Založ si blog

Viskupič z OĽANO je už s Kmotríkom jedna ruka. Šokujúci dôkaz ako OĽANO a SaS podporujú oligarchov.

Znie to ako zlý žart, ale opäť sa dokázalo, že OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne pre oligarchu Kmotríka v jeho firme Grafobal Skalica na vedúcej pozícii ekonóma a tá istá Anna Mierna je už zamestnaná  v trnavskej župe, kde pracuje priamo pod Viskupičom ako riaditeľka odboru financií a zároveň je ako predsedníčka predstavenstva súčasťou krízového manažmentu spoločnosti Letisko Piešťany. Čítajte viac: https://myzahorie.sme.sk/c/20855554/za-primatorku-skalice-bude-kandidovat-anna-mierna.html#ixzz5M0QGZbLv. Kmotrík teda pretlačil svojho človeka priamo do vedenia trnavskej župy a aby mal veci pod kontrolou tak potrebuje aj svoju primátorku v Skalici.

Ľudia túto falošnú hru oligarchu Kmotríka a OĽANO odhalili a preto je výsmechom slovenskej spoločnosti nielen táto kandidatúra. Dnes treba podporovať tých čo bojujú proti finančným skupinám a nie naopak. Pokrytectvo OĽANO a SaS je týmto dokonalo odkryté – podporujú oligarchiu a nepredstavujú žiadnu zmenu k lepšiemu pre Slovensko.

Nikdy som OĽANO neveril.  Na sto percent som bol predtým presvedčený, že OĽANO a SaS podporujú oligarchov. Ale dnes som už zmenil názor. Dnes tomu verím na tri tisíc percent, že OĽANO a SaS sú biele kone finančných skupín. OĽANO má len zmiasť sklamaných voličov. Ale upozorňujem voličov, že budú ešte viac sklamaní, ak budú podporovať tieto poddajné strany ako sú OĽANO a SaS. Tieto pomýlené strany majú volebný program nastavený v záujme PENTY. O tom som už niekoľko krát písal, ale pripomeniem snahu OĽANO-SaS urobiť zo štátnych nemocníc obchodné firmy, kde neskôr začnú  prenikať chápadla finančných skupín ako je PENTA. A za pár rokov sa len budeme čudovať ako nejaká firma ABC predala svoj obchodný podiel Pente. Tomu všetkému vieme včas zabrániť, ak zastavíme tieto dubiózne strany pravice. Zlepenec na pravo, ktorý v najlepšom prípade vznikne, bude zdrojom nevídaných konfliktov, chaosu a rozpredaja Slovenska aký sme už síce zažili a preto tomu mnohí čelíme včas – kým nebude neskoro.

Ďalším nezlomným dôkazom môjho tvrdenia, že Viskupič podporuje Kmotríka je aj skutočnosť, že trnavská župa do dnešného dňa nezastavila zmluvy medzi VÚC Trnava a Kmotríkom ako je napr. skalická nemocnica. Prečo trnavská župa neprevádzkuje skalickú nemocnicu sama ? Zákon zveril prevádzku nemocníc predsa župám a nie oligarchom. Viskupič teda ponechal biznis Kmotríkovi.

Oligarchii potrebujeme preťať tepny, ktorými tečú peniaze nás všetkých, cez štátne aj mestské dane, na ich súkromné účty. Zastavme ich kým to nebude horšie v záujme budúcich generácií na Slovensku.

Nebuďme slabí čo sa len prizerajú a lamentujú, že sa to nedá zmeniť. Dá sa to a voľbami sa to určite aj zmení.

Viktor Béreš

 

Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie.

15.07.2018

Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov. Celkom vtipné. Je tak nad slnko jasnejšie, že ide o nafúknutú viac »

Skleníkové hospodárstvo – cesta k potravinovej sebestačnosti a práci v chudobných regiónoch.

30.06.2018

Tento článok vysvetľuje ako je možné vybudovať skleníkové hospodárstvo, konzervárne, potravinové závody pomocou geotermálnej energie na Slovensku. Potenciál je 10 000 až 15 000 hektárov viac »

V ČR sú už platy 4. 000 eur. Slováci sú zotročený národ a lokajská trieda vlády a oligarchov.

10.06.2018

V Čechách v ŠKODA Mladá Boleslav boli platy v máji vo výške 100.000 Kč (4.000 eur) a na Slovensku vo VW Bratislava máte niečo cez 1.000 eur. Väčšina pracujúcich na Slovensku nedosahuje ani viac »

SR Prievidza Bojnice Nemocnica MZ Kalavská Návšteva TNX

Kalavská: Rezort zdravotníctva v rámci stratifikácie s bojnickou nemocnicou počíta

15.10.2018 15:41

Bojnická nemocnica má dlhodobo problémy s nedostatočnými platbami za výkony.

NAKA

NAKA zasahovala v Limbachu a Moste pri Bratislave

15.10.2018 15:19

Zásah má súvisieť s envirokriminalitou a vyvážaním nebezpečného odpadu na skládku aj pod obchvat D4.

rekreácia, Štrbské pleso, Vysoké Tatry,

Rekreačné poukazy budú pre ľudí, ktorí sú zamestnaní aspoň 24 mesiacov

15.10.2018 14:50

Povinnosť sa bude vzťahovať na zamestnávateľov, ktorí zamestnávajú 50 a viac zamestnancov.

nemecko, kolín, stanica, železnica, polícia, rukojemník

Polícia ukončila rukojemnícku drámu na železničnej stanici v Kolíne

15.10.2018 14:25, aktualizované: 15:40

Celú železničnú stanicu, jednu z najväčších v krajine, evakuovali a uzavreli, podobne ako aj námestie Breslauer Platz za stanicou.

viktorberes

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 106
Celková čítanosť: 418201x
Priemerná čítanosť článkov: 3945x

Autor blogu

Kategórie