Založ si blog

Buržoázny likvidátor Sulík chce drancovať peňaženky občanov.

Ak má pracujúci človek úplne bežný príjem napr. 650 eur v hrubom, tak podľa Sulíka Vám to po jeho liberálnej reforme má vystačiť na dôchodok 120 eur. Skvelá vízia, že ? Opäť sa teda len potvrdzuje fakt, že Sulík je tu len pre podnikateľov, ale pre bežných pracujúcich, ktorých je 99%, je tento bábkový politik výnimočnou existenčnou hrozbou.

Skrytá podpora súkromných zdravotných poisťovní ako je penťácka Dôvera či UNION je do očí bijúca a len blázon by podporil takú stranu, ktorá chce, aby sme z našich odvodov mali zdarma len min. zdravotnú starostlivosť a všetko na čo sme zvyknutí, že máme ešte v ambulanciách a v nemocniciach grátis, si budeme musieť priplácať cez nejaké trápne poistné balíčky, ktoré napr. Vám Penta (prepáčte- ich poisťovňa Dôvera) môže okamžite ponúknuť ako formu komerčného poistenia samozrejme za príplatok. Takže ľudia si priplatia a budú ešte chudobnejší ako sú dnes. Slovensko sa potom už môže rovno premenovať na Kapitalistická SaS SLOVAKIA s.r.o., kde ľudia ostávajú slabo zarábajúcimi otrokmi (naproti tomu min. mzda v Luxembursku je 1.999 eur), ktorých treba vyžmýkať do poslednej kvapky.

Nie, nie, toto musíme stopnúť už teraz v zárodku a verím, že ani v jesenných komunálnych voľbách 2018 ľudia nepodporia proamericky zmýšľajúceho Sulíka a jeho cirkusanta Matoviča – chudáčika, ktorý si založil politiku len na otváraní káuz, ktoré všetci aj tak všetci poznáme. Napokon som presvedčený, že je to len zákerná predvolebná zásterka pravice a po voľbách by Matovič so Sulíkom nič prevratné neurobili, lebo na to nemajú žiadne osobnostné predpoklady.

Na 120 % som presvedčený, že SaS ani OĽaNO nebudú robiť po voľbách nič čo sa týka očisty právneho štátu, nezávislosti polície, súdov, ale jediné čomu verím, že Sulík urobí je, že Penta dostane štátne nemocnice pod kontrolu, vstúpi tam ako skrytý akcionár cez cyperskú alebo holandskú spoločnosť (nech to naoko vyzerá dobre) a po 5 rokoch to od nich prevezme Dôvera a to už nikto riešiť nebude. Takto ovládne Penta celé Slovensko pomocou Sulíka, Matoviča a Kollára.

Boh nás varuj preto pred Sulíkom a špekulantom Matovičom. Musel som sa pred pár dňami po večeri za brucho chytať od smiechu ale so slzami v očiach keď som čítal, že Sulík, Matovič a Kollár navrhli na primátora Bratislavy spoločného kandidáta Mrvu. Starosta Mrva sa tým iba sám diskredituje, pretože ho podporuje aj mafián Kollár. Považujem už na vrchol drzosti, že štátne orgány podvodníka Kollára (pravú ruku zavraždeného mafiána Žaluďa – ktorý svojho času ovládal bratislavské mraziarne) doteraz nezavreli, ale dokonca ho nechávajú sedieť v parlamente. Nuž nevadí, lebo čoskoro sa to dúfam zmení. Tento absurdistan, ktorý vládne na Slovensku, je už neudržateľný a  voľby (hlavne parlamentné) dúfam zmenia Slovensko na nepoznanie s  víziou obnovy Slovenska na prosperujúcu krajinu, aby sme čím skôr vybudovali normálny štát, ktorý sa postará o ľudí, ktorí sa ocitnú v sociálnej a zdravotnej núdzi.

V jesenných voľbách nech si každý položí aspoň jednu základnú otázku. Chcem zmenu alebo nie ?

 

Viktor Béreš

V ČR sú už platy 4. 000 eur. Slováci sú zotročený národ a lokajská trieda vlády a oligarchov.

10.06.2018

V Čechách v ŠKODA Mladá Boleslav boli platy v máji vo výške 100.000 Kč (4.000 eur) a na Slovensku vo VW Bratislava máte niečo cez 1.000 eur. Väčšina pracujúcich na Slovensku nedosahuje ani viac »

Otvorená výzva poslancom parlamentu za SMER vo veci marakešskej deklarácie.

30.05.2018

Vážení poslanci NR SR za stranu SMER, nikdy by som si nedovolil pochybovať ani v náznaku, že ste si neprečítali Ústavu SR, ktorú bravúrne ovládate ako ústavní činitelia SR. Vychádzajúc viac »

Zastavme likvidátorov Sulíka, Matoviča a Kisku, lebo Slovensko nedopadne dobre.

26.05.2018

Slovensko začína hrdo dvíhať hlavu vo vlasteneckom duchu a nepotrebuje penťáckych posluhovačov ako je SaS a OĽaNO. Treba pripomenúť, že Sulík bol od začiatku vzniku strany SaS podporovaný viac »

Lifeline

Taliani aj Malta odmietli prijať ďalšiu loď s migrantmi. Neľudské, znie z Ríma

22.06.2018 21:27

Taliansky minister dopravy Danilo Toninelli oznámil, že Malta odmietla prijať záchrannú loď Lifeline s 224 migrantmi na palube.

Izrael Palestínčania Gaza protesty zranení

V pásme Gazy sa opäť protestovalo, najmenej 20 Palestínčanov sa zranilo

22.06.2018 21:06

Najmenej 20 Palestínčanov utrpelo zranenia počas ďalšieho zo série protestov na hraniciach medzi pásmom Gazy a Izraelom.

Bašár Asad

Rokovať s USA? Strata času, verí Asad

22.06.2018 20:08

Sýrsky prezident Baššár al-Asad si myslí, že je nezmyselné rokovať so Spojenými štátmi americkými.

Ukrajina

Z jednej zo stredoeurópskych krajín prepašovali na Ukrajinu rádium 226, tvrdí SBU

22.06.2018 19:31

Útvar kontrarozviedky Ukrajinskej bezpečnostnej služby v rámci viacstupňovej špeciálnej operácie zabránil predaju jadrového materiálu v krajine.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 103
Celková čítanosť: 369898x
Priemerná čítanosť článkov: 3591x

Autor blogu

Kategórie