Založ si blog

Otvorená výzva poslancom parlamentu za SMER vo veci marakešskej deklarácie.

Vážení poslanci NR SR za stranu SMER,

nikdy by som si nedovolil pochybovať ani v náznaku, že ste si neprečítali Ústavu SR, ktorú bravúrne ovládate ako ústavní činitelia SR. Vychádzajúc z tohto presvedčenia si dovoľujem osobitne upriamiť vašu pozornosť na prvé riadky preambuly Ústavy, ktorá jasne hovorí o politickom a kultúrnom dedičstve našich predkov a sebaurčení slovenského národa.

Aby sme nestrácali čas, chcem vás požiadať v mene slovenského národa, aby ste marakešskú deklaráciu o imigrantoch v pléne rezolútne trvalo a definitívne odmietli.

Vôľa vášho úzkeho vedenia Smeru nemôže stáť nad vôľou národa a ani nad vašou vôľou – poslancov SMERU. Iste, nie je potrebné zbytočne pripomínať čo SMER pred parlamentnými voľbami 2016 sľuboval občanom, citujem : „CHRÁNIME SLOVENSKO „ Zatiaľ nás chráni Váš premiér Pellegrini len pred krehkou nádejou, že imigranti na Slovensku neskončia. Premiér Pellegrini porušil nielen predvolebný sľub, ale čo je ešte horšie, tak  sklamal poslanie sociálnej demokracie (ku ktorej sa SMER roky hlásil), ktorá má chrániť záujmy pracujúcich na Slovensku čo s témou imigrácie úzko súvisí z hľadiska platových vyhliadok.

V prípade, že marakešskú rezolúciu neodmietnete v pléne NR SR, vyzývam všetkých poslancov NRSR za SMER, aby ste zložili Váš poslanecký mandát, pretože pôjde o kolosálny podvod SMERU voči občanom Slovenska a to ešte nazývam veci veľmi jemnocitne.

Deklarácia Marakeš 2018 predznamenáva s istotou prílev imigrantov na Slovensko. Premiér Pellegrini prekročil všetky kompetencie tým, že Slovensko deklaráciu 2.5.2018 podpísalo v marockom Marakeši. Deklaráciu nepodpísalo Maďarsko, ktoré pochopilo, že ide o zradu voči občanom hostiteľských krajín.

Občania Slovenska by takúto deklaráciu väčšinovo nikdy nepodporili, čo iste tušíte a viete, keďže sa často pohybujeme medzi voličmi po celom Slovensku.

Keďže parlament má väčšiu váhu ako vláda, je najvyšší čas zastaviť túto medzihru a nepremyslené podpísanie marakešskej deklarácie. Iste počujete aj vy to ohlušujúce ticho zo strany mainstreamových médií, ktoré sú piatou kolónou na Slovensku a najradšej by sami nahradili vládu. Zabudnime na intelektuálov aj oportunistov, riaďme sa selským rozumom. Zastavte túto nehoráznu marockú deklaráciu.

Pokiaľ to neurobíte navždy sa odpíšete pred slovenským národom, čo iste nechcete urobiť.

Vážení poslanci, poprosím vás, aby ste prečítali vedeniu SMERU prvé tri riadky preambuly Ústavy SR o politickom a kultúrnom dedičstve našich predkov a sebaurčení slovenského národa.

Buďte odvážni vo vašich krokoch a nebojte sa postaviť na stranu slovenského národa.

 

Pozdravujem Vás

 

Ing. Viktor Béreš

 

 

Dňa 29.05.2018 v Bratislave

 

P.S: List  bol poslaný  poslancom NR SR za SMER

 

 

 

V ČR sú už platy 4. 000 eur. Slováci sú zotročený národ a lokajská trieda vlády a oligarchov.

10.06.2018

V Čechách v ŠKODA Mladá Boleslav boli platy v máji vo výške 100.000 Kč (4.000 eur) a na Slovensku vo VW Bratislava máte niečo cez 1.000 eur. Väčšina pracujúcich na Slovensku nedosahuje ani viac »

Buržoázny likvidátor Sulík chce drancovať peňaženky občanov.

03.06.2018

Ak má pracujúci človek úplne bežný príjem napr. 650 eur v hrubom, tak podľa Sulíka Vám to po jeho liberálnej reforme má vystačiť na dôchodok 120 eur. Skvelá vízia, že ? Opäť sa teda viac »

Zastavme likvidátorov Sulíka, Matoviča a Kisku, lebo Slovensko nedopadne dobre.

26.05.2018

Slovensko začína hrdo dvíhať hlavu vo vlasteneckom duchu a nepotrebuje penťáckych posluhovačov ako je SaS a OĽaNO. Treba pripomenúť, že Sulík bol od začiatku vzniku strany SaS podporovaný viac »

Lifeline

Taliani aj Malta odmietli prijať ďalšiu loď s migrantmi. Neľudské, znie z Ríma

22.06.2018 21:27

Taliansky minister dopravy Danilo Toninelli oznámil, že Malta odmietla prijať záchrannú loď Lifeline s 224 migrantmi na palube.

Izrael Palestínčania Gaza protesty zranení

V pásme Gazy sa opäť protestovalo, najmenej 20 Palestínčanov sa zranilo

22.06.2018 21:06

Najmenej 20 Palestínčanov utrpelo zranenia počas ďalšieho zo série protestov na hraniciach medzi pásmom Gazy a Izraelom.

Bašár Asad

Rokovať s USA? Strata času, verí Asad

22.06.2018 20:08

Sýrsky prezident Baššár al-Asad si myslí, že je nezmyselné rokovať so Spojenými štátmi americkými.

Ukrajina

Z jednej zo stredoeurópskych krajín prepašovali na Ukrajinu rádium 226, tvrdí SBU

22.06.2018 19:31

Útvar kontrarozviedky Ukrajinskej bezpečnostnej služby v rámci viacstupňovej špeciálnej operácie zabránil predaju jadrového materiálu v krajine.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 369897x
Priemerná čítanosť článkov: 3591x

Autor blogu

Kategórie