citujem : „CHRÁNIME SLOVENSKO „ Zatiaľ nás chráni Váš premiér Pellegrini len pred krehkou nádejou, že imigranti na Slovensku neskončia. Premiér Pellegrini porušil nielen predvolebný sľub, ale čo je ešte horšie, tak  sklamal poslanie sociálnej demokracie (ku ktorej sa SMER roky hlásil), ktorá má chrániť záujmy pracujúcich na Slovensku čo s témou imigrácie úzko súvisí z hľadiska platových vyhliadok.

V prípade, že marakešskú rezolúciu neodmietnete v pléne NR SR, vyzývam všetkých poslancov NRSR za SMER, aby ste zložili Váš poslanecký mandát, pretože pôjde o kolosálny podvod SMERU voči občanom Slovenska a to ešte nazývam veci veľmi jemnocitne.

Deklarácia Marakeš 2018 predznamenáva s istotou prílev imigrantov na Slovensko. Premiér Pellegrini prekročil všetky kompetencie tým, že Slovensko deklaráciu 2.5.2018 podpísalo v marockom Marakeši. Deklaráciu nepodpísalo Maďarsko, ktoré pochopilo, že ide o zradu voči občanom hostiteľských krajín.

Občania Slovenska by takúto deklaráciu väčšinovo nikdy nepodporili, čo iste tušíte a viete, keďže sa často pohybujeme medzi voličmi po celom Slovensku.

Keďže parlament má väčšiu váhu ako vláda, je najvyšší čas zastaviť túto medzihru a nepremyslené podpísanie marakešskej deklarácie. Iste počujete aj vy to ohlušujúce ticho zo strany mainstreamových médií, ktoré sú piatou kolónou na Slovensku a najradšej by sami nahradili vládu. Zabudnime na intelektuálov aj oportunistov, riaďme sa selským rozumom. Zastavte túto nehoráznu marockú deklaráciu.

Pokiaľ to neurobíte navždy sa odpíšete pred slovenským národom, čo iste nechcete urobiť.

Vážení poslanci, poprosím vás, aby ste prečítali vedeniu SMERU prvé tri riadky preambuly Ústavy SR o politickom a kultúrnom dedičstve našich predkov a sebaurčení slovenského národa.

Buďte odvážni vo vašich krokoch a nebojte sa postaviť na stranu slovenského národa.

 

Pozdravujem Vás

 

Ing. Viktor Béreš

 

 

Dňa 29.05.2018 v Bratislave

 

P.S: List  bol poslaný  poslancom NR SR za SMER

 

 

 

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

SR Prievidza Bojnice Nemocnica MZ Kalavská Návšteva TNX

Kalavská: Rezort zdravotníctva v rámci stratifikácie s bojnickou nemocnicou počíta

15.10.2018 15:41

Bojnická nemocnica má dlhodobo problémy s nedostatočnými platbami za výkony.

NAKA

NAKA zasahovala v Limbachu a Moste pri Bratislave

15.10.2018 15:19

Zásah má súvisieť s envirokriminalitou a vyvážaním nebezpečného odpadu na skládku aj pod obchvat D4.

rekreácia, Štrbské pleso, Vysoké Tatry,

Rekreačné poukazy budú pre ľudí, ktorí sú zamestnaní aspoň 24 mesiacov

15.10.2018 14:50

Povinnosť sa bude vzťahovať na zamestnávateľov, ktorí zamestnávajú 50 a viac zamestnancov.

nemecko, kolín, stanica, železnica, polícia, rukojemník

Polícia ukončila rukojemnícku drámu na železničnej stanici v Kolíne

15.10.2018 14:25, aktualizované: 15:40

Celú železničnú stanicu, jednu z najväčších v krajine, evakuovali a uzavreli, podobne ako aj námestie Breslauer Platz za stanicou.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 418202x
Priemerná čítanosť článkov: 3945x

Autor blogu

Kategórie