Založ si blog

Buržoázny likvidátor Sulík chce drancovať peňaženky občanov.

Ak má pracujúci človek úplne bežný príjem napr. 650 eur v hrubom, tak podľa Sulíka Vám to po jeho liberálnej reforme má vystačiť na dôchodok 120 eur. Skvelá vízia, že ? Opäť sa teda len potvrdzuje fakt, že Sulík je tu len pre podnikateľov, ale pre bežných pracujúcich, ktorých je 99%, je tento bábkový politik výnimočnou existenčnou hrozbou.

Skrytá podpora súkromných zdravotných poisťovní ako je penťácka Dôvera či UNION je do očí bijúca a len blázon by podporil takú stranu, ktorá chce, aby sme z našich odvodov mali zdarma len min. zdravotnú starostlivosť a všetko na čo sme zvyknutí, že máme ešte v ambulanciách a v nemocniciach grátis, si budeme musieť priplácať cez nejaké trápne poistné balíčky, ktoré napr. Vám Penta (prepáčte- ich poisťovňa Dôvera) môže okamžite ponúknuť ako formu komerčného poistenia samozrejme za príplatok. Takže ľudia si priplatia a budú ešte chudobnejší ako sú dnes. Slovensko sa potom už môže rovno premenovať na Kapitalistická SaS SLOVAKIA s.r.o., kde ľudia ostávajú slabo zarábajúcimi otrokmi (naproti tomu min. mzda v Luxembursku je 1.999 eur), ktorých treba vyžmýkať do poslednej kvapky.

Nie, nie, toto musíme stopnúť už teraz v zárodku a verím, že ani v jesenných komunálnych voľbách 2018 ľudia nepodporia proamericky zmýšľajúceho Sulíka a jeho cirkusanta Matoviča – chudáčika, ktorý si založil politiku len na otváraní káuz, ktoré všetci aj tak všetci poznáme. Napokon som presvedčený, že je to len zákerná predvolebná zásterka pravice a po voľbách by Matovič so Sulíkom nič prevratné neurobili, lebo na to nemajú žiadne osobnostné predpoklady.

Na 120 % som presvedčený, že SaS ani OĽaNO nebudú robiť po voľbách nič čo sa týka očisty právneho štátu, nezávislosti polície, súdov, ale jediné čomu verím, že Sulík urobí je, že Penta dostane štátne nemocnice pod kontrolu, vstúpi tam ako skrytý akcionár cez cyperskú alebo holandskú spoločnosť (nech to naoko vyzerá dobre) a po 5 rokoch to od nich prevezme Dôvera a to už nikto riešiť nebude. Takto ovládne Penta celé Slovensko pomocou Sulíka, Matoviča a Kollára.

Boh nás varuj preto pred Sulíkom a špekulantom Matovičom. Musel som sa pred pár dňami po večeri za brucho chytať od smiechu ale so slzami v očiach keď som čítal, že Sulík, Matovič a Kollár navrhli na primátora Bratislavy spoločného kandidáta Mrvu. Starosta Mrva sa tým iba sám diskredituje, pretože ho podporuje aj mafián Kollár. Považujem už na vrchol drzosti, že štátne orgány podvodníka Kollára (pravú ruku zavraždeného mafiána Žaluďa – ktorý svojho času ovládal bratislavské mraziarne) doteraz nezavreli, ale dokonca ho nechávajú sedieť v parlamente. Nuž nevadí, lebo čoskoro sa to dúfam zmení. Tento absurdistan, ktorý vládne na Slovensku, je už neudržateľný a  voľby (hlavne parlamentné) dúfam zmenia Slovensko na nepoznanie s  víziou obnovy Slovenska na prosperujúcu krajinu, aby sme čím skôr vybudovali normálny štát, ktorý sa postará o ľudí, ktorí sa ocitnú v sociálnej a zdravotnej núdzi.

V jesenných voľbách nech si každý položí aspoň jednu základnú otázku. Chcem zmenu alebo nie ?

 

Viktor Béreš

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

23.07.2018

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne viac »

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

SR Prievidza Bojnice Nemocnica MZ Kalavská Návšteva TNX

Kalavská: Rezort zdravotníctva v rámci stratifikácie s bojnickou nemocnicou počíta

15.10.2018 15:41

Bojnická nemocnica má dlhodobo problémy s nedostatočnými platbami za výkony.

NAKA

NAKA zasahovala v Limbachu a Moste pri Bratislave

15.10.2018 15:19

Zásah má súvisieť s envirokriminalitou a vyvážaním nebezpečného odpadu na skládku aj pod obchvat D4.

rekreácia, Štrbské pleso, Vysoké Tatry,

Rekreačné poukazy budú pre ľudí, ktorí sú zamestnaní aspoň 24 mesiacov

15.10.2018 14:50

Povinnosť sa bude vzťahovať na zamestnávateľov, ktorí zamestnávajú 50 a viac zamestnancov.

nemecko, kolín, stanica, železnica, polícia, rukojemník

Polícia ukončila rukojemnícku drámu na železničnej stanici v Kolíne

15.10.2018 14:25, aktualizované: 15:40

Celú železničnú stanicu, jednu z najväčších v krajine, evakuovali a uzavreli, podobne ako aj námestie Breslauer Platz za stanicou.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 418185x
Priemerná čítanosť článkov: 3945x

Autor blogu

Kategórie